Kvapilova 2060, Tábor
Oční JL, s.r.o. (mapa)

V Hůrkách 1296/10, Praha
Oční klinika JL, s.r.o. (mapa)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, + 1 Více
Cimburkova 31/407, Praha
Oční JL - Praha, s.r.o. (mapa)

2.5

O
Umístění: Oční klinika JL, s.r.o. operace šedého zákalu

,Dne 9.4 a 16.4 jsem podstoupil operaci na Vaší klinice,s péčí a přístupem celého personálu jsem velice spokojený a díky Vám vidím svět krásnější.Velice děkuji Jaroslav Oliverius

Na klinice jsem byla několikrát. Měla jsem před časem období, kdy se mi často tvořila ječná zrna. Pokud jde o pana primáře Lešťáka, na kterého jsem měla 2x štěstí, vše probíhalo bez problémů. Než jsem se stihla začít bát, udělal "šmik-fik" a bylo po problému. Vše prováděl s takovou jistotou a navíc rychle, že jsem nepochybovala o tom, že jsem v dobrých rukou skutečného odborníka. A dokázal při tom i žertovat. Ne tak tomu ale bylo u jiné paní doktorky, jejíž jméno si už nepamatuji. Dlouho si mě připravovala, upevňovala snad nějaké svorky či co a cítila jsem, že se jí do toho moc nechce. Nakonec k zákroku stejně zavolala pana primáře. Na toho tedy opravdu nedám dopustit (tedy zatím :-) , Jen si myslím, že má špatnou ruku při výběru lékařů. Pro mě doktor obsypaný mnoha tituly, účastník x-kongresů na světě ještě neznamená, že je dobrý praktik. Jakoby mu právě ten čas strávený získáváním mnoha teoretických poznatků pak chyběl při každodenní práci v ordinaci a nemá takovou rutinu. Toť má zkušenost. Helena

Ľ

Pacientům se věnuje na nejvyšší odborné úrovni

chodím k panu Leštáky asi tři roky. V zásadě jen na kontroli, nosím kontaktní čočky, vždycky byl ochotný a vysvětlil mi vše co jsem potřebovala. Čekací lhůty jsou delší,ale kde nejsou.

7.3.2012 jsem absolvovala vyšetření v několika ambulancích této kliniky. Všude jsem se setkala s příjemným a profesionálním přístupem.Vše probíhalo rychle a vstřícně.NESOUHLASÍM S NEGATIVNÍM NÁZOREM JENŽ SE ZDE OPAKUJE, MYSLÍM SI, ŽE ZDE UVEDENÉ INFORMACE JSOU CÍLENÉ A CHTĚJÍ POŠKODIT KLINIKU.

Ochotný a vstřícný personál, profesionální péče i vybavení. Příjemné prostředí,. Vyplatí se mi jezdit za ním do Prahy. Nechápu kritiku tady napsanou.

K doktoru Leštákovi chodím několik let a jsem spokojená. Je ale pravda, že při některých návštěvách byl pan doktor jak sluníčko a jindy jak kakabus. Na manžela udělal takový dojem, že jeho první návštěva byla i poslední.

Před časem jsem u Dr. Leštáka absolvovala nějaké vyšetření, a Dr. Lešták na mě udělal dobrý dojem. Byl profesionální a choval se úplně normálně, ne arogantně, jak uvádějí jiní pacienti. Moje matka má s jeho klinikou také dobré zkušenosti. Byla tam před 2 lety na operaci a nemůže si stěžovat. Byl to náročný zákrok, operovala ji pí docentka Pitrová a operace byla provedena perfektně. Rovněž zacházení s pacienty se mi zdálo lepší než jinde.
Proto mě reakce ostatních pacientů překvapily.

souhlasím s předchozím hodnocení. Kvůli čemu na mě jeden z jeho začínajících kolegů s nepřijemně umělým úsměvem koukal jak na simulanta s bohatou fantazií, byl Dr. Lešták hotov za pár minut. Profík.

Naprostý profesionál, jezdí za ním pacienti z celé republiky a vědí proč. Zná vše co se týká zraku, vyšetřování a souvisejících oborů, dokáže znalosti využít k diagnózám, a léčbě. Je vlídný, ppracovitý a diagnostikuje i případy, kdy k němu pacienta posílají kolegové z oboru, když jsou bezradní. V jeho ordinaci jsem strávila několik dní na praxi, a byla jsem ochromena jeho znalostmi, schopnosti i přístupem. Kloubouk dolů, pane doktore!

2.5

O
Umístění: Oční klinika JL, s.r.o. operace šedého zákalu

Ľ

Pacientům se věnuje na nejvyšší odborné úrovni

Proto mě reakce ostatních pacientů překvapily.