Řízekdent, spol. s r.o.

Představím Vám svůj přístup k práci, zubařskému řemeslu,kterému se věnuji s nadšením, a kde je pro úspěšné ošetření, naprosto zásadní samotná práce zu...

Léčené nemoci

• Bolesti zubů
  • Krvácení z dásní
  • Zubní kámen
Zobrazit všechny léčené nemoci

• zubní lékař - stomatolog

Doktor Řízek je velmi pečlivý, zkušený, zručný a pro mne osobně především bezbolestný stomatolog. TOP.

Pan doktor Řízek je velice pečlivý a vstřícný lékař. Již několik let navštěvuji tohoto zubaře a jsem maximálně spokojená. Dříve jsem se zubařů obávala, neměla jsem z nich dobrý pocit a zákroky bývaly nepříjemné. U pana doktora Řízka je vše bezbolestné, doktor v průběhu zákroku se mnou komunikuje a vysvětluje mi, co právě dělá a co bude následovat. Jeho péče je opravdu profesionální. Mohu s čistým svědomým doporučit. Již jsem k panu doktorovi doporučila několik známých, kteří jsou taktéž velice spokojeni. Přejeme hodně spokojených pacientů.

Už několik let je celá naše rodina spokojena s odborným i lidským přístupem pana doktora Řízka. Škoda, že podobná péče u nás nebyla před revolucí. Je pozorný, citlivý, vstřícný a bezbolestný. Byli bychom i pro lepší hodnocení než jen "velmi dobrý"!!!

Naprosta spokojenost jiz nekolik let. Pan doktor Rizek mi vyspravil vsechny predchozi, nekvalitne udelane plomby, vcetne vymeny 2 keramickych korunek. Od te doby mohu posoudit podstatne mensi kazivost, a kvalita korunek i plomb me zrejme prezije, jak mi bylo i sdeleno ;o) Pristup k pacientovi je VELMI profesionalni, pratelsky vcetne personalu. Tady se investice do vlastniho zdravi 100% vyplati. - DOPORUCUJI.

K panu doktorovi chodím již nějaký ten rok, zachránil mi zuby, to co pro jiné dr nebyl kaz on pečlivě opravil. Jak se zubařů bojím k panu droktorovi Řízkovi chodím ráda, práce perfektní, bezbolestná, příjemně si popovídáme.
Všem jen doporučuji :-)
I sestřičky jsou super.
Moc děkuji za perfetní práci :-)

Pan MUDr. Řízek je opravdu špička mezi stomatologi co se týká preciznosti, odbornosti a přístupu k pacientovi. Člověk je až překvapen nadstardantním výkonem, který oceňovali i moji kolegové z Německa, kteří byli po celou dobu jeho pacienty.
Takový přístup není v této zemi samozřejmostí.
Petr Švanda

Absolutne doporucuji.
Objednani na druhy den nebyl problem (aniz bych nekdy predtim pana Doktora Rizka byl).
Profi pristup jak asistentky (rano me nebudila a poslala dle domluvy SMS s casem navstevy) tak i doktora (rozepisi nize).
Prijemna ordinace, mile slecny na recepci, celkova pohoda.

Zakrok: trhal mi 8micku, coz dle predesle 8micky u jineho doktora jsem bral jako relativne bolestivy zakrok. Avsak zde mi bylo dokazano, ze to jde i bezbolestne.
Jehla jen zasimrala (doktor vpichoval velmi pomalu a prubezne se ptal, jestli to je v poradku, coz cinil po celou dobu zakroku).
Take se samotnym vytrhnutim nikam nespechal a pomalu kvrdlal nastroji az byl zub venku a ja zatim marne cekal, kdy prijde znama bolest. Neprisla a zub byl venku.
Jeste mi sam navrhnul dovytrhnout zbytek druhe osmicky, coz bezbolestne take udelal.

Doktor se mi zda levny, zakrok na 2 zubech me stal okolo 1200,-, zadny priplatek za expres objednani i kdyz jsem nabizel, ze ho bez problemu kvuli akutni bolesti zubu zaplatim (tak jsem nechal aspon dysko).

Jedinou vytku mam, ze asistentka predem nesdeli cenu zakroku (stacila by orientacni informace typu "vytrhnuti vycnivyjici osmicky bez rezani se bude pohybovat v rozmezi 1000,- az 2500,- dle slozitosti zakroku apod.), ale mozna to je tim, ze jsem nebyl staly klient a vse probehlo velmi narychlo.

A jeste posledni "vytku" - doktor doporucuje po zakroku zmrzlinu, tu ale zavrzenihodne nemel skladem, aby mi ji hned prodal :-).

Takze celkove na jednicku (az bude priste zmrzlina dam 1 s hvezdickou :-).

Tomas

Chodím k němu rok. Tento doktor je opravdu " PAN DOKTOR ". Zachránil mi i to, co jiná zubařka dávno odepsala a vše komentovala pouze " buďte ráda, že to drží" a do nějakých dalších oprav se jí nechtělo. Pan doktor se toho nebál, co víc, bylo to pro něj zřejmě výzvou. Do opravy mého chrupu se pustil s velkým pracovním nasazením a vírou v záchranu. Jsem mu i sestřičce velice vděčná, za to, že mě nevyhodili už mezi dveřmi, jelikož mají se mnou opravdu spoustu a práce. A cena? Odpovídá kvalitě. Za vynikajícího zubaře se vyplatí si připlatit, je to investice do zdraví. Dosud jsem měla zubařku, u které jsem neplatila téměř nic, ale její služby byli těžce pod úroveň, co šlo to odbyla a zuby se mohly v klidu kazit dál.Panu doktorovi a sestřičce mnohokrát děkuji. Menčíková

Velmi dobrý stomatolog.Doporučuji.Smolař

Návštěva u PANA DOKTORA Řízka pro mě byla záchranou. Zubaři, které jsem navštěvovala před ním, a že jich bylo..., mi akorát tak v puse dokázali udělat paseku. Pan Doktor všechno napravil a jsem mu za to velice vděčná. Je to vynikající stomatolog, který perfektně odvádí svou práci. Má velmi příjemné vystupovaní a profesionální přístup k pacientům. Sice ceny jsou trochu vyšší, ale stojí to za to!!! Spousta lidí se k zubaři bojí, ale k Doktrou Řízkovi se můžete těšit:o)

6 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den chtěl by sem se zeptat kolik by mne vyšlo udělat kanalek dneska mi ho vyvrtali a zálepili dočasně

Dobrý den, pokud budu stručný a odpovím pouze na dotaz, tak definitivní oš. kanálku metodou beefill, je 1530,-
Jan Řízek

MUDr. Jan Řízek

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli stále nabírate nové pacienty?

Dobrý den, omezeně, ale ještě ano.

MUDr. Jan Řízek