Mgr.

Jan Pisak verifiedCreated with Sketch.

Kontaktní informace

• Ambulance klinické psychologie, Ostrava

Sadová 23, 702 00 Ostrava, moravskoslezský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Hotovost

• Dopravní psychologie, psychologické poradenství a psychoterapie, Havířov - Podlesí

Balzacova 1188/6, 736 01 Havířov, moravskoslezský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Hotovost

• Dopravní psychologie, ambulance klinické psychologie, Frýdek - Místek

Na poříčí 595, 738 01 Frýdek-Místek, moravskoslezský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Hotovost, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

• Dopravní psychologie Ostrava

Pavlovova 3059/40, 73542 Ostrava-Zabřeh , moravskoslezský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Hotovost, Bankovní převod

• L

Doporučuji. Velmi sympatický, mladý pan doktor. Po sedmi návštěvách je ze mě daleko spokojenější člověk. Díky němu jsem si spoustu věcí dokázala srovnat v hlavě. Děkuji děkuji děkuji :)

Jan Pisak2015-04-14

Děkuji za Váš názor, jsem moc rád, že se Vám daří a přeji Vám, ať je to tak i nadále.

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Ivo Oral
    Ivo Oral
    Sokolská třída 81, Ostrava
    Člověk který už odvedl opravdový kus poctivé terapeutické práce. (čtu Raymonda Chandlera a poctivost je nejvyšší… Více

Dagmar Musialková
    Dagmar Musialková
    Sokolská tř. 49, Ostrava
    Paní doktorka je skvělá psycholožka , vstřícná, dokáže pomoci. Mohu jen doporučit. Více

Libor Eliášek
    Libor Eliášek
    Bachmačská 31, Ostrava

Denisa Pastuszaková
    Denisa Pastuszaková
    Wellnerova 3b, Olomouc
    Paní doktorka má nejdůležitější vlasnost co by psycholog měl mít : empatii. Je velmi komunikativní, pozitivní a… Více

Petr Beroušek
    Petr Beroušek
    Psycholog, Dětský psycholog, Psychoterapeut
    Náměstí Svobody 1052/2 spolu s BICOM - Biorezonance - 1. p., Jeseník
    Návštěva pana doktora splnila naše očekávání. Dozvěděli jsme se plno důležitých věcí, které jsem dříve přehlíželi… Více

Zkušenosti a dovednosti

• Psycholog, KBT psychoterapeut a dopravní psycholog. V ambulanci poskytuji psychoterapii a diagnostiku dospělých a dětí od 6ti let. Zaměřuji se na deprese, úzkosti, fobie, posttraumatické stresové poruchy, obsedantně kompulzivní poruchy, atd. Smluvní pojišťovny 213, 205 a 211. Pokud máte jinou zdravotní pojišťovnu je možno platit v hotovosti. Dopravně psychologická vyšetření provádím v Havířově, ve Frýdku - Místku a v Ostravě, domluva termínu telefonicky. Nově poskytuji služby psychologa - psychologické vyšetření a zejména psychoterapii na pracovišti v Havířově. (We provide services in English). Po předchozí domluvě je možná konzultace i přes internet.

• psychoterapie

Na poříčí 595, 738 01 Frýdek-Místek, moravskoslezský

Online konzultace od 600 kč
    Běžný termín

Otázky pacientů

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů
    Jan Pisak
    Jan Pisak
    Havířov
    Dobrý den, zkratkou HSP máte zjevně namysli hypersenzitivní poruchu. Ano, zabývám se tím, je mnoho technik a postupů jak si pomoci. Např. edukace o problematice, relaxace, časové projekce, katastrofické… Více

Hodnocení pacientů

• L

Jan Pisak2015-04-14

• M
      Návštěva z ZnamyLekar.cz

Líbí se mi objednávání přes internet.A při první návštěvě jsem byla spokojená s přístupem lékaře.Jediná nevýhoda nemá smlouvu se všemi pojišťovny.

Jan Pisak2015-04-13

Děkuji za pozitivní hodnocení.

• P

Velmi příjemné jednání, vyšel mi s termínem a časem vyšetření přesně jak jsem potřeboval. A hlavně, je nejlevnější co jsem v Prostějově našel :)

Jan Pisak2015-01-22

Děkuji za kladné hodnocení, jsem rád, že jsem Vám mohl vyjít vstříc, dle Vašich požadavků. (Jenom na okraj - aktuálně se již nenacházím v Prostějově, ale nyní sídlím v Ostravě a Havířově)