Urologická ambulance
Pod Nemocnicí 871/II, Klatovy

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Umístění: Urologická ambulance Pravidelná kontrola

Mám dost nemocnou 70 letou mamku a dle recenzí jsem ji sehnala MUDr. Racka, bohužel přišlo velké zklamání. Velmi neochotný a hrubý přístup, asi je naštvala předchozí pacientka, za což mamka nemohla. Mamka má průkaz ZTP a vyčetli jí, že zneužívá sanitku a že příště musí ke spádovému urologovi do Nepomuka, který ovšem ordinuje tak pozdě odpoledne, že ji tam sanitka neodveze. Čím si zasloužila takový přístup? Každopádně vyšetření proběhlo, močový měchýř nebylo možné zkontrolovat, protože byl prázdný, což nevěděla, že vadí. Ale ledviny zkontrolovali, našli tam cystu, bohužel bez další mediace, že má prý hodně pít.

Pro záchranu mého života udělal maximum a podařilo se!

Příjemný,citlivý,je to odborník nejen po stránce odborné ,ale i lidské!

Je super umí to s dětmi i setričku chválím a děkuji .Takové lékaře a setřičky abys pohledal:-))

Kéž by byli všichni lékaři tak důkladní jako MUDr. Ráček, pokud k urologovi v KT tak jedině k MUDr. Ráčkovi, navíc mu neni nikdy za těžké prohodit pár slov kolem a usmát se.

Byla jsem spokojená. Vstřícný, důkladný, doporučuji!!

Dr. Ráček