Psychologické poradenství

Hypnoterapie • 500 Kč +8 Více

Hypnóza

Individuální psychoterapie

Individuální psychoterapie • 500 Kč

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Nejčastěji hledané služby

700 Kč

700 Kč

Soukromá psychologicko-psychoterapeutická praxe

Nabízím bezpečný prostor, porozumění a podporu při řešení závažných životních situací. Jsem připraven Vás doprovázet při poznávání sebe sama a objevov...

• klinická psychologie
  • psychoterapie
  • dětská psychologie

C
Umístění: Soukromá psychologicko-psychoterapeutická praxe individuální psychoterapie

Trvalo mi, než jsem se na terapii dokázala otevřít a mluvit o svých traumatech. Do ničeho mě netlačil a všechna prozření přišla přirozeně. Již po pár měsících chození na terapii jsem se cítila mnohem šťastnější.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Oceňuji citlivý přístup k dětem (chodím k němu s dcerou). Již po první návštěvě jsem zaznamenala posun k lepšímu. Doufám, že to vydrží. P.

Pan Pavlišta byl prvním terapeutem, který mi dokázal pomoci nalézt cestu ke spokojenému životu. Naše spolupráce trvala necelý rok, jeho přístup je milý, pozorný a empatický. Jedná velmi citlivě, přesto efektně. Mohu pouze doporučit.

Je dobré vědět, že na řešení životních problémů nejsme sami a že je tu někdo, kdo nám pomůže najít cestu, jak je vyřešit, zdolat či se s nimi smířit. Pan Mgr. Pavlišta svým velmi citlivým a laskavým přístupem mi kromě jiných důležitých osobních problémů pomohl smířit se se smrtí mé nemilovanější osoby a navrátil tak do mojí duše klid a smíření. Za to velké díky. Lenka M.

Pana doktora znám více než půl roku z Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem a velice si vážím jeho lidského přístupu a toho, že mi postupně pomáhá naučit se zvládat mé problémy. Děkuji. J.F.

6 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

dobrý den, ráda bych k vám chodila na terapie ale hradí to u vás pojištovna? , potřebzji pomoc,nezvládám určité situace a dospěla jsme k závěru že bych potřebovala odborníka moc děkuji

Dobrý den. Bohužel nemám smlouvu z žádnou z pojišťoven, všichni jež ke mě dochází, si hradí péči sami. S pozdravem Pavlišta

Mgr. Jan Pavlišta

lze k vám chodit i s dítětem? Máme dcerku, budou ji čtyři a trpí nočními děsy. Nějaký čas to přestalo,teď se opět objevily. Ráda bych to konzultovala s nějakým psychologem.
Děkuji za odpověď.

Dobrý den. Aktuálně v ústecké pracovně mohu pracovat jen s dětmi 15 a více let, v teplické ambulanci kde bereme děti všeho věku budeme vytvářet seznam čekatelů v březnu. Můžete zkusit kontaktovat Mgr. Horkou či kontaktovat dětskou kliniku při Masarykově nemocnici v UL. S pozdravem Pavlišta

Mgr. Jan Pavlišta