Profesionalni pristup.Bezbolestne odstraneni dvou osmicek.Moc Vam dekuji :)Rychle a hlavne lidsky pristup :)

Mohu jen doporučit, profesionálni přístup pana doktora i sestřiček a opět se mohu usmívat jako zamlada.
Maxi spokojenost.

Musím jen doporučit!!! Je opravdu odborník na svém místě! Osmička vpravo dole šla ven raz dva... A to rostla křivě... Sestřička je taky skvělá, odlehčí atmosféru a má lidský přístup stejně jako pan doktor, pokud bych si mohla vybrat šla bych jedině sem... A příště bych se už vůbec nebála :-)

Byla jsem poprvé na trhání osmičky. Jsem strašpytel, takže jsem si sama připravovala katastrofický scénář jak to bude hrozné a jak budu minimálně týden nepoužitelná. Zákrok v ordinaci proběhnul rychle (cca za 10 minut jsem byla venku), hladce a ještě jsme si se sestřičkou i doktorem zavtipkovali. Pan doktor mi vše s nadhledem vysvětlil. Kdybych věděla jak v pohodě to bude, mohla jsem jít hned po zákroku do práce. Ani jsem nepotřebovala prášky proti bolesti. Moc děkuju panu doktorovi i oběma příjemným sestřičkám.

Byla jsem na trhání obou osmiček dole. Celý zákrok probíhal bez známek jakékoliv bolesti, pan doktor a sestřičky velice příjemné i když vznikly menší komplikace zvládli to vše na jedničku, otok minimální jen na jedné straně a bolest nestojí ani za tabletku, mít ještě další osmičky tak neváhám a jdu k Vám :). Jsem ráda že jsem dala na doporučení svého zubaře jít právě k Vám. Spokojená pacietnka Pavla

vyborný lekař syn byl na extrakci 8 stacilo 10minut a bylo po cele akci bylo to rychle a bezbolestne vrele doporucuji vsem Jana M

Celá posádka ordinace včetně paní injekce byla super. Pan doktor mě uviděl a pravil: "tak tu barvu trika jste trefil." Bylo červené. Byl jsem trhat kořen šestky dole a po cca 3 minutách jsem odcházel s gázou v díře zcela pobaven, jak dobře to proběhlo. Pan doktor cosi vyprávěl a já měl takový ten "sochařský pocit". Pan doktor je sochař s dlátem v ruce a já jsem byl socha :-) Akorát místo kladiva použil svou velkou tlapu. Po injekci to bylo spíše vtipné, než-li nepříjemné. Určitě doporučuji, protože z pana doktora číší nadhled a opravdu velké množství "motohodin" s dlátem v ruce.

Děkuji panu doktorovi i oběma sestřičkám za skvělý, profesionální a lidský přístup při zavádění zubního implantátu. Díky vám je můj úsměv opět bez mezer :-) Všem doporučuji! Díky profesionálům jako jste vy, se člověk může těšit i k návštěvě zubní stomatochirurgie.

Pan Doktor je vynikající, opravdu člověk na svém místě, což se v dnešní době ve zdravotnictví ne vždy vidí. Stejně tak sestřičky, vše vysvětlí, starají se po celou dobu zda je vše v pořádku. Měla jsem strach při trhání první i druhé osmičky a byli moc ohleduplní. Bylo mi doporučeno, v případě problému dostavit se i s dalšími osmičkami, pokud se pro to rozhodnu, tak určitě opět u Pana Doktora Přibyla.

Profesionální přístup, rychlost, preciznost celého personálu, při extrakci 8-ky. Spokojenost a doporučuji!
Tomáš D.