MUDr. Jan Pospíchal

Gynekologická ambulance
U Stadionu 239, Chvaletice

MUDr. Jan Pospíchal
Zborovská 941, Přelouč

Pan doktor mě "léčil" na věčné pálení při čůrání, výtoky, bolesti v podbříšku, krvácení při sexu apod. celkem dva roky. Za tyto dva roky těchto příznaků jsem od něj vždy odcházela z anamnézou - jste zdravá, na kontrolu nechoďte. Po dvou letech mého "vynikajícího" zdraví, jsem se rozhodla přejít k jinému doktorovi, který si vše jen vyslechl, koukl se na mě a řekl, že to s největší pravděpodobností jsou chlamydie. Myslím, že Vám nemusím říkat, co můžou způsobit dvouleté neléčené chlamydie. U pana doktora to funguje jak na běžícím pásu, nikdo nesmí překročit jeho pětiminutový limit a tomu odpovídá i jeho celková léčba.

Doktora hodnotím spíše jako slabého z toho důvodu, že absolutně nezvládá komunikaci s pacientkami. Na každou pacientku má max. 5 minut, neřekne ani slovo navíc, nezeptá se - např. při registraci se mě nezeptal ani jestli beru antikoncepci, jak dlouho atd. Když jsem otěhotněla a chtěla mu ukázat záznamy o rodinné anamnéze, řekl mi, ať vyberu sama nejdůležitější papír ze všech záznamů. Navíc hodně huhňá, takže mu často není rozumět. Na začátku těhotenství mě tím, že jsem nerozuměla, co říká, hrozně vyděsil. Ohledně průběhu těhotenských vyšetření a dalších praktických věcí mě vůbec neinformoval, na vše jsem se musela ptát s pocitem, že zdržuji. Proto jsem od něj v těhotenství odešla. Po profesní stránce nemůžu soudit, nedělal na mě dojem, že dělá něco více než ostatní gynekologové. Prostředí ordinace - zejména čekárna - je příšerné, v zimě zima, v létě vedro, záchody na chodbě, kdy si o klíček musíte pokaždé říkat sestře. Pan doktor asi svou oblibu těží z toho, že není v ČB dostatečná konkurence. Sestru hodnotím jako výbornou, moc milá a přívětivá, alespoň ona zlepšuje dojem z celé ordinace.

Na pana doktora nedám dopustit. Postupně jsem vždy po několik let chodila k různým lékařům (včetně soukromých) a po stěhování jsem si vybrala zcela náhodně MUDr. Pospíchala. Byla to volba za všechny peníze, jelikož mi zachránil život. Přestože jsem totiž pravidelně chodila k soukromé lékařce, jejíž firmu v pozdějších letech propírali i v televizi, odmítla mi dát pro pana doktora kartu, a když jsem přišla na kontrolu k panu doktorovi, hned jsem jela do Motola !!! Tam jsem se na centru onkologocké prevence (péče?) dozvěděla, že nález se musel rozvíjet minimálně let, a že před porodem - kam jsem chodila ještě k této soukromé "lékařce" musel být vidět. Pan doktor to poznal ihned prvním pohledem. JE TO OBROVSKÝ PROFESIONÁL s LIDSKÝM PŘÍSTUPEM. Doporučuji a děkuji mu touto cestou. K

K panu doktorovi jsem se přeregistrovala po doporučení známé. Jsem nadmíru spokojena. Jen bych uvítala více ordinač. dní....

Tento pan doktor je vynikající. Mamka k němu přešla od jisté paní doktorky, která se nachází také v ČB, která neuměla rozeznat mimoděložní těhotenství. Tudíž, když se tenkrát rozhodovalo kam, byla tohle jasná volba. Pan doktor je velmi něžný, vstřícný, ochotný a vždy poradí. Nyní jsem u něho proděla menší gynekologický zákrok a nemůžu si ho vynachválit. Jsem u něho již 10 let a za to dobu vše v nejlepším pořádku. Všem doporučuji.

Tento doktor je nejlepší.Přešla sem od Dr.Remešové a jsem velmi spokojená.Navíc nemusím někam pořád jezdit jelikož u pana Dr. Pospíchala je vše v ordinaci :-)

Též přešla, tentokrát od Dr. Remešové a můžu jen říct - Díky bohu, že jsem to udělala..!! Radši Vás bude honit po všech možných vyšetřeních, než aby něco zameškal.. :o) Vřele doporučuji..

Výborný lékař a profesionál. Přešla jsem od Dr. Šikolové.

Doktor Pospíchal patří velmi dobrým, odborně fundovaným lékařům. Vyhovuje mi jeho racionální přístup k problémům. Příliš nikoho nekonejší a raději jedná bez ohledu na to, co na to zdravotní pojišťovna. Jen více takových lékařů, pacientkám ho vřele doporučuji.

Také jsem přešla od MUDr. Šikolové, která mne několik let neúspěšně "léčila". S MUDr. Pospíchalem jsem naprosto spokojená, protože nezlehčuje situaci a vždy vysvětlí případné dotazy. A samozřejmě poskytuje velmi kvalitní a odborné služby.