V průběhu mého dětství se začaly rozvíjet různé strachy z uzavřených prostorů, z velkých davů atd. Vždy se to dalo zvládat, až se to jednou velmi rychle zhoršilo během velkého stresového období. V ten moment jsem vyhledal odbornou pomoc pana Mgr. Jana Pisáka.

Své obtíže jsem mu vylíčil a on si na mě našel čas a schůzka proběhla brzy.

Co se mi už od začátku na panu Pisákovi líbilo, bylo to, že byl velmi milý, vstřícný, otevřený a měl pro vše pochopení.
Vždy mě vyslechl a poradil jak se sebou pracovat, jak se chovat ve vypjatých a pro mě stresujících situacích a jak je zvládat.

Chce to samozřejmě čas, ale postupně se vše lepšilo a nakonec, po přibližně roční terapii jsem na tom daleko lépe - naše sezení mi nejen pomohlo s agorafobií, ale dodalo mi i sebevědomí i návod, jak v životě "správně" přemýšlet.

Pokud máte nějaký problém, určitě se neostýchejte před ním o čemkoliv mluvit nebo se svěřit, nebude Vás soudit ale opravdu se bude snažit Vám pomoci.

Sadová 23, Ostrava
Ambulance klinické psychologie, Ostrava (mapa)

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, + 1 Více

Online konzultace • od 600 kč

Psychologické vyšetření +2 Více

Běžný termín

Balzacova 1188/6, Havířov
Dopravní psychologie, psychologické poradenství a psychoterapie, Havířov - Podlesí (mapa)

Hotovost

Psychoterapie • od 800 kč

Psychologické vyšetření

Na poříčí 595, Frýdek-Místek
Dopravní psychologie, ambulance klinické psychologie, Frýdek - Místek (mapa)

Hotovost, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

Online konzultace • od 600 kč

Psychologické vyšetření +2 Více

Pavlovova 3059/40, Ostrava-Zabřeh
Dopravní psychologie Ostrava (mapa)

Hotovost, Bankovní převod

Psycholog, KBT psychoterapeut a dopravní psycholog. V ambulanci poskytuji psychoterapii a diagnostiku dospělých a dětí od 6ti let. Zaměřuji se na dep...

• deprese
  • fobie
  • úzkosti

A proto pana Mgr. Jana Pisáka určitě vřele doporučuji.

Doporučuji. Velmi sympatický, mladý pan doktor. Po sedmi návštěvách je ze mě daleko spokojenější člověk. Díky němu jsem si spoustu věcí dokázala srovnat v hlavě. Děkuji děkuji děkuji :)

Mgr. Jan Pisak

Děkuji za Váš názor, jsem moc rád, že se Vám daří a přeji Vám, ať je to tak i nadále.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Líbí se mi objednávání přes internet.A při první návštěvě jsem byla spokojená s přístupem lékaře.Jediná nevýhoda nemá smlouvu se všemi pojišťovny.

Mgr. Jan Pisak

Děkuji za pozitivní hodnocení.

Velmi příjemné jednání, vyšel mi s termínem a časem vyšetření přesně jak jsem potřeboval. A hlavně, je nejlevnější co jsem v Prostějově našel :)

Mgr. Jan Pisak

Děkuji za kladné hodnocení, jsem rád, že jsem Vám mohl vyjít vstříc, dle Vašich požadavků. (Jenom na okraj - aktuálně se již nenacházím v Prostějově, ale nyní sídlím v Ostravě a Havířově)

Běžný termín

Online konzultace

od 800 kč

Psychologické vyšetření

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Mgr. Jan Pisak

Děkuji za pozitivní hodnocení.

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,
    zdravotní péče pro Vaši kamarádku je plně hrazena zdravotní pojišťovnou. Na první konzultaci může přijít bez doporučení od praktického lékaře, když by chtěla chodit pravidelně, je doporučení poté potřeba. Doporučuji zároveň navštívit "Bílý kruh bezpečí" http://www.bkb.cz/kontakt/ceska-republika/ostrava/ kde se této problematice úzce věnují. Tím samozřejmě nemám na mysli, že nemůže využít mých služeb - jen uvádím jako další možnost.

S pozdravem Pisak.

• Dobrý den,
    chtěla bych se zeptat, jestli Vy, nebo někdo z vašich kolegů, máte zkušenosti s problematikou hsp, vysoce citlivých lidí. Ráda bych se naučila se svojí vysokou citlivostí pracovat a osvojit si zdravý způsob práce se svými emocemi a pocity. Potřebuji se odnaučit od nich utíkat či je potlačovat.
    Děkuji předem za odpověď
    S pozdravem

Dobrý den, zkratkou HSP máte zjevně namysli hypersenzitivní poruchu. Ano, zabývám se tím, je mnoho technik a postupů jak si pomoci. Např. edukace o problematice, relaxace, časové projekce, katastrofické scénáře, expozice, kognitivní restrukturalizace, atp. Vše se volí dle individuálních potřeb pacienta.

S pozdravem Mgr. Jan Pisak

• deprese