Mgr.

Jan Roušal

Psycholog, Psychoterapeut přijímá nové pacienty

35 názorů +přidat

Objednat se 652 návštěv profilu během posledních 30 dní

Nabízím poradenské, psychoterapeutické, psychologické a edukační služby pro dospívající, děti , dospělé i skupiny. Jsem absolvent psychoterapeutického, zdravotně sociálního a psychologického… Více

Objednat se

Je to velmi jednoduché

Vyberte si vhodný termín, zadejte údaje a potvrďte...Hotovo. Objednali jste si návštěvu!

Je spolehlivé

Termín návštěvy bude hned zapsán v online kalendáři lékaře a Vám zašleme připomenutí o návštěvě.

Je zdarma

Používání portálu a našeho objednávkového systému je pro pacienty zdarma.

Dotazy od pacientů (7)

Zkušenosti a dovednosti

• Nabízím poradenské, psychoterapeutické, psychologické a edukační služby pro dospívající, děti , dospělé i skupiny. Jsem absolvent psychoterapeutického, zdravotně sociálního a psychologického studia s praxi v oboru. Ve své práci, kromě běžných forem terapeutické práce jako je rozhovor a aktivní naslouchání, rád využívám arte-terapeutické techniky a nově i práci s licencovanou projektivní sadou autorských koláží Miroslava Huptycha . Nedílnou součástí mých služeb je vždy naprostá diskrétnost, profesionalita a osobní přístup.

• psychoterapie

Ukončené školy

• Pražská vysoká škola psychosociálních studií - obor psychologie
  • Pražská vysoká škola psychosociálních studií - obor aplikovaná psychoterapie a sociální práce

Znalost jazyků

• čeština

Stáže

• Práce s traumatem a krizová intervence
  • Organizační rozvoj, poradenství, koučování

Fotografie

Hodnocení pacientů

• J
    Umístění: Psychoterapeutická poradna DikobrazzSlužby: Běžný termín

První návštěva - milý, empatický a lidský přístup, trefné pojmenování mých témat, nescházel humor. Odešla jsem s pár cennými podněty, ráda se objednám znovu, pokud budu ještě potřebovat na něco si "posvítit". Příjemné prostředí, přesně na čas. Děkuji a doporučuji.

Mgr. Jan Roušal2018-02-15

Děkuji za sympatický komentář a přeji mnoho zdaru v dalším životě

• Umístění: Psychoterapeutická poradna DikobrazzSlužby: Běžný termín

Velmi příjemný pan psycholog, vyslechl si mé problémy a jde už po první návštěvě znát, že díky dodržování jeho rad je mi o moc příjemněji a mé stavy jsou snesitelnější. Také jeho smysl pro humor je při terapii velmi příjemný a vždy dobře mířený :)

Mgr. Jan Roušal2018-02-15

Děkuji za milý komentář a věřím, že je vše na správné cestě

• A

Panu Roušalovi upřímně děkuji za to, že mi byl moudrým navigátorem v období, kdy jsem potřebovala vyjít ven ze své zmatené hlavy a vnést do svého vnímání víc světla. Děkuji za to, že mě nikdy nesoudil a vždy poskytl objektivní názor s potřebnou empatií. A taky díky za jeho humor, který to všechno hezky nadlehčil. Mohu pana Roušala všem vřele doporučit. :)

Mgr. Jan Roušal2018-01-17

Děkuji moc za tu chválu a jsem moc rád, že Vám konzultace byla k užitku

• Umístění: Psychoterapeutická poradna DikobrazzSlužby: Osobní vztahová krize

Dostali jsme se k jádru problému a ihned po první návštěvě se mi značně ulevilo a došlo i k uvědomění, kde dělám chyby, a že bych na nich měla začít pracovat.. Ráda budu chodit pravidelně. Velmi přátelský přístup.

Mgr. Jan Roušal2017-12-07

Děkuji moc za milý komentář a těším se na další spolupráci

• R
    Umístění: Psychoterapeutická poradna DikobrazzSlužby: Běžný termín

Pan Roušal je velmi empatický človíček na svém místě. Vyslechne a tak nějak nenápadně poradí kde je ta vaše správná (lepší) cesta. Vřele doporučuji, už první návštěva moc pomohla.

Mgr. Jan Roušal2017-11-01

To jsem moc rád a děkuji moc za ta milá slova.

• S
    Umístění: Psychoterapeutická poradna DikobrazzSlužby: Běžný termín

Všechna slova jsou zbytečná. Mockrát děkuji. Pan Mgr. Roušal si opravdu 5 hvězd zaslouží. Škoda, že jich nejde dát více ;)
    Brzy na viděnou ;)

Mgr. Jan Roušal2017-09-08

Díky moc a těším se na další spolupráci

• D
    Umístění: Psychoterapeutická poradna Dikobrazz

Pokud se vy nebo nekdo z Vašich blízkých nacházíte v tíživé životní situaci, potřebujete získat zpět důvěru ve vlastní schopnosti, či pomoci zorientovat se ve svých pocitech a potížích, abyste našli lepší či správnou cestu aj... pak je pro Vás pan Magistr terapeut, kterému se bez obav můžete svěřit. Najdete u něho pocit bezpečí, empatický, profesionalní a vřelý přístup. Stejně tak dobře a útulně na Vás bude působit prostor, kde se bude terapie odehrávat. Pana magistra znám po stránce profesní a přátelské a vřele ho doporučuji. Věřím, že pokud se svěříte právě jemu, budete velmi spokojeni a dostane se Vám to, co v danou situaci potřebujete nebo hledáte. D.M.

Mgr. Jan Roušal2017-08-31

Děkuji moc za důvěru a podporu

• M
    Umístění: Psychoterapeutická poradna Dikobrazz

p. Rousal velmi pomohol mojej priatelke aj mne v narocnej zivotnej situacii. je uzasne trpezlivy, dokaze cloveka vypocut, dat vlastny pohlad na situaciu ktora sa najprv javi v uplne inom svetle. chodili sme k nemu velmi radi, polrok kym sa vyriesili problemy, neskor na kavicku pochvalit sa. sme s nim stale v kontakte a je to clovek ktory nas zivot uzasnym sposobom obohatil.

Mgr. Jan Roušal2017-08-03

Díky moc za moc milý komentář a přeji at se Vám v dalším životě daří co nejlépe

• B
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pán magister je skutočne človek na správnom mieste. Každé sedenie s ním je konštuktívne a pomáha zrovnať myšlienky a perspektívu, nájsť riešenie. Veľmi oceňujem nenútený zmysel pre humor, úprimnosť, otvorenosť a inteligentný, racionálny prístup. Neverila som, koľko toho psychoterapia dokáže, dnes už som predvedčená, že sa to dá. Ďakujem.

Mgr. Jan Roušal2017-05-12

Děkuji moc za krásný komentář a jsem rád, že Vám psychoterapie byla k užitku.

• M

Honza Roušal je dle mého člověk schopen velkého porozumění. Jsem velmi rád, že jsem ho poznal. Návštěvu doporučuji, pokud potřebujete někoho, kdo Vás bude pozorně poslouchat.

Mgr. Jan Roušal2017-02-02

Děkuji mnohokrát za důvěru.