Další dostupný termín:

Rodinná psychoterapie • od 1 000 kč +5 Více

Párová psychoterapie • od 1 000 kč

Aktivní imaginace, relaxace • od 800 kč

Lektorská činnost • 800 Kč

Nabízím poradenské, psychoterapeutické, psychologické a edukační služby pro dospívající, děti , dospělé i skupiny. Jsem absolvent psychoterapeutického...

• krize ve vztahu
  • krize v zaměstnání
  • generalizované úzkostné poruchy

Ukončené školy

• Pražská vysoká škola psychosociálních studií - obor psychologie
  • Pražská vysoká škola psychosociálních studií - obor aplikovaná psychoterapie a sociální práce

Fotografie

Znalost jazyků

Čeština

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychoterapeutická poradna Dikobrazz Běžný termín

Pane doktore, moc Vám děkuji za super přístup a velkou dávku humoru. Hodně to pomáhá, i když se řeší něco vážného. Těším se na další schůzku :)

Mgr. Jan Roušal

Díky moc za pochvalu a budu se také těšit na další spolupráci. ps: bez humoru to snad ani nejde ;)

Pan doktor je velmi prijemny a se smyslem pro humor situaci odlehci v krasnem prostredi. Pomohl nam videt veci v jinem svetle, a z naseho pohledu nevyresitelne problemy se jevi jako v pohode zvladnutelne. I manzel, ktery vubec nechtel jit, nebot se bal verdiktu, ze uz nam nic nepomuze, byl nakonec rad, ze jsme pana doktora navstivili. Dekujeme a tesime se na dalsi navstevu...

Mgr. Jan Roušal

Děkuji za uznání a těším se na další spolupráci.

Naše první návštěva s devítiletým Oskárkem, pan magistr velmi příjemný. Skutečnost, kterou jsme viděli v zajetí vlastních soudů jako problém, se nyní jeví zcela jinak. Děkujeme za to.

Mgr. Jan Roušal

To jsem moc rád. S Oskarkem držím palce at je vše v pohodě a děkuji za milý komentář

Umístění: Psychoterapeutická poradna Dikobrazz Uzkostne stavy

Naprosto uvolnena a prijemna hodinka pocas ktorej sme mam pocit stihli prediskutovat vsetko :)

Velmi ocenujem pristup aj vsetky nazory pana Roušala. Uvolneny som odchadzal s tym ze sme sa naozaj dostali ku korenu mojich problemov a to velmi vtipnym a lahkym sposobom.

Mozem len odporucat!

Mgr. Jan Roušal

Děkuji moc za ocenění a jsem rád, že konzultace byla pro Vás přínosná.
Přeji ať Vám ta lehkost zůstane co nejdéle

Moje návštěva proběhla v pořádku. Pan magistr Roušal byl velmi milý a pomohl mi s mým problémem. Návštěvu bych v případě potřeby ráda zopakovala

Děkuji za příjemný komentář a budu se těšit na event. další konzultaci

Umístění: Psychoterapeutická poradna Dikobrazz

U pana psychologa jsem absolvovala několik hodin arteterapie a práce s projektivní sadou Huptycha. Praktiky katarze, které v arteterapii pan Roušal používá, mi umožnily hluboký vhled do svého nitra. Jeho osobní přístup, smysl pro humor a jiný pohled na mé problémy mi hodně pomohly se posunout dál. Moc za všechno děkuji a určitě doporučuji. :)

ja i "K.M." děkujeme za milý komentář i výbornou spolupráci

C
Umístění: jiné místo

Bezpečí, pochopení, podpora, otevřenost, svěží humor, schopnost udržet to podstatné, jemně nakopnout, citlivost a milý přístup ... to vše Honza poskytuje. Vřele doporučuji. Díky Jéňo, za ta léta přátelství a potkávání se při cestě životem ... Míša

Mgr. Jan Roušal

Taky mockrát deskuji za pochvalu i podporu a doufám, že těch let bude co nejvíc :)

Pan Rousal je velmi sypaticky a pohodovy clovek. Umoznil mi nahlednout na spoustu veci (a to i tech, ktere jsem dosud sama nevidela) jinym uhlem pohledu. Pomohl mi take s nastavenim a hlavne uvedomenim si priorit, jak v pracovnim, tak v soukromem zivote.
Co take ale velmi ocenuji je jeho smysl pro humor, kterem dokaze uvolnit a odlehcit i jinak vazna temata. Diky moc :-)!

Rádo se stalo :)) a díky za velkorysý komentář

Pan Mgr. Roušal je velmi sympatický, dokáže člověku naslouchat, objasnit problém zdravotního problému a poradit. Byla to příjemná hodina, kdy jsem se mohla vypovídat a značně se mi ulevilo. Jsem moc ráda, že jsem objevila tak perfektního odborníka na lidskou duši. Moc děkuji a pana Roušala doporučuji.

Děkuji moc za sympaticky komentář a přeji at ta pohoda vydrží co nejdéle

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychoterapeutická poradna Dikobrazz

S panem Roušalem jsem si přišla popovídat o svém životě, starostech s ním spojených a obavách. Bylo to velmi osvěžující setkání, při kterém jsem se i hezky zasmála, čehož si velice vážím! Odcházela jsem plná energie a s úsměvem na tváři. Děkuji! :-)

Mgr. Jan Roušal

Díky moc a at ta energie i úsměv vydrží co možná nejdéle :)

Psychologické poradenství

Lektorská činnost

Arte-terapeutické techniky

Běžný termín

Mgr. Jan Roušal

Děkuji za uznání a těším se na další spolupráci.

Umístění: Psychoterapeutická poradna Dikobrazz Uzkostne stavy

Mozem len odporucat!

Mgr. Jan Roušal

Děkuji moc za ocenění a jsem rád, že konzultace byla pro Vás přínosná.
Přeji ať Vám ta lehkost zůstane co nejdéle

Rádo se stalo :)) a díky za velkorysý komentář

Děkuji moc za sympaticky komentář a přeji at ta pohoda vydrží co nejdéle

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychoterapeutická poradna Dikobrazz

Mgr. Jan Roušal

Díky moc a at ta energie i úsměv vydrží co možná nejdéle :)

• krize ve vztahu
  • krize v zaměstnání
  • generalizované úzkostné poruchy

Ukončené školy

• Pražská vysoká škola psychosociálních studií - obor psychologie

• psychoterapie

Stáže

• Práce s traumatem a krizová intervence
  • Organizační rozvoj, poradenství, koučování
  • Licencovaná práce s autorskou sadou projektivních koláží Miroslava Huptycha