Další dostupný termín:

Viz kalendář
Hotovost, Bankovní převod, Kreditní karta
777 94.....

Psychologické poradenství (od 800 kč)

Krizová intervence (od 800 kč)

Rodinná psychoterapie (od 1 000 kč) + 5 Více

Párová psychoterapie (od 1 000 kč)

Aktivní imaginace, relaxace (od 800 kč)

Lektorská činnost (800 Kč)

Nabízím poradenské, psychoterapeutické, psychologické a edukační služby pro dospívající, děti , dospělé i skupiny. Jsem absolvent psychoterapeutického...

• krize ve vztahu
  • krize v zaměstnání
  • generalizované úzkostné poruchy

Ukončené školy

• Pražská vysoká škola psychosociálních studií - obor psychologie
  • Pražská vysoká škola psychosociálních studií - obor aplikovaná psychoterapie a sociální práce

Fotografie

Znalost jazyků

Čeština

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychoterapeutická poradna Dikobrazz Běžný termín

Naše první návštěva s devítiletým Oskárkem, pan magistr velmi příjemný. Skutečnost, kterou jsme viděli v zajetí vlastních soudů jako problém, se nyní jeví zcela jinak. Děkujeme za to.

Mgr. Jan Roušal

To jsem moc rád. S Oskarkem držím palce at je vše v pohodě a děkuji za milý komentář

Umístění: Psychoterapeutická poradna Dikobrazz Uzkostne stavy

Naprosto uvolnena a prijemna hodinka pocas ktorej sme mam pocit stihli prediskutovat vsetko :)

Velmi ocenujem pristup aj vsetky nazory pana Roušala. Uvolneny som odchadzal s tym ze sme sa naozaj dostali ku korenu mojich problemov a to velmi vtipnym a lahkym sposobom.

Mozem len odporucat!

Mgr. Jan Roušal

Děkuji moc za ocenění a jsem rád, že konzultace byla pro Vás přínosná.
Přeji ať Vám ta lehkost zůstane co nejdéle

Moje návštěva proběhla v pořádku. Pan magistr Roušal byl velmi milý a pomohl mi s mým problémem. Návštěvu bych v případě potřeby ráda zopakovala

Děkuji za příjemný komentář a budu se těšit na event. další konzultaci

Umístění: Psychoterapeutická poradna Dikobrazz

U pana psychologa jsem absolvovala několik hodin arteterapie a práce s projektivní sadou Huptycha. Praktiky katarze, které v arteterapii pan Roušal používá, mi umožnily hluboký vhled do svého nitra. Jeho osobní přístup, smysl pro humor a jiný pohled na mé problémy mi hodně pomohly se posunout dál. Moc za všechno děkuji a určitě doporučuji. :)

ja i "K.M." děkujeme za milý komentář i výbornou spolupráci

C
Umístění: jiné místo

Bezpečí, pochopení, podpora, otevřenost, svěží humor, schopnost udržet to podstatné, jemně nakopnout, citlivost a milý přístup ... to vše Honza poskytuje. Vřele doporučuji. Díky Jéňo, za ta léta přátelství a potkávání se při cestě životem ... Míša

Mgr. Jan Roušal

Taky mockrát deskuji za pochvalu i podporu a doufám, že těch let bude co nejvíc :)

Pan Rousal je velmi sypaticky a pohodovy clovek. Umoznil mi nahlednout na spoustu veci (a to i tech, ktere jsem dosud sama nevidela) jinym uhlem pohledu. Pomohl mi take s nastavenim a hlavne uvedomenim si priorit, jak v pracovnim, tak v soukromem zivote.
Co take ale velmi ocenuji je jeho smysl pro humor, kterem dokaze uvolnit a odlehcit i jinak vazna temata. Diky moc :-)!

Rádo se stalo :)) a díky za velkorysý komentář

Pan Mgr. Roušal je velmi sympatický, dokáže člověku naslouchat, objasnit problém zdravotního problému a poradit. Byla to příjemná hodina, kdy jsem se mohla vypovídat a značně se mi ulevilo. Jsem moc ráda, že jsem objevila tak perfektního odborníka na lidskou duši. Moc děkuji a pana Roušala doporučuji.

Děkuji moc za sympaticky komentář a přeji at ta pohoda vydrží co nejdéle

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychoterapeutická poradna Dikobrazz

S panem Roušalem jsem si přišla popovídat o svém životě, starostech s ním spojených a obavách. Bylo to velmi osvěžující setkání, při kterém jsem se i hezky zasmála, čehož si velice vážím! Odcházela jsem plná energie a s úsměvem na tváři. Děkuji! :-)

Mgr. Jan Roušal

Díky moc a at ta energie i úsměv vydrží co možná nejdéle :)

Děkuji panu Roušalovi za hodinku, ve které jsem se mohla vypovídat se svých trápení a slyšet nezávislý názor člověka, který mě ani nikoho z mého okolí nezná. Bylo to pro mě moc přínosné.
Moc děkuji

To jsem moc rád a děkuji za důvěru

pan doktor je velmi klidný a přátelský. Už samotné prostředí je velmi příjemné. Návštěva mi velmi pomohla, jsem schopna se na problém podívat z jiného úhlu, jen je škoda, že jsme s návštěvou dost otáleli, asi jsme ho měli vyhledat výrazně dříve. Na druhou stranu je nutno uznat, že pro partnerskou terapii je hodina času málo.

Mgr. Jan Roušal

Děkuji za milá slova a jsem rád, že vám konzultace pomohla. Co se času týče, je pravda, že 60 minut je opravdu kratičký čas na vyřešení obtíží, které se kumulují týdny, měsíce nebo někdy i roky. Nicméně někdy postačí i pootočit ten zmíněný úhel pohledu a řešení může být zřetelnější.

Rodinná psychoterapie

Běžný termín

Umístění: Psychoterapeutická poradna Dikobrazz Uzkostne stavy

Mozem len odporucat!

Mgr. Jan Roušal

Děkuji moc za ocenění a jsem rád, že konzultace byla pro Vás přínosná.
Přeji ať Vám ta lehkost zůstane co nejdéle

Rádo se stalo :)) a díky za velkorysý komentář

Děkuji moc za sympaticky komentář a přeji at ta pohoda vydrží co nejdéle

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychoterapeutická poradna Dikobrazz

Mgr. Jan Roušal

Díky moc a at ta energie i úsměv vydrží co možná nejdéle :)

Moc děkuji

Ukončené školy

• Pražská vysoká škola psychosociálních studií - obor psychologie

• psychoterapie

Stáže

• Práce s traumatem a krizová intervence
  • Organizační rozvoj, poradenství, koučování
  • Licencovaná práce s autorskou sadou projektivních koláží Miroslava Huptycha