Sadová 23, Ostrava
Ambulance klinické psychologie, Ostrava (mapa)

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, + 1 Více

Psychoterapie

Dopravně psychologické vyšetření

Balzacova 1188/6, Havířov
Dopravní psychologie, psychologické poradenství a psychoterapie, Havířov - Podlesí (mapa)

Hotovost

Psychoterapie • od 800 kč

Dopravně-psychologické vyšetření • 2 200 Kč

Na poříčí 595, Frýdek-Místek
Dopravní psychologie, ambulance klinické psychologie, Frýdek - Místek (mapa)

Online konzultace • od 800 kč

Psychoterapie +1 Více

sady Komenského 605/1, Český Těšín
Dopravní psycholog - Mgr. Jan Pisak (mapa)

Hotovost

Pavlovova 3059/40, Ostrava-Jih, Ostrava-Zabřeh
Dopravní psychologie Ostrava (mapa)

Hotovost, Bankovní převod

Dopravně psychologické vyšetření • 2 200 Kč

Psycholog, KBT psychoterapeut a dopravní psycholog. V ambulanci poskytuji psychoterapii a diagnostiku dospělých a dětí od 6ti let. Zaměřuji se na dep...

• deprese
  • fobie
  • úzkosti

V průběhu mého dětství se začaly rozvíjet různé strachy z uzavřených prostorů, z velkých davů atd. Vždy se to dalo zvládat, až se to jednou velmi rychle zhoršilo během velkého stresového období. V ten moment jsem vyhledal odbornou pomoc pana Mgr. Jana Pisáka.

Své obtíže jsem mu vylíčil a on si na mě našel čas a schůzka proběhla brzy.

Co se mi už od začátku na panu Pisákovi líbilo, bylo to, že byl velmi milý, vstřícný, otevřený a měl pro vše pochopení.
Vždy mě vyslechl a poradil jak se sebou pracovat, jak se chovat ve vypjatých a pro mě stresujících situacích a jak je zvládat.

Chce to samozřejmě čas, ale postupně se vše lepšilo a nakonec, po přibližně roční terapii jsem na tom daleko lépe - naše sezení mi nejen pomohlo s agorafobií, ale dodalo mi i sebevědomí i návod, jak v životě "správně" přemýšlet.

Pokud máte nějaký problém, určitě se neostýchejte před ním o čemkoliv mluvit nebo se svěřit, nebude Vás soudit ale opravdu se bude snažit Vám pomoci.

A proto pana Mgr. Jana Pisáka určitě vřele doporučuji.

Mgr. Jan Pisak

Jsem moc rád, že jsem Vám pomohl a že jste spokojen. Přeji hodně štěstí do budoucna!

Doporučuji. Velmi sympatický, mladý pan doktor. Po sedmi návštěvách je ze mě daleko spokojenější člověk. Díky němu jsem si spoustu věcí dokázala srovnat v hlavě. Děkuji děkuji děkuji :)

Mgr. Jan Pisak

Děkuji za Váš názor, jsem moc rád, že se Vám daří a přeji Vám, ať je to tak i nadále.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Líbí se mi objednávání přes internet.A při první návštěvě jsem byla spokojená s přístupem lékaře.Jediná nevýhoda nemá smlouvu se všemi pojišťovny.

Mgr. Jan Pisak

Děkuji za pozitivní hodnocení.

Velmi příjemné jednání, vyšel mi s termínem a časem vyšetření přesně jak jsem potřeboval. A hlavně, je nejlevnější co jsem v Prostějově našel :)

Mgr. Jan Pisak

Děkuji za kladné hodnocení, jsem rád, že jsem Vám mohl vyjít vstříc, dle Vašich požadavků. (Jenom na okraj - aktuálně se již nenacházím v Prostějově, ale nyní sídlím v Ostravě a Havířově)

Psychoterapie

Dopravní psychologie Ostrava

Dopravně-psychologické vyšetření

Online konzultace

Dopravní psychologie, ambulance klinické psychologie, Frýdek - Místek

Své obtíže jsem mu vylíčil a on si na mě našel čas a schůzka proběhla brzy.

A proto pana Mgr. Jana Pisáka určitě vřele doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Mgr. Jan Pisak

Děkuji za pozitivní hodnocení.

• deprese
  • fobie