Umístění: Fidentia Dental Clinic, s r.o. Jiný

Mudr. Pavlečka je skvělý zubař, který používá nejmodernější metody ošetření. Jeho tým je také velice profesionální a příjemný. Líbí se mi model komplexního vstupního vyšetření, přípravy plánu, vyřešení akutních potíží a dále úkony podle stanoveného plánu. Člověk hned ví, na čem je a co ho čeká. Dále oceňuji velmi příjemné, komorní prostředí, kde se cítíte opravdu dobře, a to i díky skvělému servisu zdejších recepčních. Co se týče recepce mi vyhovuje flexibilita - změny objednání, pokud je to možné. Celkově se zde všichni snaží pacientům vyjít vstříc. Nyní zde ošetřují již i naši dceru a jsme také spokojeni - MUDr. Bělinová.
Kliniku bych velmi doporučila, a to i když nemá smlouvu se zdravotní pojišťovnou. Ceny zde jsou odpovídající a poskytovaný servis a profesionalita za to opravdu stojí. Za mne 1*.

Umístění: Fidentia Dental Clinic, s r.o. Jiný

MUDr. Pavlečka je výborný profesionál, s jeho péčí jsem byla vždy spokojena.
Zákroky jím provedené jsou na vysoké odborné úrovni, většinou bezbolestné a vedeny s lidským přístupem. Doporučuji.

Naprostý profesionál s lidský přístupem. V jeho ordinaci jste překvapivě naprosto uvolneni a ješte si mužete vybrat z ruzných druhu skaldeb. Co je bolest u ošetřováni zubu rozhodně nevím. Pan doktor je velmi precizni a citlivý. Jeho ordinace je vybyvena těmi nejmodernějšími přistroji.

Pana doktora Pavlečku doporučuji všem, kteří doposud měli ze zubařů strach! Svým přístupem a bezbolestným ošetřením mě asbolutně dostal! Rozhodně doporučuji!

Excelentni stomatolog, vylecil a vyresil mi problemy, ktere ostatni lekari zanedbavali. Velmi doporucuji take pro jeho skvely pristup.

Perfektní pocit ze vzájemné komunikace. Ale už nesídlí ve Školské ulici, přestěhoval se na Ořechovku.

Výborný stomatolog. Profesionální přístup, přesto však s dojmem domácího prostředí. Pečlivý, vše vysvětlí, ukáže, probere s Vámi možnosti, které jsou a jejich pozitiva a negativa, upozorní Vás na cenu. Stomatolog, kterého se nemusíte bát, u kterého se necítíte jako otravný pacient, ale jako nejlepší klient. Velice doporučuji. Cenově náročnější, ale odvedená práce za to stojí.

Od té doby co jsem vlezla do ordinace MUDr.Jana Pavlečky, se zubaře už nebojím. Velmi příjemné prostředí, vždy příjemně naladěná sestřička a mistr zubař.

Za panem doktorem jsme prisla s osmickou v zanetu, ktera pekelne bolela. Zub nafotil, vysvetlil mi co je treba a vytrhl naprosto bezbolestne. Od te doby mi uz vymenil vsechny amalgamy. Jsem s nim naprosto spokojena, on i sestricka jsou velmi mili a chapavi. Od detstvi mam ze stomatologu hruzu, u pana doktora Pavlecky vsak toto nepocituji.

Velmi dobry zubar, prijemne prostredi a vetsinou zadny zakrok neboli a to mam ze zubaru strach.