Husovo nám. 64, Český Brod
Gynekologická ambulance

Na pana doktora nedám dopustit. Postupně jsem vždy po několik let chodila k různým lékařům (včetně soukromých) a po stěhování jsem si vybrala zcela náhodně MUDr. Pospíchala. Byla to volba za všechny peníze, jelikož mi zachránil život. Přestože jsem totiž pravidelně chodila k soukromé lékařce, jejíž firmu v pozdějších letech propírali i v televizi, odmítla mi dát pro pana doktora kartu, a když jsem přišla na kontrolu k panu doktorovi, hned jsem jela do Motola !!! Tam jsem se na centru onkologocké prevence (péče?) dozvěděla, že nález se musel rozvíjet minimálně let, a že před porodem - kam jsem chodila ještě k této soukromé "lékařce" musel být vidět. Pan doktor to poznal ihned prvním pohledem. JE TO OBROVSKÝ PROFESIONÁL s LIDSKÝM PŘÍSTUPEM. Doporučuji a děkuji mu touto cestou. K

K panu doktorovi jsem se přeregistrovala po doporučení známé. Jsem nadmíru spokojena. Jen bych uvítala více ordinač. dní....

Tento pan doktor je vynikající. Mamka k němu přešla od jisté paní doktorky, která se nachází také v ČB, která neuměla rozeznat mimoděložní těhotenství. Tudíž, když se tenkrát rozhodovalo kam, byla tohle jasná volba. Pan doktor je velmi něžný, vstřícný, ochotný a vždy poradí. Nyní jsem u něho proděla menší gynekologický zákrok a nemůžu si ho vynachválit. Jsem u něho již 10 let a za to dobu vše v nejlepším pořádku. Všem doporučuji.

Tento doktor je nejlepší.Přešla sem od Dr.Remešové a jsem velmi spokojená.Navíc nemusím někam pořád jezdit jelikož u pana Dr. Pospíchala je vše v ordinaci :-)

Též přešla, tentokrát od Dr. Remešové a můžu jen říct - Díky bohu, že jsem to udělala..!! Radši Vás bude honit po všech možných vyšetřeních, než aby něco zameškal.. :o) Vřele doporučuji..

Výborný lékař a profesionál. Přešla jsem od Dr. Šikolové.

Doktor Pospíchal patří velmi dobrým, odborně fundovaným lékařům. Vyhovuje mi jeho racionální přístup k problémům. Příliš nikoho nekonejší a raději jedná bez ohledu na to, co na to zdravotní pojišťovna. Jen více takových lékařů, pacientkám ho vřele doporučuji.

Také jsem přešla od MUDr. Šikolové, která mne několik let neúspěšně "léčila". S MUDr. Pospíchalem jsem naprosto spokojená, protože nezlehčuje situaci a vždy vysvětlí případné dotazy. A samozřejmě poskytuje velmi kvalitní a odborné služby.

Za sebe mohu pana doktora doporučit- jsem v osmém měsíci těhotenství a jsem spokojená, že jsem registrovaná právě u něj- pomohl a poradil mi, když jsem si v něčem nebyla jistá

Měla jsem na výběr buď pana doktora Pospíchala a nebo paní doktorku Šikolovou. Na doporučení známých jsem si vybrala pana doktora, jelikož info o doktorce Šikolové mě opravdu nepřesvědčilo. U pana doktora jsem registrovaná už skoro 8 let. Je to příjemný a ochotný lékař. Zjistil, že bych mohla onemocnět rakovinou děložního čípku, takže nic nenechal náhodě a napsal mi doporučení do nemocnice Motol, kam už pravidelně jezdím na prohlídky téměr 5 let. Pamatuji si to jako dnes co mi řekl: "Já Vás raději pošlu do motola, ať jsme oba klidnější" Jsem za to vděčná, jelikož jsem opravdu klidnější. Poslední 3 roky už pana doktora moc nenavštěvuji, tak doufám, že se jeho přístup k pacientkám nezměnil.