Oblastní zdravotnické zařízení Ostrava, ZZMV

Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí
Odborný lékař interní
Masarykova 2, Opava

Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

Zajímavý typ. Řekl bych ke svým pacientům tak trochu bezohledný.
Už řadu měsíců má ordinaci dávno kamsi přestěhovanou, ale kontakt na něj se nedá absolutně nikde dohledat. Zatelefovat do ordinace - nemožná věc! Všude na internetu jen neplatné odkazy na bývalou ordinaci na Masarykově ulici v budově Finančního úřadu. Však ať si tam každý zajde a vyptává se, kam pan doktor vlastně zmizel.
Skutečně zvláštní vzah k pacientům.

Já k dr.Petkovovi chodím léta,a jsem s ním i jeho sestřičkama naprosto spokojená.Myslím si,že kdyby byl tak špatný doktor jak tady někteří píši,tak by neměl ordinaci stále plnou pacientů.i to je asi důkaz jeho zkušené praxe.

Jeho lékařské kvality nemohu posoudit, jde však o jinou věc. Každý jeho pacient si záhy uvědomí, o co jde panu doktorovi "až" na prvním místě. Každému sice podá ruku, ale pro komfort pacientů neudělal za 20 let vůbec nic. Stále se musejí tlačit v maličké čekárně, kam vejde jen 6 židlí (pacientů je někdy dvacet i víc e, ti musejí postávat na chodbě). Dr. P. má různé "vedlejšáky", sestřičky musejí často vysvětlovat rozezleným pacientům, že " pan doktor ještě nepřišel." Je vidět, že počet pacientů vysoko překračuje možnosti oprdinace, všechno je uspěchané, nevládne tu žádná pohoda.Mnozí se snaží změnit lékaře, ale málokomu se to podaří.Navíc pan doktor dělá obstrukce s předáním dokumentace, což by neměl.Jeho jednání s pacienty je strohé, úsporné.

Chodila jsem v echách k jedné paní primářce...a ta mi na poslední kontrole řekla že je vše v pořádku o měsíc později jsem se přestěhovala sem a šla k němu na (vstupní)prohlídku,prostě si mě chtěl prohlídnout sám.Začal mě honit po všech vyšetřeních,že nejsem v pořádku a psát mi léky...atd.Zakázal mi veškerý sport a zátěž.Od té doby jsem tam nebyla a jeho nařízení ignorovala...dělám vše co se mi zachce a žádné problémy jsem zatím nepocítila.A už je to 6stý rok.Radši si zase dojdu na preventivní prohlídku,ale už ne v žádném případě k němu.

tak nevím,.....léčím se již u něj léta a nemohu si skutečně stěžovat. Je fakt ,že čekárna je opravdu pořád plná pacientů. Jenže to je ve všech čekárnách tohohle typu.

Jsem velmi spokojená, úžasný člověk, pečlivý, prohlídky provádí důkladně, proto se v čekárně tak dlouho čeká.

Velmi dobrý lékař, odborník, moc nenamluví, léči. Nezklamal. Ale měl by více komunikovat s lidmi, možná, že by ho lidé více "brali".

Bohužel je toto náš závodní lékař - usilovně přemýšlím, jak se z příští preventivní prohlídky "vyvléknout", pan doktor na mne působil velmi nesympaticky a připadala jsem si, jako bych se v jeho ordinaci propadla dobře o 20 let zpět... (nejde o vybavení, ale o přístup)

Je příjemný, působí klidným dojmem, ale málo komunikuje s pacientem.
Čekání v jeho ordinaci je nekonečné.