Pražská 221, Mělník

Hotovost

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Umístění: Ordinace

Pan doktor Němeček je profesionál každým coulem, a to i přístupem k pacientům, což je u pediatra, podle mého názoru, alfa a omega. Je velice empatický a vstřícný. Nejen já, ale hlavně i mé pětileté dcery se na něj vždy moc těší a to i v případě, že si jdou pro očkovací injekci :-). Nebudu hodnotit jeho znalosti (jak bych také jako "nezdravotník" mohla ?). Ale nepochybuji o nich ani malinko. Věřím, že právě pediatr nastaví dětem přístup k lékařům, jejich ochotu spolupracovat a starat se o své zdraví. A to je pro mne jako pro matku velice důležité. Pan doktor Němeček je za mne jednoznačně nejlepší pediatr, jaké jsme si jako rodina mohli přát.

Umístění: Ordinace Běžná léčba, pravidelná kontrola

K panu doktorovi chodíme s našimi dětmi, dcera tři roky a syn šest měsíců. Pana doktora si moc vážíme za jeho přístup a perfektní péči, kterou dává našim dětem. Vždy je příjemný a pečlivý. Když byla dcera nemocná dobře komunikoval a poradil i přes email.
Jsme rádi, že ho máme.
Děkujeme

Rozhodně nedoporučuji!!! Řídí se pouze tabulkami a grafy, navíc podává mylné nebo zastaralé informace a zastrašuje, posílá úplně zbytečně na rhb.
K dětem se sice chová hezky ale to je jediné. Jako lékař je velice nedůvěryhodný, není vůbec otevřen novým léčebným postupům a poznatkům.

Pan doktor je nesmírně vstřícný, pečlivý a ochotný, schopný udělat řadu potřebných diagnostických vyšetření sám, nedělá rozdíl mezi místími dětmi a rekreanty, mohu ho vřele doporučit.

pečlivý

Pana doktora známe mnoho let (17.). Mé děti k němu chodí od malička dost často,protože dost marodili a navíc jsou alergici!Jen chci reagovat na předchozí komentáře:pokud vím pan doktor má zdravotní sestru, manželka u pana doktora pouze zastupuje sestřičku v její nepřítomnosti ,či nemoci...a také bych si nikdy nedovolila odejít z čekárny bez předem domluvených odběrů, ikdybych měla čekat třeba tři hodiny.Lékař není pekař, pracuje s lidmi "a není člověk ten aby se zavděčil lidem všem".Za ty roky co kněmu chodíme se vždy snažil pomoci nám co nejlépe třeba i radou po telefonu.Mám jen dobré zkušenosti.....

Proti panu Němečkovi téměř nic nemám...jediný velký jeho problém, je jeho manželka, která je u něho jako "zdravotní sestra". zdravotní sestra to ovšem není, tohle povolání zná jen z vlaku a tak nesmí píchat injekce, nabírat krev a jiné další úkony, co normální zdravotní sestra může a umí. tudíž jdete-li s dítětem pouze na odběry, musíte čekat v malinké čekárně narvané nemocných dětí, až pan doktor bude mít čas, protože to nefunguje jako jinde, že sestra nabírá nejprve odběry a má za půl hodiny hotovo a pak jdou teprve nemocní za lékařem, tady nabírá lékař mezi ordinováním. stalo se mi, že jsem čekala na odběr se synem 45minut a po té jsem to vzdala a odešla. jinak jsem s péčí spokojena

Pan doktor je vynikající, ochotný, milý i k rekreantům, nikdy neodmítne pomoc, je velice pečlivý !

Š

Nej Nej NEj pan doktor .. moc hodný a pečlivý :o))))) s bezva vztahem k mrňouskům

He´s absolutely best doc I ever seen.