Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

Ordinaci pana doktora Přibyla jsem navštívila již dvakrát. Jedna návštěva proběhla dokonce během pokročilého stadia těhotenství. Dovoluju si říci, že pan doktor a také sestřičky jsou nejlepší v oboru! Všichni jsou milí, vstřícní a empatičtí. Nejlepší přístup lékaře, jaký jsem kdy zažila! Docela mě mrzi, že již mám všechny zuby moudrosti venku a s panem doktorem se již nepotkám. Nikam jinam bych nesla! Dekuju, dekuju, dekuju!

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

Skvělý lékař s velmi šikovnýma rukama a dobrou atmosférou v ordinaci. Navíc dochvilný. Není co vytknout.

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

Dobrý den, musím se přidat ke spokojeným pacientům. Pan doktor i sestřičky jsou velmi milí, ochotní a usměvaví. Samotný zákrok ( extrakce 8 ) byl rychlý, šetrný. Jde vidět, že už to nějaký ten pátek dělají :) Moc moc děkuji.

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

K panu doktorovi jsem se objednala na extrakci 8 dle recenzí. Říkala jsem si, že to není možné aby každá z nich byla kladná ale ono je to pravda! Pan doktor a sestřičky jsou zlatou jehlou v kupce sena . Jakoukoliv obavu z bolesti nebo nepříjemnosti můžete nechat doma, protože tak sympatické, vtipné, milé a ochotné lidi jen tak někde nenajdete! Extrakce dvou 8 trvala ani né 5 minut, vše proběhlo naprosto bezbolestně a s úsměvem, bolest byla pouze ten den, následující naprosto bez problému. S radostí můžu napsat, že se už těším na další návštěvu :)

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

Velice lidský lékař i sestřičky, skvělý přístup, strach opravdu není na místě. Naprosto bezbolestná extrakce dvou spodních osmiček současně. Díky za skvělý přístup.

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

U pana doktora jsem byla trhat postupně všechny osmicky. Sestry i pan doktor jsou uzasní. Sestřičky milé,vše vysvětlí s úsměvem. Pan doktor srandista, což před zákrokem ocení každý, když má strach. Opravdu kapacita ve svém oboru. Více takových doktoru

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

Naprosto profesionální extrakce LH 6stky, bez komplikací s lidským přístupem a vysvětlením. Pan doktor je odborník. Dal jsem na hodnocení zde na webu a jsem nadšen. Díky moc celému týmu a ať se daří!

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

Včera jsem byl u pana doktora Přibyla trhat osmičky. Vysvětlil mi jak vše bude probíhat. Trhání probíhalo bezbolestně. Sestřičky s panem doktorem příjemní. Pan doktor patří mezi špičku svého oboru. Vřele doporučuji.

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

Pan doktor Pribyl mi trhal dvě osmicky, a je to opravdu frajer a clovek na svem miste :) A pani asistentka u zakroku, a sestricka taky super. Budme radi ze mame takoveho doktora.

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

Pan doktor je sympaťák a profík na svém místě a není divu, že má jen 5* hodnocení. Samozřejmě to není jen o něm. Sestřičky jsou taky úžasné a moc dobře ví, co mají dělat. Naprostá spokojenost, skvělý a bezbolestný přístup. Doporučuji všem. Dvě osmičky venku za jednu návštěvu a teď jen zmáknout a vydržet pár dní, až se vše zahojí.