Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Chtěla bych touto cestou poděkovat prim. Mudr Rejholcovi a úplně celému jeho týmu Děčínské chirurgie 28.3.2022 můj mentálně postižený syn podstoupil operaci žlučníku, chválím naprosto úžasný přístup jak všech lékařů tak i sestřiček. Jste opravdu skvělí, mnoho jiných nemocnic by se od Vás mělo učit. Klobouk dolů před Vámi a ještě jednou moc moc moc děkujeme. Švecová Lenka se synem Michalem.

Umístění: Ordinace Jiný

Chci poděkovat prim MUDr. Rejholcovi a jeho týmu vč. personálu chirurgického odd. Děčínské nemocnice po mé bezbolestné operaci žlučníku za příjemné překvapení a zájem ošetřujících lékařů i sestřiček, jak se cítím. Za to chovám k prim. MUDr. Rejholcovi a jeho týmu velkou úctu a respekt.

Umístění: Ordinace Jiný

I když jsem podstoupila u pana doktora Rejholce operaci žlučníku už před rokem, ráda bych poděkovala za perfektní provedení laparoskopické operace bez jakýchkoli problémů a bolestí. Vynikající práce pana doktora, mohu jen doporučit. Nebyly potřeba ani medikamenty na bolest. Velice si vážím pana doktora a děkuji mu za navrácení zdraví.

Umístění: Ordinace Jiný

Chci touto cestou poděkovat panu MUDr.Rejholci a celému osazenstvu chirurgie včetně JIP. Pana primáře MUDr. Rejholce
s týmem chirurgického oddělení děčínské nemocnice mohu každému vřele doporučit. Jsem velice rád, že jsem tyto lidi poznal
a že jsem se rozhodl tento chirurgický zákrok podstoupit na oddělení pana primáře MUDr.Rejholce. Ještě jednou děkuji vám
všem za Váš přístup.

Umístění: Ordinace operace žlučníku

Váženému panu doktoru Janu Rejholcovi, primáři chirurgického oddělení děčínské nemocnice.
Právě jsem se vrátil z děčínské nemocnice domů nabyt dojmů po laparoskopické operaci žlučníku. Dovolte, vážený pane primáři, abych Vám poděkoval za vzorný přístup ke mně jako k pacientovi. Nemohu jinak než vyjádřit poděkování všem zaměstnancům Vašeho oddělení, jejichž práci jsem měl možnost sledovat. Úspěšnou práci chirurgického oddělení chválím také jako Vaši velkou zásluhu. Ze srdce přeji Vám a celému Vašemu oddělení, přičemž nikoho nevynechávám, mnoho dalších úspěchů po stránce odborné, organizační i prostě lidské.
Váš vděčný občan Ústeckého kraje, Mgr. Ota Porubčan

Umístění: Ordinace operace kýly

Děkuji panu primáři za skvěle odvedenou práci,jeho lidský přístup. Toto poděkování patří celému personálu v Děčínnské nemocnici,kde je pan doktor primářem. Děkuji a vřele doporučuji.Kozlík

Ďakujem pánovi primárovi Rejholcovi a sestričkám z oddelenia JIP na chirurgii v KZ Děčín za presnú a rýchlu diagnózu akútneho zápalu pankreatitídy, za profesiónalny prístup k liečbe a dôkladnú starostlivosť na danom oddelení, príjemným a milým prístupom k pacientovi. Prajem veľa úspechov a plno elánu pri vykonávaní tejto náročnej profesie. S veľkým poďakovaním Lukáš Salenka, Sliač (Slovenská republika)

Děkuji touto cestou panu přimáři Rejholcovi a jeho týmu lékařů i sestřiček na Chirurgii v KZ Děčín za provedenou operaci žlučníku a břišní kýly. Dále pak za následnou profesionální péči i lidský přístup. Děkuji všem,kteří se o mne tak dobře starali a přeji jim hodně sil v jejich práci. S velikou úctou a poděkováním Anna Tlačilová, Ústí nad Labem

Chtěla bych poděkovat panu primáři Rejholcovi, všem ošetřujícím lékařům a sestřičkám.
Hodně jsem se operace žlučníku - žlučových kamenů bála, ale v zařízení KZ a.s. Nemocnice Děčín byly všechny mé obavy zbytečné. Chtěla bych ještě jednou poděkovat primáři MUDr. Rejholcovi za perfektní profesionální výkon a celému kolektivu lékařů a sester chirurgického oddělení za vzornou péči, příjemné vystupování a velmi lidský přístup. Kéž bych toto mohla říct o všech zdravotních zařízeních.
Děkuji!
Romana Janoušková

Velice děkuji ještě jednou panu primáři Rejholcovi, ošetřujícím lékařům a ještě na stokrát milým a příjemným sestřičkám Chirurgie B, v Krajské zdravotní Děčín, za jejich příkladnou péči o mou tělesnou schránku po operaci. Den před Štědrým dnem nám přišel domů dopis od sestřičky Evy Plánkové a jejích kolegyň Alenky, Verunky, Ivanky a Andrejky z oddělení. V dopise byla jejich fotka a krásné přání k vánocům. Musím říct jménem nás obou, že krásnější dárek jsme nedostali. Potěšilo nás, že si ještě po 3 měsících vzpomněly, i když mi na ně myslíme velice často a samozřejmě všude chválíme. Neboť chvály není nikdy dost, zvlášť v době, kdy se na to moc nehraje. Přejeme všem zdraví, štěstí a pohodu. V.+ D. Ondrejovičovi, UL