Mgr.

Jan Roušal

Psycholog, Psychoterapeut přijímá nové pacienty

41 názorů +přidat

Objednat se 617 návštěv profilu během posledních 30 dní

Nabízím poradenské, psychoterapeutické, psychologické a edukační služby pro dospívající, děti , dospělé i skupiny. Jsem absolvent psychoterapeutického, zdravotně sociálního a psychologického… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.

Hodnocení pacientů

• P
    Umístění: Psychoterapeutická poradna Dikobrazz

S panem Roušalem jsem si přišla popovídat o svém životě, starostech s ním spojených a obavách. Bylo to velmi osvěžující setkání, při kterém jsem se i hezky zasmála, čehož si velice vážím! Odcházela jsem plná energie a s úsměvem na tváři. Děkuji! :-)

Jan Roušal2018-06-07

Díky moc a at ta energie i úsměv vydrží co možná nejdéle :)

• H
    Umístění: Psychoterapeutická poradna DikobrazzSlužby: Běžný termín

Děkuji panu Roušalovi za hodinku, ve které jsem se mohla vypovídat se svých trápení a slyšet nezávislý názor člověka, který mě ani nikoho z mého okolí nezná. Bylo to pro mě moc přínosné.
    Moc děkuji

Jan Roušal2018-05-14

To jsem moc rád a děkuji za důvěru

• J
    Umístění: Psychoterapeutická poradna DikobrazzSlužby: Běžný termín

pan doktor je velmi klidný a přátelský. Už samotné prostředí je velmi příjemné. Návštěva mi velmi pomohla, jsem schopna se na problém podívat z jiného úhlu, jen je škoda, že jsme s návštěvou dost otáleli, asi jsme ho měli vyhledat výrazně dříve. Na druhou stranu je nutno uznat, že pro partnerskou terapii je hodina času málo.

Jan Roušal2018-04-13

Děkuji za milá slova a jsem rád, že vám konzultace pomohla. Co se času týče, je pravda, že 60 minut je opravdu kratičký čas na vyřešení obtíží, které se kumulují týdny, měsíce nebo někdy i roky. Nicméně někdy postačí i pootočit ten zmíněný úhel pohledu a řešení může být zřetelnější.

• I
    Umístění: Psychoterapeutická poradna DikobrazzSlužby: První návštěva

Děkuji moc pane Roušale, již po první návštěvě jsem odcházela s mými problémy pěkně srovnanými a podtrženými, právě teď v sobě hledám odhodlání a sílu na změny :-) Ale s humorem jde všechno lépe a radostněji a já se už těším na další návštěvu a popovídání si u Vás!

Jan Roušal2018-03-28

Tak to jsem moc rád a těším se také!

• M
    Umístění: Psychoterapeutická poradna DikobrazzSlužby: konzultace

Ďakujem Vám pan Roušal!
    Ste opravdu velmi prijemný, inteligentný, empatický človek.
    Som moc rada, že som vybraka zrovna Vás.Nelutujem toho a znovu sa ku Vám objednávam.
    Prajem Vám dobru noc.

Jan Roušal2018-03-09

Opravdu se rádo stalo a budu se těšit na příští návštěvu
    Dobrou noc i Vám

• T
    Umístění: Psychoterapeutická poradna DikobrazzSlužby: Běžný termín

Super!!! Moc nám návštěva se synem pomohla. Přijdeme ještě znovu. Takhle by to u psychologa mělo vypadat. Jsem moc ráda, že jsme navštívili pana Roušala. Velmi příjemný a empatický člověk

Jan Roušal2018-02-26

To jsem moc rád a budu se těšit :)

• J
    Umístění: Psychoterapeutická poradna DikobrazzSlužby: Běžný termín

První návštěva - milý, empatický a lidský přístup, trefné pojmenování mých témat, nescházel humor. Odešla jsem s pár cennými podněty, ráda se objednám znovu, pokud budu ještě potřebovat na něco si "posvítit". Příjemné prostředí, přesně na čas. Děkuji a doporučuji.

Jan Roušal2018-02-15

Děkuji za sympatický komentář a přeji mnoho zdaru v dalším životě

• Umístění: Psychoterapeutická poradna DikobrazzSlužby: Běžný termín

Velmi příjemný pan psycholog, vyslechl si mé problémy a jde už po první návštěvě znát, že díky dodržování jeho rad je mi o moc příjemněji a mé stavy jsou snesitelnější. Také jeho smysl pro humor je při terapii velmi příjemný a vždy dobře mířený :)

Jan Roušal2018-02-15

Děkuji za milý komentář a věřím, že je vše na správné cestě

• A

Panu Roušalovi upřímně děkuji za to, že mi byl moudrým navigátorem v období, kdy jsem potřebovala vyjít ven ze své zmatené hlavy a vnést do svého vnímání víc světla. Děkuji za to, že mě nikdy nesoudil a vždy poskytl objektivní názor s potřebnou empatií. A taky díky za jeho humor, který to všechno hezky nadlehčil. Mohu pana Roušala všem vřele doporučit. :)

Jan Roušal2018-01-17

Děkuji moc za tu chválu a jsem moc rád, že Vám konzultace byla k užitku

• Umístění: Psychoterapeutická poradna DikobrazzSlužby: Osobní vztahová krize

Dostali jsme se k jádru problému a ihned po první návštěvě se mi značně ulevilo a došlo i k uvědomění, kde dělám chyby, a že bych na nich měla začít pracovat.. Ráda budu chodit pravidelně. Velmi přátelský přístup.

Jan Roušal2017-12-07

Děkuji moc za milý komentář a těším se na další spolupráci

Dotazy od pacientů (7)

Zkušenosti a dovednosti

• Nabízím poradenské, psychoterapeutické, psychologické a edukační služby pro dospívající, děti , dospělé i skupiny. Jsem absolvent psychoterapeutického, zdravotně sociálního a psychologického studia s praxi v oboru. Ve své práci, kromě běžných forem terapeutické práce jako je rozhovor a aktivní naslouchání, rád využívám arte-terapeutické techniky a nově i práci s licencovanou projektivní sadou autorských koláží Miroslava Huptycha . Nedílnou součástí mých služeb je vždy naprostá diskrétnost, profesionalita a osobní přístup.

• psychoterapie

Ukončené školy

• Pražská vysoká škola psychosociálních studií - obor psychologie
  • Pražská vysoká škola psychosociálních studií - obor aplikovaná psychoterapie a sociální práce

Znalost jazyků

• čeština

Stáže

• Práce s traumatem a krizová intervence
  • Organizační rozvoj, poradenství, koučování
  • Licencovaná práce s autorskou sadou projektivních koláží Miroslava Huptycha