Ord. praktického lékaře pro dospělé

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Ord. praktického lékaře pro dospělé
Hamerská 257, Litvínov

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Honza, doktor mého sportovního mládí v Litvínově, umřel.Měl jsem rád jeho specifický humor a bude mi chybět:-( Takže Honzíku, ač si byl nevěrec, drž se tam nahoře:-)

Mohu jen doporucit. Pri komunikaci s nim mam dojem, ze se bavim s clovekem a ne se strojem v bilem plasti. Mohu jen doporucit.

Lepší než všichni doktoři v Mostecké nemocnici!!!!!!! Tátu několikrát posílal do nemocnice, ale tam ho vždy propustili s tím, že je v pořádku. Necelý týden na to ho přijali ve velmi špatném stavu a pár dnů na to zemřel. Údajně na selhání jater.Jako doktor vykonává svou práci velmi svědomitě a jsem si jist, že ke každému pacientovi přistupuje individuálně.

Arogantní? Tak to v žádném případě ! Znám jej od ranného mládí a vím,že byl a je vstřícný především!

jsem spokojený , výborný přístup , ordinace a sestřička výborný

Možná, že jsou někde na světě lepší doktoři, avšak já si pana Rokyty nesmírně vážím. Na neschopence mě nechal v době, kdy jsem v práci málem zkolabovala a potřebovala jsem odpočinek. Jeho přístup je na první dojem sice flegmatický, ale člověk si musí najít cestu k jeho osobnosti a nebát se osvojit si zvláštní přístup v jednání s ním. Jako člověk je neobyčejný, zajímavý a jako lékař výborný. U hodnocení s odpovědí: "Nežer!" jsem se opravdu pobavila, protože to je jeho styl a humor. Pokud někomu tento přístup nevyhovuje, ať tam nechodí!!! Všem lidem se smyslem pro humor, kteří nezapomněli, že život není jen o marnosti, tohoto doktora DOPORUČUJI!!!

Nejlepsi prakticky lekar v Litvinove.M

Pana doktora si velice vážím, je ochotný, příjemný. Přesný typ venkovského lékaře. Moc mě i mé rodině mnohokrát pomohl. Přeji mu pevné zdraví.

Pan doktor je velice vztřícný k lidem. Z mého osobního pohledu je to lékař, který mi velmi pomohl v mé těžké nemoci. Jsem u něj evidován a k jinému bych nikdy neodešel. Přeji mu hodně štěstí a zdraví.

Tak měním svoje hodnocení, protože to co jsme si zažily to nepřeji nikomu jinému. Pan doktor si vede evidenci tak že si jí nevede!! Díky jeho neschopnosti jsem se dostala do dost velkých problémů. Když jdete za lékařem s tím že vám něco je a je to na vás i vidět, není schopný ani dát potvrzení že u něj nškdo byl!!!!!Odpoví jen že jste na úp a tam není toto potřeba a vypoklonkuje vás. A ve finále jsem se od soudkyně dozvěděla že jsem tam měla být naposldy před operací kolene!!!!!!! Která byla v červnu!!! Díky jednání pana doktora toto vše odneslo srdce, které mi teď dává dohromady jiný lékař!!!!!!!
TOTO JE MUJ NEJHORŠÍ ZÁŽITEK S LÉKAŘEM A PAN DOKTOR TÍMTO PŘIŠEL O PACIENTKU, ALE ON SI NEMUSÍ DĚLAT STAROSTI, PROTOŽE JAK DOST LIDÍ VÍ JE TO OPRAVDU DOKTOR NA BATERKY A VYDÁVÁ NESCHOPENKY KDYKOLIV JE TO POTŘEBA.Takže mu tam určitě příjdou nový pacienti. A POKUD VÁM PŘÍDE OD NĚJ POZVÁNKA A VY SE DOSTAVÍTE DRUHÝ DEN OD OBDRŽENÍ POZVÁNKY A ON JEN ŘEKNE ŽE JE UŽ POZDĚ ŽE VÁS NAHLÁSIL JAKO NEZVĚSTNÉ TAK SE NEDIVTE!!!!!!