Mgr. Jan Martínek

500 Kč

800 Kč

200 Kč

Psychoterapie Roudnice

Mým východiskem je psychodynamický přístup, jehož cílem je vyhledání a odstranění příčin, které vznikly v minulosti a mají vliv na současný život klie...

Léčené nemoci

• Emocionální bolest
  • Deprese
  • Generalizované úzkostné poruchy
Zobrazit všechny léčené nemoci

Č
Umístění: Psychoterapie Roudnice psychologické poradenství

Opravdu člověk na svém místě. :) Moc mi pomáhá a nesoudí, naopak se vás snaží navést na správnou cestu. Díky němu si uvědomuji, co bylo nebo je špatně a snažím se na těchto situacích pracovat. Moje původní zkušenosti s jinými terapeuty nebyly moc pozitivní, takže jsem opravdu neskutečně vděčná za to, že jsem se dostala do péče pana Martínka. Neměnila bych a ráda doporučuji ostatním. :)

Umístění: Psychoterapie Roudnice psychologické poradenství

Vše jak má být a co od psychologa očekáváte. Žádné zbytečné rady, žádné psychotesty, prostě naslouchá a skutečnem pomáhá.

Umístění: Psychoterapie Roudnice psychologické poradenství

Naprostá spokojenost, doporučuji každému, byla to moje nejlepší investice do sebe samotného. Pan psycholog je milý, laskavý a empatický.

Umístění: Psychoterapie Roudnice partnerská psychoterapie

Umí naslouchat, neprosazuje svoje představy, jak bych měla fungovat, což mnoho psychologů dělá. Velmi doporučuji

Už nějakou dobu se mi pan Martínek věnuje a ačkoliv nejsem zvyklý psát recenze, rozhodl jsem se sem jedno hodnocení napsat. Výsledky vyplývající z empatie, zkušeností a zklidnění, které na našich sezeních zažívám jsou pro mne naprosto klíčové v mnoha oblastech života. Moc mi naše setkání pomáhají. Pana Martínka doporučuji i osobně a se zcela klidným srdcem.