Loučná 112, Lom

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Hamerská 257, Litvínov
Ord. praktického lékaře pro dospělé

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Honza, doktor mého sportovního mládí v Litvínově, umřel.Měl jsem rád jeho specifický humor a bude mi chybět:-( Takže Honzíku, ač si byl nevěrec, drž se tam nahoře:-)

Mohu jen doporucit. Pri komunikaci s nim mam dojem, ze se bavim s clovekem a ne se strojem v bilem plasti. Mohu jen doporucit.

Lepší než všichni doktoři v Mostecké nemocnici!!!!!!! Tátu několikrát posílal do nemocnice, ale tam ho vždy propustili s tím, že je v pořádku. Necelý týden na to ho přijali ve velmi špatném stavu a pár dnů na to zemřel. Údajně na selhání jater.Jako doktor vykonává svou práci velmi svědomitě a jsem si jist, že ke každému pacientovi přistupuje individuálně.

Arogantní? Tak to v žádném případě ! Znám jej od ranného mládí a vím,že byl a je vstřícný především!

jsem spokojený , výborný přístup , ordinace a sestřička výborný

Možná, že jsou někde na světě lepší doktoři, avšak já si pana Rokyty nesmírně vážím. Na neschopence mě nechal v době, kdy jsem v práci málem zkolabovala a potřebovala jsem odpočinek. Jeho přístup je na první dojem sice flegmatický, ale člověk si musí najít cestu k jeho osobnosti a nebát se osvojit si zvláštní přístup v jednání s ním. Jako člověk je neobyčejný, zajímavý a jako lékař výborný. U hodnocení s odpovědí: "Nežer!" jsem se opravdu pobavila, protože to je jeho styl a humor. Pokud někomu tento přístup nevyhovuje, ať tam nechodí!!! Všem lidem se smyslem pro humor, kteří nezapomněli, že život není jen o marnosti, tohoto doktora DOPORUČUJI!!!

Nejlepsi prakticky lekar v Litvinove.M

Pana doktora si velice vážím, je ochotný, příjemný. Přesný typ venkovského lékaře. Moc mě i mé rodině mnohokrát pomohl. Přeji mu pevné zdraví.

Pan doktor je velice vztřícný k lidem. Z mého osobního pohledu je to lékař, který mi velmi pomohl v mé těžké nemoci. Jsem u něj evidován a k jinému bych nikdy neodešel. Přeji mu hodně štěstí a zdraví.

Pan doktor je velmi dobry doktor,ktery pomuze cloveku.