Řízekdent, spol. s r.o.

Představím Vám svůj přístup k práci, zubařskému řemeslu,kterému se věnuji s nadšením, a kde je pro úspěšné ošetření, naprosto zásadní samotná práce zu...

Léčené nemoci

• Bolesti zubů
  • Krvácení z dásní
  • Zubní kámen
Zobrazit všechny léčené nemoci

• zubní lékař - stomatolog

Doporučuju (jesli bude mít volno). Po Dent - Medicu, kde to skřípalo falší, tento lékař naproto vyřešil můj problém: kam k zubři. Lidský přístup.

profesionální a zároveň osobní přístup,
zubař, kterého se nebojíte, ale těšíte se k němu.

Rozhodne najlepsi zubar akeho som mal tu cest poznat. Osetril ma aj cez vikend okolo 18tej a nic si naviac nezauctoval.. Odvtedy chodim uz len knemu. Ma vyborne vybavenu ordinaciu a robi uplne bezbolestne. Ak si na zlozitejsie zakroky netrufa (operacie), dokaze odporucit vybranych specialistov.

Vynikající zubař.

Vynikající lékař, vřele doporučuji.

6 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den chtěl by sem se zeptat kolik by mne vyšlo udělat kanalek dneska mi ho vyvrtali a zálepili dočasně

Dobrý den, pokud budu stručný a odpovím pouze na dotaz, tak definitivní oš. kanálku metodou beefill, je 1530,-
Jan Řízek

MUDr. Jan Řízek

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli stále nabírate nové pacienty?

Dobrý den, omezeně, ale ještě ano.

MUDr. Jan Řízek