Horní Lán 43/1231, Olomouc
Praktický lékař stomatolog

Neskutečně arogantní člověk!!! Na nic se neptal, nic nevysvětlil, pouze mi bylo řečeno, že za vše si mužu sama a vše je moje vina. Trhal mi dva zuby, co se týče úkonu, za 15min bylo hotovo, ale ten přístup!! Byla jsem šokována co si v dnešní době lékař k pacientovi dovolí! Kdybych byla schopná v daný okamžik mluvit řekla bych mu k tomu svoje, ale po dvou vytržených zubech to opravdu nešlo!!! Vůbec se neobtěžoval říct jak po zákroku o zuby pečovat, nenapsal ani prášky jediné co mi bylo řečeno od sestry, ledovat a neplivat. Tak super díky za info a už nikdy víc!!!!

O

Po navštěvě pana zubaře Paroulka staršiho...už nikdy vic ho nenavštívim.je arogatni..a jeho blbé kecy..tipu co po něm vlastně chcu a kdo mě posílá..a proč k němu jdu..to mě mě vážně dostalo..Už nikdy vice..?

do úst se ani nepodíval, jen na rtg, zajímal se víc o peníze, než o zdravotní řešení. Je dost jiných lékařů s lidským přístupem.

O

Navštívil jsem tohoto lékaře poprvé a jsem pevně přesvědčený, že naposled. Trhal mi moji poslední osmičku a byl to můj nejúděsnější zubařský zážitek. Předchozí trhání tří osmiček bylo ve srovnání s tímto zákrokem procházka růžovým sadem. Začalo to tím, že se lékař zřejmě špatně vyspal a než začalo účinkovat anestetikum, chodil po ordinaci jako lev v kleci a ze všeho nejvíce řešil kliky na oknech. Pak následovaly úsečné otázky, kdo mne sem poslal, jaké je moje zaměstnání - jako u výslechu! Když začal trhat, moji odpověď na otázku, zdali to bolí, ponechal bez povšimnutí. Zákrok sám, bylo to nejhorší, co jsem kdy zažil. Myslím si, že je pochopitelné, že trhání zubu není nejpříjemnější zážitek v životě lidském a snad každý pochopí, že jsem se přitom zpotil. Za tento můj "poklesek" jsem si vysloužil poznámky od pana doktora něco ve smyslu, že můj pot není vůbec příjemné čichat a ať se sebou něco dělám. Možná si teď někdo pomyslí, že jsem zpanštělý a co bych nechtěl, ale opravdu si myslím, že by se v dnešní době měl lékař chovat k pacientovi hlavně jako člověk, na což jsem u ostatním lékařů zvyklý. Vše korunovalo záhy poté, kdy jsem dostal zánět a nebýt silných antibiotik, které mi předepsal můj privátní zubní lékař, nevím, jak by to pokračovalo. Tento zážitek měl jediné pozitivum - zhubnul jsem, protože po celý týden po zákroku jsem nemohl jíst. Vím, že tento můj příspěvek je jeden z mála negativních reakcí, ale jsem přesvědčen, že mnoho lidí po odeznění problémů sem už nepíše a spíše si říká potichu - k tomuto lékaři už nikdy.

Raději píši pochvalné komentáře, ale to není bohužel tento případ. U pana dr. staršího jsem byla před 5ti lety na extrakci obou dolních osmiček. To, že byl arogantní bylo to poslední. První zub vytrhl bez problémů, ale druhý mu nešel, tak to rval, páčil, atd. Asi po 10ti minutách se mu to podařilo, ale po odeznění anestezie dosud (5 let) mám necitlivou polovinu jazyka. Svým necitlivým přístupem narušil nerv. Po následné aplikaci B12 u mé praktické dr., což jsem si musela sama hradit, se potíže částečně zlepšily, asi tak o 30%, nicméně necitlivost zůstává a dle konzultace s dalšími lékaři to bude již natrvalo, ikdyž mi pan doktor tvrdil, že to není nevratné. Je to velice nepříjemné, necítit polovinu jazyka, hlavně první roky, než si na to člověk zvykne. Znám další 4 pacienty, kterým pan doktor udělal to samé!!! Jeden z nich kromě jazyka dokonce necítí i spodní dáseň a zpočátku měl bolesti při mluvení atd. Co jsem dále slyšela na tohoto doktora, tak na pacientech "rýžuje". Raději volte FN Olomouc, stomatochirurgii, kde mi byla extrakce horních osmiček provedena profesionálně, oba lékaři byli velice příjemnní a celé se to obešlo bez komplikací.
Alena L.

Drahý,ne moc příjemný.

Přiliš drahý a arogantní.