Mgr.

Psycholog, Psychoterapeut

Kontaktní informace

• L

Doporučuji. Velmi sympatický, mladý pan doktor. Po sedmi návštěvách je ze mě daleko spokojenější člověk. Díky němu jsem si spoustu věcí dokázala srovnat v hlavě. Děkuji děkuji děkuji :)

Jan Pisak2015-04-14

Děkuji za Váš názor, jsem moc rád, že se Vám daří a přeji Vám, ať je to tak i nadále.

• Zkušenosti a dovednosti

• Psycholog, KBT psychoterapeut a dopravní psycholog. V ambulanci poskytuji psychoterapii a diagnostiku dospělých a dětí od 6ti let. Zaměřuji se na deprese, úzkosti, fobie, posttraumatické stresové poruchy, obsedantně kompulzivní poruchy, atd. Smluvní pojišťovny 213, 205 a 211. Pokud máte jinou zdravotní pojišťovnu je možno platit v hotovosti. Dopravně psychologická vyšetření provádím v Havířově, ve Frýdku - Místku a v Ostravě, domluva termínu telefonicky. Nově poskytuji služby psychologa - psychologické vyšetření a zejména psychoterapii na pracovišti v Havířově. (We provide services in English). Po předchozí domluvě je možná konzultace i přes internet.

• psychoterapie

Sadová 23, 702 00 Ostrava, moravskoslezský

Online konzultace od 600 kč
    Běžný termín
    Dopravně psychologické vyšetření

Dopravní psychologie, psychologické poradenství a psychoterapie, Havířov - Podlesí

Balzacova 1188/6, 736 01 Havířov, moravskoslezský

Psychoterapie od 800 kč

Dopravní psychologie, ambulance klinické psychologie, Frýdek - Místek

Na poříčí 595, 738 01 Frýdek-Místek, moravskoslezský

Online konzultace od 600 kč
    Běžný termín

Otázky pacientů

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů
    Psycholog, Psychoterapeut
    Havířov
    Dobrý den, zkratkou HSP máte zjevně namysli hypersenzitivní poruchu. Ano, zabývám se tím, je mnoho technik a postupů jak si pomoci. Např. edukace o problematice, relaxace, časové projekce, katastrofické… Více

Hodnocení pacientů

• L

Jan Pisak2015-04-14

• M
      Návštěva z ZnamyLekar.cz

Líbí se mi objednávání přes internet.A při první návštěvě jsem byla spokojená s přístupem lékaře.Jediná nevýhoda nemá smlouvu se všemi pojišťovny.

Jan Pisak2015-04-13

Děkuji za pozitivní hodnocení.

• P

Velmi příjemné jednání, vyšel mi s termínem a časem vyšetření přesně jak jsem potřeboval. A hlavně, je nejlevnější co jsem v Prostějově našel :)

Jan Pisak2015-01-22

Děkuji za kladné hodnocení, jsem rád, že jsem Vám mohl vyjít vstříc, dle Vašich požadavků. (Jenom na okraj - aktuálně se již nenacházím v Prostějově, ale nyní sídlím v Ostravě a Havířově)