Loučná 112, Lom

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Hamerská 257, Litvínov
Ord. praktického lékaře pro dospělé

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Tak měním svoje hodnocení, protože to co jsme si zažily to nepřeji nikomu jinému. Pan doktor si vede evidenci tak že si jí nevede!! Díky jeho neschopnosti jsem se dostala do dost velkých problémů. Když jdete za lékařem s tím že vám něco je a je to na vás i vidět, není schopný ani dát potvrzení že u něj nškdo byl!!!!!Odpoví jen že jste na úp a tam není toto potřeba a vypoklonkuje vás. A ve finále jsem se od soudkyně dozvěděla že jsem tam měla být naposldy před operací kolene!!!!!!! Která byla v červnu!!! Díky jednání pana doktora toto vše odneslo srdce, které mi teď dává dohromady jiný lékař!!!!!!!
TOTO JE MUJ NEJHORŠÍ ZÁŽITEK S LÉKAŘEM A PAN DOKTOR TÍMTO PŘIŠEL O PACIENTKU, ALE ON SI NEMUSÍ DĚLAT STAROSTI, PROTOŽE JAK DOST LIDÍ VÍ JE TO OPRAVDU DOKTOR NA BATERKY A VYDÁVÁ NESCHOPENKY KDYKOLIV JE TO POTŘEBA.Takže mu tam určitě příjdou nový pacienti. A POKUD VÁM PŘÍDE OD NĚJ POZVÁNKA A VY SE DOSTAVÍTE DRUHÝ DEN OD OBDRŽENÍ POZVÁNKY A ON JEN ŘEKNE ŽE JE UŽ POZDĚ ŽE VÁS NAHLÁSIL JAKO NEZVĚSTNÉ TAK SE NEDIVTE!!!!!!

Doporučuji v případě, že potřebujete cokoliv, pro kohokoliv napsat za léky.Léčení je o něčem jiném.