Ortopedie nemocnice Třinec
Kaštanová 268, Třinec

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Bohužel nemám s ním dobré zkušenosti.Je to velký frajer na ortopedii v Třinci.Jenom jeho názor je spravný,nesnese jiný pohled.Jestli Vás noha bolí,přejde to bez slova a nechá pacienta trpět.Doufám,že se mu už do rukou nedostanu.

Mám s tímto lékařem špatnou zkušenost a proto si hledám jiného, kde o něm čtu
Ty pomluvy na pana doktora jsou k smíchu. Jestli chcete zažít opravdouvou aroganci a nevědomost,choďte k doktoru Maierovi ze Sosny. Díky němu jsem doživotní mrzák.Já mohu doktoru Kubálkovi jen děkovat,že se snaží co nejvíc tu fušeřinu napravit.

Operácia 26.11.2010. Úraz. Operácia dopadla výborne - vďaka tomuto úžasnému doktorovi, chirurgovi, perfekcionistovi. Chodím, nič nebolí, jazdím na bycikli, všetko ako keby sa nič nestalo. Perfektné, zázračné a úžasné. Ďakujem pán doktor, znovu sa mi vracia radosť zo života. Vďaka Vám je všetko ako predtým. -------.......Z.Samková, Třinec

Pan doktor byl jediný,který se s velkou ochotou vrhl na mé nemocné kolena.Jelikož jsem ve věku 44 let jsem velice spokojená s jeho prací a veškerou péči.Je sympatický ,komunikativní a spolehlivý.Dokáže ve všech směrech poradip.Děkuji Pane doktore za velice zdařilá NOVÁ kolena.

Velmi erudováný odborník, zase chodím a běhám!!!
Jeho odbornost a optimismus opravdu léčí!