Husovo nám. 64, Český Brod
Gynekologická ambulance

Pan doktor mě "léčil" na věčné pálení při čůrání, výtoky, bolesti v podbříšku, krvácení při sexu apod. celkem dva roky. Za tyto dva roky těchto příznaků jsem od něj vždy odcházela z anamnézou - jste zdravá, na kontrolu nechoďte. Po dvou letech mého "vynikajícího" zdraví, jsem se rozhodla přejít k jinému doktorovi, který si vše jen vyslechl, koukl se na mě a řekl, že to s největší pravděpodobností jsou chlamydie. Myslím, že Vám nemusím říkat, co můžou způsobit dvouleté neléčené chlamydie. U pana doktora to funguje jak na běžícím pásu, nikdo nesmí překročit jeho pětiminutový limit a tomu odpovídá i jeho celková léčba.

Doktora hodnotím spíše jako slabého z toho důvodu, že absolutně nezvládá komunikaci s pacientkami. Na každou pacientku má max. 5 minut, neřekne ani slovo navíc, nezeptá se - např. při registraci se mě nezeptal ani jestli beru antikoncepci, jak dlouho atd. Když jsem otěhotněla a chtěla mu ukázat záznamy o rodinné anamnéze, řekl mi, ať vyberu sama nejdůležitější papír ze všech záznamů. Navíc hodně huhňá, takže mu často není rozumět. Na začátku těhotenství mě tím, že jsem nerozuměla, co říká, hrozně vyděsil. Ohledně průběhu těhotenských vyšetření a dalších praktických věcí mě vůbec neinformoval, na vše jsem se musela ptát s pocitem, že zdržuji. Proto jsem od něj v těhotenství odešla. Po profesní stránce nemůžu soudit, nedělal na mě dojem, že dělá něco více než ostatní gynekologové. Prostředí ordinace - zejména čekárna - je příšerné, v zimě zima, v létě vedro, záchody na chodbě, kdy si o klíček musíte pokaždé říkat sestře. Pan doktor asi svou oblibu těží z toho, že není v ČB dostatečná konkurence. Sestru hodnotím jako výbornou, moc milá a přívětivá, alespoň ona zlepšuje dojem z celé ordinace.

Nejsem pacientka pana doktora. Pro akutní problémy v nepřítomnosti mé paní doktorky jsem navštívila jeho ordinaci. Když jsem sdělila, že jdu pouze s problémy a nechci měnit gynekologa, chování doktora i sestry se stalo nepříjemným. Tímto pouze reaguji na předchozí, dalo by se říci až přehnaně nadšená vyjádření některých jeho pacientek. Svým známým bych určitě návštěvu této ordinace rozhodně nedoporučila.