Mgr.

Jan Roušal

Psycholog, Psychoterapeut Combined ShapeCreated with Sketch. přijímá nové pacienty

Calendar-iconCreated with Sketch. Objednat se 650 návštěv profilu během posledních 30 dní

Nabízím poradenské, psychoterapeutické, psychologické a edukační služby pro dospívající, děti , dospělé i skupiny. Jsem absolvent psychoterapeutického, zdravotně sociálního a psychologického… Více

Objednat se

info-iconCreated with Sketch. Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • Dobrý den,
    mám syna (9 let) ,který chová trošičku " nestandardně ". Nedokáže se sám zabavit-hrát si , má problém s komunikací a poslední dobou se mi začal několikrát denně hroutit kvůli hloupostem.
    Máme bohužel v rodinně PAS a poruchu osobnosti.

Myslíte,že by jste… Více

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Jan Roušal

Dobrý den, jistě - můžeme situaci probrat, v nejhorším případě - pokud spolu nepřijdeme na nic jiného - určitě dáme dohromady alespoň další vhodný způsob, jak postupovat a na koho se obrátit (třeba v případě… Více

• Dobry den, chci se zeptat jestli byste byl schopny vyresit muj problem - parurezu?
    Kolik by to i priblizne mohlo stat?

Dekuji

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Dobrý den, bohužel ne

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• Nabízím poradenské, psychoterapeutické, psychologické a edukační služby pro dospívající, děti , dospělé i skupiny. Jsem absolvent psychoterapeutického, zdravotně sociálního a psychologického studia s praxi v oboru. Ve své práci, kromě běžných forem terapeutické práce jako je rozhovor a aktivní naslouchání, rád využívám arte-terapeutické techniky a nově i práci s licencovanou projektivní sadou autorských koláží Miroslava Huptycha . Nedílnou součástí mých služeb je vždy naprostá diskrétnost, profesionalita a osobní přístup.

• psychoterapie

Ukončené školy

• Pražská vysoká škola psychosociálních studií - obor psychologie
  • Pražská vysoká škola psychosociálních studií - obor aplikovaná psychoterapie a sociální práce

Znalost jazyků

• čeština

Stáže

• Práce s traumatem a krizová intervence
  • Organizační rozvoj, poradenství, koučování

Fotografie

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

Umístění: Psychoterapeutická poradna DikobrazzSlužby: Běžný termín

Pan Roušal je velmi empatický človíček na svém místě. Vyslechne a tak nějak nenápadně poradí kde je ta vaše správná (lepší) cesta. Vřele doporučuji, už první návštěva moc pomohla.

Mgr. Jan Roušal2017-11-01

To jsem moc rád a děkuji moc za ta milá slova.

Umístění: Psychoterapeutická poradna DikobrazzSlužby: Běžný termín

Všechna slova jsou zbytečná. Mockrát děkuji. Pan Mgr. Roušal si opravdu 5 hvězd zaslouží. Škoda, že jich nejde dát více ;)
    Brzy na viděnou ;)

Mgr. Jan Roušal2017-09-08

Díky moc a těším se na další spolupráci

• D
    Umístění: Psychoterapeutická poradna Dikobrazz

Pokud se vy nebo nekdo z Vašich blízkých nacházíte v tíživé životní situaci, potřebujete získat zpět důvěru ve vlastní schopnosti, či pomoci zorientovat se ve svých pocitech a potížích, abyste našli lepší či správnou cestu aj... pak je pro Vás pan Magistr terapeut, kterému se bez obav můžete svěřit. Najdete u něho pocit bezpečí, empatický, profesionalní a vřelý přístup. Stejně tak dobře a útulně na Vás bude působit prostor, kde se bude terapie odehrávat. Pana magistra znám po stránce profesní a přátelské a vřele ho doporučuji. Věřím, že pokud se svěříte právě jemu, budete velmi spokojeni a dostane se Vám to, co v danou situaci potřebujete nebo hledáte. D.M.

Mgr. Jan Roušal2017-08-31

Děkuji moc za důvěru a podporu

• M
    Umístění: Psychoterapeutická poradna Dikobrazz

p. Rousal velmi pomohol mojej priatelke aj mne v narocnej zivotnej situacii. je uzasne trpezlivy, dokaze cloveka vypocut, dat vlastny pohlad na situaciu ktora sa najprv javi v uplne inom svetle. chodili sme k nemu velmi radi, polrok kym sa vyriesili problemy, neskor na kavicku pochvalit sa. sme s nim stale v kontakte a je to clovek ktory nas zivot uzasnym sposobom obohatil.

Mgr. Jan Roušal2017-08-03

Díky moc za moc milý komentář a přeji at se Vám v dalším životě daří co nejlépe

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pán magister je skutočne človek na správnom mieste. Každé sedenie s ním je konštuktívne a pomáha zrovnať myšlienky a perspektívu, nájsť riešenie. Veľmi oceňujem nenútený zmysel pre humor, úprimnosť, otvorenosť a inteligentný, racionálny prístup. Neverila som, koľko toho psychoterapia dokáže, dnes už som predvedčená, že sa to dá. Ďakujem.

Mgr. Jan Roušal2017-05-12

Děkuji moc za krásný komentář a jsem rád, že Vám psychoterapie byla k užitku.

• M

Honza Roušal je dle mého člověk schopen velkého porozumění. Jsem velmi rád, že jsem ho poznal. Návštěvu doporučuji, pokud potřebujete někoho, kdo Vás bude pozorně poslouchat.

Mgr. Jan Roušal2017-02-02

Děkuji mnohokrát za důvěru.

• H

Honza je terapeut, kterého všem vřele doporučuji. Empatický profesionál, který s velkým respektem provede nepříznivou situací a kterému důvěřuji! Jen tak dál!

Mgr. Jan Roušal2017-02-02

Děkuji mnohokrát za povzbuzující komentář.

• G

Pan Mgr. Rousal je naprosty profesional s lidskym a individualnim pristupem. U 'Honzy' jsem byla na Arte-terapii a mohu ho jen doporucit. Celou doby jsem se citila v bezpeci a mela pocit, ze tato terapie opravdu nekam vede.

Mgr. Jan Roušal2016-11-12

Díky moc a přeji v dalším životním směřování jen to nejlepší

Doporučuji.
    Vedli jsme pro mě užitečný rozhovor, srovnal jsem si myšlenky. Pan magistr má racionální přístup, jeho doporučení považuji za užitečná.

Mgr. Jan Roušal2016-02-22

Děkuji za komentář a přeji šťastnou volbu v dalších krocích.

• Dobrý den,
    moc se mi u vás líbilo, přijdu zase a rád. Bylo mi u vás fajn a přijdu si zase popovídat. Filip - 12 let

Mgr. Jan Roušal2016-02-01

Díky za pochvalu, Filipe. Budu se těšit na další "pokec" i obrázky.