Oční JL, s.r.o.
Kvapilova 2060, Tábor

Oční JL - Praha, s.r.o.
Cimburkova 31/407, Praha

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Velice masová klinika - doba objednání v řádech čtvrtletí. Po několika návštěvách v jednom roce mi bylo řečeno, abych se nechal raději přeměřit u optometristy (prodejce brýlí), protože na mě bude mít více času. Špatně odvedená práce, přehazování od doktorky k doktorce a ještě mě označili za hypochondra u tak subjektivního (ale důležitého) vyšetření, jakým je korekce zraku. Již nikdy.

Příšerná klinika,nejhorší ze všech klinik v Praze.Objednáváte se na recepci,nikoli k lékaři a čekáte a čekáte,než si Vás vůbec někdo všimne a ani po 2 hodinách čekání Vás nikdo nepřijme.Našla jsem si jinou kliniku a jsem velmi spokojená.Doporučuji kliniku Lexum.

Po přečtení připomínek pacientů a po vlastní zkušenosti mohu potvrdit-fabrika na peníze.Vadí mi stále měnící se doktory,tedy fluktuace značná,lekaři jistě vědí proč.Nedoporučuji!

Na kliniku dr. Lešťáka chodím již pátým rokem, ale uvažuji o změně. Od začátku jsem šokovaná přístupem sester, které jsou drzé a arogantní. Rovněž souhlasím s námitkou k častému střídání lékařů, jsem za ty roky již u třetího lékaře....Pan doktor Lešťák je bezesporu odborník, ale nevím, zda na svém místě. Dle mého názoru zvládá svůj obor především teoreticky a manažersky, ale kamenem úrazu mu je jednání s pacienty a vše nasvědčuje tomu, že si i své kolegy vybírá podle stupně arogance s níž jsou schopni s pacienty jednat. Myslím, že by se tito lékaři měli alespoň na chvíli vžít do role pacientů, ale ne těch VIP (kolik umělců, diplomatů ap. si k Lešťákovi chodí jak na bar.....), nýbrž těch obyčejných nemocných, za které platí pojišťovna. Pokud mají ještě zbytky svědomí, tak by se mohl kolektiv dra Lešťáka alespoň trošičku zastydět.

Můj dospělý syn si způsobil úraz oka. Nejprve jsme navštívili chirurgii v Nových Butovicich, odkud jsme byli posláni s doporučením (+velkým červeným písmem připsáno STATIM) na tuto oční kliniku k ošetření. Oko krvácelo, bylo roztržené víčko. Na této "klinice" se synovi dostalo pouze vyšetření, nikoli ošetření. S krvavým zraněním prý nemůže na opereční sál!!! Byli jsme odesláni s krvácejícím okem a poškozením rohovky (které na "klinice" ani nezjistili) k ošetření do Všeobecné nemocnice. Tam jsem se dozvěděla, že nejsme prví případ, kdy neposkytli ani základní ošetření.
Ještě nikde jsem se nesetkala s tak arogantním chováním, jako v tomto "zdravotnickém" zařízení, jímž prý klinika stále je.Rozhodně nedoporučuji!!

K paní doktorce Bartošové, která pracuje v ordinaci JL, jsem chodil přes 15 let a měl jsem k ní naprostou důvěru. Poslední roky pracovala na Oční klinice JL na Hůrce a situace byla obtížná. Sestry se nechovaly profesionálně a lékaři se střídali, takže se opakovaně stávalo, že mě vyšetřoval pokaždé někdo jiný. Po dosti šíleném zážitku z jednoho vyšetření zastupující lékařkou, Ivanou Traurigovou, které prakticky nemělo žádnou diagnostickou hodnotu, jsem se rozhodnul najít si jiného očního lékaře (při testu periferního vidění mě sestra zalepila to druhé oko jen obyčejnou náplastí - víčko jsem měl slepené ještě večer, tlak v oku mi lékařka měřila pouze pohmatem prsty... darmo mluvit). A dobře jsem udělal, péče, kterou mi věnují, je subjektivně na podstatně vyšší úrovni. A hlavně mi pomohli s problémy, které byly na Oční klinice JL prostě neřešitelné.

Arogantní, přístup zcela bez zájmu

Doufam, ze uz na kliniku JL, kde pan doktor pracuje nikdy nepojedu. Co se tyce chovani-hrozne, ale ne jen doktora, cela klinika na me zanechava dojem chaosu a divneho pocitu. Na toto vysetreni, ktere jsem u nich absolvovala a TRVALO 5 MINUT, jsem jela 200km, na doporuceni doktorky, ktera me nechtela poslat jinam. Chovani mi prislo zvlastni, pan doktor si vse zapisoval na kus papiru, ani mi nedal nejaky papir od vysetreni, co jinde davaji, nic. I kdyz jsem se ptala, jestli mi ho da. Kdyz jsem se ho zeptala na problem, ktery u me pretrvava uz asi pul roku, tak mavl rukou a vic se mi k tomu nevyjadroval. Druhy den na to jsem sla na jinou ocni kliniku daleko lepsi, hezci, s bezvadnym a milym chovanim doktoru k pacientum, kde jste meli pocit, ze jste se dostali do rukou doktorum, kteri opravdu vam uz snad neco reknou a kvalitne vysetri. Tam mi sdelili, ze to, co me uz pul roku trapi opravdu neni jen na mavnuti rukou, ale ze to je ocni vada na sklivci. Myslim, ze jsou opravdu zdaleka lepsi kliniky ne jen ta na ktere jsem byla a kde byl tento pan doktor.

Dlouhe cekani a nezajem

Klinika nová,moderní,ale přistup lékařů a hlavně sester je hrůza.Jela jsem 60 km na vyšetření s tím,že se objednám na ambulantní operaci.Po první návštěvě jsem to vzdala.Nabitá čekárna lidí,možnost parkování před klinikou žádná(40 minut jsme čekali v autě než jsme zaparkovali),sestra na recepci neochotná,přístup lékaře a lidské popovídání o zákroku bylo jako jednání s hadrem.Zvolila jsem jinou oční kliniku,kde měli výběrové chování(to pacient potřebuje).Klinika J.Leštáka je pouze hon za penězi,co nejvíce pacientů,ale lidský přístup chybí.