třída Tomáše Bati 3705, Zlín
Zlínská poliklinika a.s.

Zobrazit ostatní profily onkologů v okolí

Doba, kdy tento lékař patřil k dobrým doktorům zřejmě pomynula, nechal mě téměř rok s diagnozou adenoza 3. stupně bez operace, tuto mi 2x odsunul, chodila jsem co 3 měsíce k objednání na tuto operaci, bohužel naposled to byla již rakovina, což je další stupeň po adenoze. V Brně jsem dostala za doktora ještě vyhubováno, proč se mnou takovou dobu nic nedělal, jeho komentář k mé diagnoze zněl " Nebojte to přežijete", nevím, kam se vytratila etika, nevím, proč si takovýto lékaři stěžují na chování svých pacientů k nim samým, ale tento lékař by se měl nad sebou zamyslet a odejít zavčasu, protože co tak slyším kolem nadělá víc škody než užitku. Pokud si chcete zachovat pevně zdraví a hlavně včasnou léčbu najděte si jiného lékaře.

Pacienta se neptá a ani ho nepustí ke slovu., aby mohl vysvětlit, co ho trápí nebo z čeho má obavy. Na dotazy neodpovídá.

Chodím k němu 20 let, vždycky mě vyšetřil, napsat záznam z vyšetření, o ničem se se mnou nebavil a šla jsem. Dnes jsem na něj měla poprvé 2 dotazy, ale se zlou jsem se potázala. Otázkou, proč mám jet do Otrokovic na mamograf, když je o poschodí níž a druhý naproti přes cestu na jednatřicítce, jsem ho vysloveně vytočila. Na otázku, jestli by mi mohl zakázat hormonální substituční léčbu (čímž jsem myslela, jestli v prsu našel něco, co by ji kontraindikovalo) na mně začal vřískat, že on mi nic zakazovat nemůže a já můžu klidně skákat po hlavě z balkónu. Zvažuji, že si najdu jiného doktora.