Další dostupný termín:

Běžný termín • od 1 000 kč +5 Více

Krizová intervence • od 1 000 kč

Lektorská činnost • 1 000 Kč

Psychologické poradenství • od 1 000 kč

Nabízím poradenské, psychoterapeutické, psychologické a edukační služby pro dospívající, děti , dospělé i skupiny. Jsem absolvent psychoterapeutického...

• krize ve vztahu
  • krize v zaměstnání
  • generalizované úzkostné poruchy

Ukončené školy

• Pražská vysoká škola psychosociálních studií - obor psychologie
  • Pražská vysoká škola psychosociálních studií - obor aplikovaná psychoterapie a sociální práce

Fotografie

od 1 500 kč

Rodinná psychoterapie

od 1 500 kč

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychoterapeutická poradna Dikobrazz

Za me top! Po navsteve odchazim vyklidnena a s jinym nahledem na vec. Libi se mi jeho projev. Necitim se tam jak nekde u psychologa ale jako na "pokecu". Naprosto uvolnena a prijemna atmosfera. Myslim ze to je spravne prave proto, aby clovek rekl naprosto uprimne a bez ostychu co ho trapi.
Diky, doktore!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychoterapeutická poradna Dikobrazz psychologické konzultace

Veľmi príjemný ,osobný prístup . Doktor splnil moje očakávania . Plánujem aj naďalej navštevovať pána doktora ,nakoľko cítila som sa pri ňom uvoľnene ,mohla som povedať všetko čo má trápilo ,a napriek tomu že sme sa bavili o mojich ťažkých depresiách ,pán doktor dokázal má rozosmiať . Odporúčam každému .

Mgr. Jan Roušal

Děkuji za milé doporučení a těším se na další spolupráci.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychoterapeutická poradna Dikobrazz

Pan Rousal je velmi prijemny a priatelsky clovek. Bola to moja prva hodina u psychologa, na ktoru som isla z obavami, ake to bude, ci sa budem vediet zverit s uzkostami niekomu, koho vidim prvykrat. Ale islo to jednoduchsie, ako som si myslela a hoci viem, ze je to len zaciatok cesty, zostal vo mne taky dobry pocit, ze sa to da zvladnut a ze to bol spravny prvy krok.

Mgr. Jan Roušal

Jsem moc rád za ztrátu těch obav a věřím, že ta Vaše cesta může mít šťastný konec.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychoterapeutická poradna Dikobrazz Běžný termín

Pane doktore, moc Vám děkuji za super přístup a velkou dávku humoru. Hodně to pomáhá, i když se řeší něco vážného. Těším se na další schůzku :)

Mgr. Jan Roušal

Díky moc za pochvalu a budu se také těšit na další spolupráci. ps: bez humoru to snad ani nejde ;)

Pan doktor je velmi prijemny a se smyslem pro humor situaci odlehci v krasnem prostredi. Pomohl nam videt veci v jinem svetle, a z naseho pohledu nevyresitelne problemy se jevi jako v pohode zvladnutelne. I manzel, ktery vubec nechtel jit, nebot se bal verdiktu, ze uz nam nic nepomuze, byl nakonec rad, ze jsme pana doktora navstivili. Dekujeme a tesime se na dalsi navstevu...

Mgr. Jan Roušal

Děkuji za uznání a těším se na další spolupráci.

Naše první návštěva s devítiletým Oskárkem, pan magistr velmi příjemný. Skutečnost, kterou jsme viděli v zajetí vlastních soudů jako problém, se nyní jeví zcela jinak. Děkujeme za to.

Mgr. Jan Roušal

To jsem moc rád. S Oskarkem držím palce at je vše v pohodě a děkuji za milý komentář

Umístění: Psychoterapeutická poradna Dikobrazz Uzkostne stavy

Naprosto uvolnena a prijemna hodinka pocas ktorej sme mam pocit stihli prediskutovat vsetko :)

Velmi ocenujem pristup aj vsetky nazory pana Roušala. Uvolneny som odchadzal s tym ze sme sa naozaj dostali ku korenu mojich problemov a to velmi vtipnym a lahkym sposobom.

Mozem len odporucat!

Mgr. Jan Roušal

Děkuji moc za ocenění a jsem rád, že konzultace byla pro Vás přínosná.
Přeji ať Vám ta lehkost zůstane co nejdéle

Moje návštěva proběhla v pořádku. Pan magistr Roušal byl velmi milý a pomohl mi s mým problémem. Návštěvu bych v případě potřeby ráda zopakovala

Mgr. Jan Roušal

Děkuji za příjemný komentář a budu se těšit na event. další konzultaci

Umístění: Psychoterapeutická poradna Dikobrazz

U pana psychologa jsem absolvovala několik hodin arteterapie a práce s projektivní sadou Huptycha. Praktiky katarze, které v arteterapii pan Roušal používá, mi umožnily hluboký vhled do svého nitra. Jeho osobní přístup, smysl pro humor a jiný pohled na mé problémy mi hodně pomohly se posunout dál. Moc za všechno děkuji a určitě doporučuji. :)

Mgr. Jan Roušal

ja i "K.M." děkujeme za milý komentář i výbornou spolupráci

C
Umístění: jiné místo

Bezpečí, pochopení, podpora, otevřenost, svěží humor, schopnost udržet to podstatné, jemně nakopnout, citlivost a milý přístup ... to vše Honza poskytuje. Vřele doporučuji. Díky Jéňo, za ta léta přátelství a potkávání se při cestě životem ... Míša

Mgr. Jan Roušal

Taky mockrát deskuji za pochvalu i podporu a doufám, že těch let bude co nejvíc :)

• krize ve vztahu
  • krize v zaměstnání
  • generalizované úzkostné poruchy

Ukončené školy

• Pražská vysoká škola psychosociálních studií - obor psychologie

• psychoterapie

Stáže

• Práce s traumatem a krizová intervence
  • Organizační rozvoj, poradenství, koučování
  • Licencovaná práce s autorskou sadou projektivních koláží Miroslava Huptycha