Řízekdent, spol. s r.o.

Představím Vám svůj přístup k práci, zubařskému řemeslu,kterému se věnuji s nadšením, a kde je pro úspěšné ošetření, naprosto zásadní samotná práce zu...

Léčené nemoci

• Bolesti zubů
  • Krvácení z dásní
  • Zubní kámen
Zobrazit všechny léčené nemoci

• zubní lékař - stomatolog

Velmi doporučuji opravdu nejlepší zubařské ošetření, které jsem začila. Chodíme k němu celá rodina a moje děti se na návštěvu k němu těší. Tímto bych panu doktorovi Řízkovi i sestřičce chtěla poděkovat.

Zdaleka nejlepší zubař, na kterého jsem narazil. Na takovouto péči jsem byl zvyklý z Kanady. Zde v ČR je MUDr. Řízek spíše raritou. Lidský přístup, příjemné prostředí, jedinečné odborné dovednosti a ceny...opodstatněné. Za kvalitu se platí, ale rozhodně se nejedná o předražené služby. Za to, jak se mně i mé ženě stará o chrup, bych ochotně zaplatil i více.
Jednoznačně doporučuji. Vyplatí se si počkat, až bude mít volný termín, protože on dokáže opravit i to, co by jiní maximálně tak vytrhli a pak by vám tam za 30 tis. chtěli narvat implantát...

Velmi profesionální přístup k zákazníkům. Odborná znalost na vysoké úrovni. Příjemné prostředi s orientací na pacienta.
Zcela upřímně první zubař, kterého navštěvuji rád.

Je mi 44 a lecos jsem za svůj život zažil. Zážitkem se mi stala také každá návštěva u tohoto lékaře. Odborný a nadstandardní přístup, vysoce kvalitní práce! Přál bych si, aby to tak bylo v našem životě všude, ale je to o přístupu nás "lidí", a PAN DOKTOR Řízek zvolil tu nejlepší cestu. Proto jsem jeho klientem téměř od začátku jeho působení.

Velmi dobrý stomatolog, osobne jsem mel u nej kolem 20navstev.
Ten kdo ma strach ze zubaru, doporucuji p. Mudr. Rizka urcite Vám vsem pomuze,
pristup ma opravdu profesionalni. M.U.

nejlepší doktor, hrozně šikovný, stoprocentní spokojenost. nevěřila jsem, že budu mít někdy zuby bez problémů - a stalo se.

Celý život jsem měla panickou hrůzu z ošetření u zubního lékaře
(velice špatné zkušenosti a neodborná péče) až po návštěvě u MUDr.
Řízka jsem se tohoto strachu zbavila. Velice odborná a pečlivá
práce, lidský přístup. V současné době jeho ordinaci navštěvuje
téměř celá má rodina a mám v něj naprostou důvěru. Vřele doporučuji
každému pacientovi, takhle má podle mého názoru vypadat návštěva
u lékaře !!!!!

Už jsem byla u osmi zubařů a jen tento pan doktor se mi věnoval a ošetřil tak, jak jsem si představovala. Už se nebojím chodit na ošetření a odborně jsem ještě nikdy nezažila tak kvalitní práci.

Jsem velmi spokojený, služby odpovídají cenám, které nejsou možná příliž levné, ale za dobrou práce se vždycky platí. Dostal jsem doporučení a jsem za něj velmi rád. Nechápu anonyma, protože není na co si ztěžovat. Jedině, že nedostal termín tak brzy jak chtěl a nebo je to obecný škodič jen z principu, že není tak dobrej jako doktor.

nejlepsi zubar, u ktereho jsem kdy byla. a to jsem jich vyzkousela dost!

6 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den chtěl by sem se zeptat kolik by mne vyšlo udělat kanalek dneska mi ho vyvrtali a zálepili dočasně

Dobrý den, pokud budu stručný a odpovím pouze na dotaz, tak definitivní oš. kanálku metodou beefill, je 1530,-
Jan Řízek

MUDr. Jan Řízek

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli stále nabírate nové pacienty?

Dobrý den, omezeně, ale ještě ano.

MUDr. Jan Řízek