Ortoped Více

V Úvalu 84, Praha

ORP CENTRUM s.r.o.
Pod Marjánkou 12/1906, Praha 6

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Skvělý pan doktor. Negativní recenze ignorujte. Byl jsem s kolenem u primáře na Františku, možná jen operace, byl jsem dále ve Vojenské nemocnici, možná jen operace, byl jsem u pana Kotašky, předepsal mi rehabilitace, nějakých 18 návštěv, vybral sem si Berounské rehablilitační středisko a 99% bolesti odstraněno. Přístup k pacientovi naprosto uvolněný, usměvavý a o odbornosti nepochybuji!! Jako bonus ještě pan doktor odhalil mou nově vytvořenou plochost nohou, se kterou jsem za ním vůbec nešel! Předepsal mi vložky do bot na míru a opět velká spokojenost. Více těchto vstřícných doktorů bych si přál. I když raději se doktorům vyhýbám :)

Skvělý doktor s nadstandardním přístupem k pacientovi v podmínkách českého zdravotnictví. Odborník, vynikající chirurg a milý člověk. Doporučuji.

Ochotný,příjemný,dokáže podrobně vysvětlit diagnozu,po dlouhé době jsem se konečně dostala k panu doktorovi kterýmu na pacientovi záleží a má zájem mu pomoci.Jsem ráda že mohu být jeho pacientkou,a věřím mu.

~

Parádní doktor: milý a chápavý profesionál, který nenabízí dočasné varianty, ale efektivní řešení. Na dotazy mi srozumitelně, trpělivě a bez vytáček odpověděl, operaci (koleno) provedl na výbornou a bez jakýchkoliv komplikací a bolesti – se vším absolutní spokojenost. Jeho péče a lidský přístup jsou příkladné, mohu ho jen doporučit. Vaše uzdravení ho opravdu zajímá a bude o vás perfektně postaráno.

Ta největší spokojenost, konečně se mé koleno dostalo do dobrých rukou. Byla k tomu potřeba 4.operace a za uzdravení kolena vděčím právě panu doktorovi Kotaškovi. Milý a vstřícný přístup, vše dopodrobna vysvětleno, seznámeno se všemi klady a zápory co se léčby a operace týče. Na pana doktora nemůžu nechat dopustit, jsem velmi ráda, že jsem jeho pacientka, a že se mi o koleno stará, tak výborný doktor jako je on.Všechna čest pane doktore.

Maximalni spokojenost. Ochotny a profesional na svem miste. Komunikace lidska, vse do podrobna rozebere a na rovinu vysvetluje. O pacienta se stara jak ma. Nechapu nektere zaporne hodnoceni!

Milý,hezký, krásně voní a své práci opravdu rozumí..nesnaží se na pacientovi jen vydělat jako spousta jeho kolegů..předepíše vám jen to, co opravdu potrebujete a rozhodne z vás nebude tahat prachy za různe léky, které jsou vám stejne k ničemu,když nebude odstranena příčina obtíží...Navíc dost rozumí i rehabilitaci a to je u ortopeda žádanej bonus..Opravdu šikovnej

Pan doktor není vůbec nafoukaný a že by nehrozil kontakt s pacientenení pravda ! Jsou to jen sprosté pomluvy. Pan doktor je velice milý, svou práci bere zodpovědně. Měla jsem dvakrát po sobě úraz téhož kolene. Jednou jsem s tím byla na poliklinice na Budějovické, tam mi dělali MR a zjistili poškozený vaz - tam to zkončilo. Podruhé, kdy jsem to koleno měla trojnásobné a měla jsem v něm vodu, mi do něj v UVN ve Střešovicích píchli mezokain, zavázali a poslali mě domů ... Toť k našemu zdravotnictví! Až teprve pan doktor Kotaška mi koleno vyšetřil (ano RUKAMA, takže tvrzení, že se pacienta nedotkne není pravda) a OKAMŽITĚ mi vypsal termín na artroskopii. Pan doktor se celou dobu choval velice příjemě, seriozně a zodpovědně. Nechápu, co z toho někteří z vás mají, takhle druhé pomlouvat ...

Nemohu než souhlasit s předchozími kladnými názory na pana doktora - krom toho, že je milý, příjemný a všechno pacientovi ochotně vysvětlí, je na svůj věk i výborný diagnostik a operatér. Vystřídal jsem několik ortopedů a teprve zde jsem se dočkal úspěšného řešení mého problému. Moje koleno je konečně bez bolesti. Za vaši péči a lidský a trpělivý přístup vám díky, pane doktore

Pan doktor Kotaška je velice milý,příjemný a perfektní doktor na svém místě,mě se ujal aniž by musel,neni to žádný náfuka jak se zde píše.Pana doktora můžu jedině doporučit!!!!!!!!!!!!!!

5 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den.Pane doktore chtěla jsem se zeptat kolik stojí u vás aplikace Injekce Hyaluronová kyselina do kolene předem děkuji za odpověd Hezký den

Používám injekce Hyal one a doplatek pacienta na tento preparát je 1200 Kc, zbytek hradí zdravotní pojišťovna.

MUDr. Jan Kotaška

Dobrý den, mám coxartrozu obou kyčlí a u pravé kyčle mám velké bolesti i v klidu a v noci. Absolvovala jsem rehabilitace, které mi však nepomohly a bolesti mi ztěžují normální život, chodím již s hůlkou nebo s berlí, ale vzhledem k mému věku 52 let jsem se chtěla zeptat na operaci kyčelního kloubu na vašem pracovišti. Děkuji s pozdravem

Objednejte se ke mně na ambulanci do Motola, podíváme se na to.