Nám. Hrdinů 5, Krnov
Odborný lékař oční

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Pan doktor Jan Pernický je odborník s dlouholetou praxí v očním lékařství. Před léty mi tento lékář se svou vysokou odborností zachránil pravé oko. To že MUDr.Jan Pernický má lidský přístup, komunikativní je výborná vlastnost, která se zpravidla nemění ani s věkem. Zdá se mi, že si málo vážíme těch, kteří něco umí, dokázali a zachovali si přitom lidskou tvář. Chyby už většinou nehledáme u sebe, že jsme něco špatně vykomunikovali. Již delší dobu žiji v Praze, kde jak se říká je lékař, lékárna u každého patníku, ale najít lékaře, který umí léčit, který komunikuje a zároveň má lidský přístup je poměrně problém.
Ani v mých 53-letech se mi občas nepodaří položit jednoduchou formou dotaz lékaři tak, aby můj požadavek pochopil. Co potom když se lékař s vámi bavit nechce, a nebo nemá čas? Tímto zdravím také všechny, kteří jsou schopni se podívat na danou věc i z jiné strany. Milan.

W

jsem u pana doktora pernickyho pres 20 let a jsem moc spokojena vzdicky me pomohl ma dlouho dobe probleni z ocima a jeho pristup k pacijentum je moc dobry a hlavne aj jeho setricka

odborník, pečlivý