Obrovská spokojenost pan doktor mi vytrhl 3 zuby moudrosti a opravdu je to kapacita se špičkovým přístupem a skvělým personálem

Byla jsem na trhání osmičky ,a musím říct,že všichni byli super ,jak sestřičky tak i Pan doktor. Jednoznačně všem doporučuji !!! A hlavně se nebát,setřička Vás uklidní a pak už to půjde rychle :-)

Vysoce profesionální lékař, rychlý, přesný, ohleduplný, s příjemným personálem. Mohu jen doporučit.

výborná lékař

Zdravím všechny,

musím říct, že pan doktor je jeden z nejlepších které široko daleko znám. Včera jsem u něho podstoupila dvojitou resekci dvou osmiček na levo a musím říct, jeden zub měl venku během asi jedné minuty a ten druhý kolem pěti minut. Takže veškerý strávený čas zákroku byl zhruba 12minut!!! A to jsem tu vlevo dole měla usazenou hluboko v mandibule a všichni ostatní zubaři mě strašili, že to jen tak lehce ven nepůjde!! Takže pan doktor Přibyl to zvládl za pět minut!! Rozhodla jsem se k němu jít na poslední chvíli a vůbec toho nelituji. Byla jsem objednaná u doktorky Halvové ale po té co jsem viděla dva lidi po jejím zákroku jsem změnila názor. Roztržené koutky do krve a obličej plný modřin mě nepřesvědčil o její profesionalitě a to že provádí veškeré zákroky pod celkovou narkozou mi přijde absolutně zbytečný. Jiný doktor je schopen udělat komplikovanou resekci během pár minut co ona na operačním sále za hodinu.
Takže klobouk dolů pane Doktore!!

spokojená pacientka Monika

Pan doktor je velmi šikovný a sestřičky moc milé a příjemné. Byla jsem trhat osmičky vlevo - bolest snesitelná 2 dny (asi proto, že jedna rostla nakřivo) a pár měsíců později osmičky vpravo - bolest veškerá žádná. Moc všem děkuji a doporučuji. Na zákroky jen k panu Dr. Přibylovi.

K lékařům jsem stejně kritický jako k automechanikům. Ale tento lékař je opravdu PAN lékař. Sice k němu chodím jen na zákroky, na které si netroufne má zubařka, ale nikdy se nestalo, že bych byl nespokojený. Trhání osmiček či recekce je díky jeho profesionalitě bezbolestná i po zákroku. Kéž by v našem státě bylo více takových lékařů.

Musím říct,že postup Pana doktora byl neskutečně profesionální..s ničím se nepáral,pro odlehčení situace i zavtipkoval.Celou dobu říkal co dělá a jak to vypadá.Přístup sestřiček byl taky perfektní. Informovali mě o všem co by se mohlo stát a jak se tomu vyvarovat..přišla jsem jen vytrhnout sedmičku a odešla i bez osmičky,a mám to za sebou,super :)

100% profesionální přístup pana doktora i sestřičky, milé a klidné jednání....nikde jinde další osmičky trhat nepůjdu, než do této ordinace....

Proste co se tu pise je Vse pravda. Ja sel na extrakci 7,8 na obou stranach, ten srach.
No a jak to dopadlo, proste na 1*. Pred takovou stomatochirurgii klobouk dolu. DOPORRUCUJI.