Oční JL, s.r.o.
Kvapilova 2060, Tábor

Oční JL - Praha, s.r.o.
Cimburkova 31/407, Praha

Umístění: Oční klinika JL, s.r.o. Jiný

Chodím sem 15 let. Provedli mi oční operace. Nic jsem neplatil. Má pojištovna je 201. Pravidelně chodím na kontroly pozadí z důvodu diabetes.
Již jsem zde využil i jiná pracoviště neboť jinde byly lhůty daleko delší. (urologie, neurologie, magnetická rezonance)

Umístění: Oční klinika JL, s.r.o. Vada zraku po úrazu

Kliniku JL mohu jen chválit. Oční oddělení a kompletní personál jsou skuteční profíci. Pan primář osoba na pravém místě. Nemohu nec vytknout. Na této klinice se mi udělalo nevolno se ztrátou vědomí. Erudovaný personál ARO se mi profesionálně a mile ujal . Kliniku JL mohu jen a jen doporučit.Kéž by zde bylo každé takové pracoviště v republice .

Umístění: Oční klinika JL, s.r.o. operace šedého zákalu

,Dne 9.4 a 16.4 jsem podstoupil operaci na Vaší klinice,s péčí a přístupem celého personálu jsem velice spokojený a díky Vám vidím svět krásnější.Velice děkuji Jaroslav Oliverius

Velice masová klinika - doba objednání v řádech čtvrtletí. Po několika návštěvách v jednom roce mi bylo řečeno, abych se nechal raději přeměřit u optometristy (prodejce brýlí), protože na mě bude mít více času. Špatně odvedená práce, přehazování od doktorky k doktorce a ještě mě označili za hypochondra u tak subjektivního (ale důležitého) vyšetření, jakým je korekce zraku. Již nikdy.

Na klinice jsem byla několikrát. Měla jsem před časem období, kdy se mi často tvořila ječná zrna. Pokud jde o pana primáře Lešťáka, na kterého jsem měla 2x štěstí, vše probíhalo bez problémů. Než jsem se stihla začít bát, udělal "šmik-fik" a bylo po problému. Vše prováděl s takovou jistotou a navíc rychle, že jsem nepochybovala o tom, že jsem v dobrých rukou skutečného odborníka. A dokázal při tom i žertovat. Ne tak tomu ale bylo u jiné paní doktorky, jejíž jméno si už nepamatuji. Dlouho si mě připravovala, upevňovala snad nějaké svorky či co a cítila jsem, že se jí do toho moc nechce. Nakonec k zákroku stejně zavolala pana primáře. Na toho tedy opravdu nedám dopustit (tedy zatím :-) , Jen si myslím, že má špatnou ruku při výběru lékařů. Pro mě doktor obsypaný mnoha tituly, účastník x-kongresů na světě ještě neznamená, že je dobrý praktik. Jakoby mu právě ten čas strávený získáváním mnoha teoretických poznatků pak chyběl při každodenní práci v ordinaci a nemá takovou rutinu. Toť má zkušenost. Helena

Příšerná klinika,nejhorší ze všech klinik v Praze.Objednáváte se na recepci,nikoli k lékaři a čekáte a čekáte,než si Vás vůbec někdo všimne a ani po 2 hodinách čekání Vás nikdo nepřijme.Našla jsem si jinou kliniku a jsem velmi spokojená.Doporučuji kliniku Lexum.

Byla jsem na operaci šedého zákalu na této klinice v dubnu a v květnu 2012. Operovala mě p. docentka Pitrová a i když jsem laik, myslím, že je naprostá špička v oboru, což mi potvrdili i oční lékaři u nás na obvodu, kteří říkali, že p. docentka je zárukou kvality. Co se týče pana primáře Lešťáka, není příliš komunikativní, ale všechny moje dotazy zodpověděl k mé spokojenosti, což bylo pro mne důležité. Je pravda, že objednací doby jsou delší, ale je třeba si uvědomit, pokud chceme docházet na kliniky vybavené moderními přístroji a do příjemného prostředí, musí mít klinika dost pacientů a na zařízení si vydělat, což asi v dnešní době nebude jednoduché. V příspěvcích si dále stěžujete na aroganci sester, já se s takovým přístupem nesetkala, naopak sestra na operačním sále nás uklidňovala a skutečně na mou psychiku působila velice dobře.

Ľ

Pacientům se věnuje na nejvyšší odborné úrovni

chodím k panu Leštáky asi tři roky. V zásadě jen na kontroli, nosím kontaktní čočky, vždycky byl ochotný a vysvětlil mi vše co jsem potřebovala. Čekací lhůty jsou delší,ale kde nejsou.

Nevím, jestli je klinika fabrikou na peníze, ale rozhodla jsem se změnit očního lékaře, protože přístup na klinice je velice neosobní, dlouhé objednací lhůty a nemám pocit profesionality ze strany sester i ošetřující lékařky. Myslím, že ve zdravotnictví je třeba jiná image a jiný přístup než v reklamní agentuře.