Řízekdent, spol. s r.o.

Představím Vám svůj přístup k práci, zubařskému řemeslu,kterému se věnuji s nadšením, a kde je pro úspěšné ošetření, naprosto zásadní samotná práce zu...

Léčené nemoci

• Bolesti zubů
  • Krvácení z dásní
  • Zubní kámen
Zobrazit všechny léčené nemoci

• zubní lékař - stomatolog

Pana doktora mohu každému jen a jen doporučit, pokud hledáte v Praze kvalitního zubního lékaře je pan doktor Řízek jasná volba. Nejen, že jeho péče je perfektní, má i perfektní přístup. Já se od malička bál zubařů, v čekárně jsem býval uzlíček nervů, ale k panu doktovi jsem chodil rád a v pohodě. Jak psal někdo přede mnou na jeho křesle člověk kolikrát i zrelaxoval. A o kvalitě práce pana doktora myslím nejlépe svědčí, že jeho plomby chválil na první pohled každý odborník, který je viděl.
Po přestěhování na druhý konec republiky je péče pana doktora jediné co mi z Prahy chybí. Laťku pro ostatní lékaře nastavil hodně vysoko.

Jsem s ním spokojená, ale co mi vadí je to, že je docela drahý. za 1 prohlídku PĚT STOVEK??? Jinak jsem s ním spokojená. Je moc milý. DĚLÁ VYŠETŘENÍ BEZBOLESTNĚ.

K panu Řízkovi jsem přišel poté, co jsem si zde, na známém lékařovi přečetl hodnocení a následně vyvodil, že přesně takového člověka hledám. V ordinaci pana Řízka se mi dostalo vysoké kvality i přátelského přístupu. Pokud hledáte zubaře, který Vám dá chrup do pořádku stejně jako mně, jste tu správně. Je to zubař, který spokojí pouze a jedině s perfektním výsledkem. Alespoň to je má osobní zkušenost.

Very good dentist, friendly, professional, did an excellent job, I would recommend him to anyone

Výborný zubař, který je k vám přátelský, je profesionální, takže si vás prostě hned získá. Už před ním jsem měla podobnou zubařku, která bohužel odešla na rodičovskou, a pan doktor hned poznal, že plomby i korunky jsou udělané kvalitně a nemusíme je předělávat. Tím mi jen potvrdil, že hlavní jsou pro něj zdravé zuby pacienta, ne jeho zisk. Jen je škoda, že jsem takového zubaře neměla odmalička, věřím, že by mé zoubky byly v mnohém lepším stavu... Už se těším na další návštěvu :o)

S klidným svědomím mohu doktora Řízka doporučit! Vynikající lékař, pečlivý, precizní a navíc milý a vstřícný. Tady je pacient klientem...

Nejlepší zubař na kterého jsem narazil. U tohoto lékaře si můžete být jisti vřelým a empatickým přístupem, kdy Vaše zdraví a potřeby budou na prvním místě. Častý strach ze zubařského křesla kvůli bolesti už nebude problém, několikrát se mi v jeho ordinaci stalo, že jsem málem usnul.
Narozdíl od mnoha zubařů, kteří mají smlouvy s pojišťovnami, se domnívám, že priority MUDr. Řízka jsou v rámci jeho praxe mimojiné řemeslná čest a pocit dobře odvedené práce. Nikoli počet ošetřených pacientů a počet zinkasovaných zákroků. Zde si můžete být jisti kvalitou, nicméně a pochopitelně, za tu se platí. Jsem si vědom že tyto služby bohužel nejsou z hlediska financí pro každého, ale v rámci běžných zákroků se rozhodně nejedná o desetitisíce. Zuby jsou jen jedny a z velké části jsou okamžitě viditelné pro každého. A máloco je odpudivější, než zanedbaný chrup v úsměvu. Proto se vyplatí o ně pečovat a v případě komplikací i investovat, jelikož případné následné komplikace zaviněné nekvalitním ošetřením se mohou protáhnout na měsíce léčby, která může skončit i umělým chrupem.

Daniel Reinelt

Pana doktora ráda doporučuji. Profesionální přístup, odborná znalost, přesto milé chování a zájem o pacienta. Výše zmíněné platí i pro sestřičku.

Maximální spokojenost ! Pan doktor Řízek je profesionál, což lze poznat hned při první návštěvě :)
Dokázal mi během 2 týdnů zachránit celý chrup! Bezbolestně, lisdky, a perfektní přístup i slečna sestřička :-)
DÍKY !

Děkuji za super zrekonstruovaný přední zub,, jo ty pecky´´ :+) Nejen estetická stomatologie za 1, přístup nadpozemský, ani nemusela být injekce, teda zatím :+). Vzhledem k mojí cestě po mnoha zubních ordinacích a pochopení spojitosti zdravých zubu - těla ... Hledala jsem někoho, kdo Vás nepoškodí, neoklame, má svojí práci rád a ,,TO JE SAKRA ZNÁT´´ - LÉČÍ : najít skvělého zubaře a personál...ZÁZRAČNÝ DEN, KONEČNĚ JSEM HO NAŠLA! Na viděnou Simona Smetanová

6 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den chtěl by sem se zeptat kolik by mne vyšlo udělat kanalek dneska mi ho vyvrtali a zálepili dočasně

Dobrý den, pokud budu stručný a odpovím pouze na dotaz, tak definitivní oš. kanálku metodou beefill, je 1530,-
Jan Řízek

MUDr. Jan Řízek

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jestli stále nabírate nové pacienty?

Dobrý den, omezeně, ale ještě ano.

MUDr. Jan Řízek