Oční JL, s.r.o.
Kvapilova 2060, Tábor

Oční JL - Praha, s.r.o.
Cimburkova 31/407, Praha

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Byla jsem na operaci šedého zákalu na této klinice v dubnu a v květnu 2012. Operovala mě p. docentka Pitrová a i když jsem laik, myslím, že je naprostá špička v oboru, což mi potvrdili i oční lékaři u nás na obvodu, kteří říkali, že p. docentka je zárukou kvality. Co se týče pana primáře Lešťáka, není příliš komunikativní, ale všechny moje dotazy zodpověděl k mé spokojenosti, což bylo pro mne důležité. Je pravda, že objednací doby jsou delší, ale je třeba si uvědomit, pokud chceme docházet na kliniky vybavené moderními přístroji a do příjemného prostředí, musí mít klinika dost pacientů a na zařízení si vydělat, což asi v dnešní době nebude jednoduché. V příspěvcích si dále stěžujete na aroganci sester, já se s takovým přístupem nesetkala, naopak sestra na operačním sále nás uklidňovala a skutečně na mou psychiku působila velice dobře.

Nevím, jestli je klinika fabrikou na peníze, ale rozhodla jsem se změnit očního lékaře, protože přístup na klinice je velice neosobní, dlouhé objednací lhůty a nemám pocit profesionality ze strany sester i ošetřující lékařky. Myslím, že ve zdravotnictví je třeba jiná image a jiný přístup než v reklamní agentuře.