U polikliniky 1289, Veselí nad Moravou
Chirurgická ambulance

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Podle mého názoru výborný lékař a především člověk, velmi trpělivý a ochotný každému vyjít vstříc. Byla jsem velmi mile překvapená jeho vstřícným přístupem k pacientům, i když z jejich strany to právě košer nebylo. Myslela jsem, že na takové lékaře se dnes díváme jen v televizi, takže děkuji pane doktore za praktickou ukázku.

Tak nám našeho pana primáře propustili. A proč vlastně? Že mu jednou ujela ruka a napil se? Myslím že to udělal každý z nás. Ted operuje někde na severní moravě za daleko větší peníze než měl tady v Kyjově. A kdo na to doplatí? My obyčejní pacienti. Nás se nikdo nikde neptá na náš názor. Novotný L.

Ochotný a výborný chirurg vždycky jdem mu věřila a nesklamala jsem se

vynikající, výborný, lidský. má zlaté ruce.

zde uvedená adresa je ambulance,ordinují zde jiní lékaři, uvedený chirurg je pčednostou oddělení v nemocnici v Kyjově. Velmi lidský a schopný lékař

Fajn človíček a dobrý doktor:-)

Obětavý, velmi zručný. Odborník na svém místě.

O

Velmi výborný chirurg! byla jsem u něho na operací a krásně se mnou jednal. Mám špatné nahmatatelné žily a vždy špatně mi berou krev, když jsem byla před operací, sice jeho sestřika se mi nemohla trefit do žily (já se jí nedívím), ale pak příšel doktor a sám mne uspal, přitom byl vtipný. Má trochu drsnější smysl pro humor, ale je bezvadní. Je to Chirurg s velkého písmena a opravdový člověk. Po operací se ke mne taky velice dobře choval jak on, tak i jeho tým. Dokonce pouštěl za mnou mí rodiče vždy, když přijeli (nekoukal na návštěvný hodiny). Což mne docela překvapilo.
Děkuji, pane doktore, byl jste prostě perfektní!!!

Je to skvělý chirurg, operatér. Ráda jsem se mu dívala při operacích pod ruce. Je vidět, že rozumí tomu co dělá a je skvělý. Také vás nikdy neodmítne jako pacienta, snaží se všem věnovat. Jen by den musel mít 100 hodin.

lékař který je specialista na operaci střev.