K-Dent MDDr. Jan Kopřiva
Kociánka 93/2 , Brno 612 47, Brno

Umístění: K-Dent MDDr. Jan Kopřiva Jiný

Skvělý lékař, velmi empatický, pečlivý, během vyšetření dává průběžné info, co se děje a bude dít... Strach ze zubařů vás opravdu opustí. :-) Děkuji za tento přístup

Umístění: K-Dent MDDr. Jan Kopřiva Jiný

Pan doktor je první zubař, ke kterému se nebojím jít a dokonce se k němu i těším. Vše rád vysvětlí, zákroky jsou bezbolestné, jde vidět, že mu na svých pacientech záleží. Má citlivý a osobní přístup. Skvělý zubař.

Umístění: K-Dent MDDr. Jan Kopřiva Jiný

Pan doktor Kopřiva je profesionál, který mi i přes svou zaneprázdněnost byl ochotný pomoci po předchozích špatně provedených zákrocích. Trochu mi chybí větší osvětlení jeho kroků při prohlídce nebo vrtání zubu atp., je ale milý a empatický a díky němu už se návštěvy zubaře nebojím :)

Umístění: K-Dent MDDr. Jan Kopřiva Jiný

Pan doktor je skvělý. Od doby co ho navštěvuji jsem se přestala bát zubařů! Je velice příjemný, pečlivý a empatický a odvádí dobrou práci. Určitě doporučuji!

Umístění: K-Dent MDDr. Jan Kopřiva Jiný

Pan doktor naprosto mírní můj strach ze zubařů svým profesionálním přístupem. Je trpělivý a velmi empatický. Dá se s ním na všem domluvit a se vším poradí.

Umístění: K-Dent MDDr. Jan Kopřiva Oprava zubů

Pan doktor vše vysvětli, zodpoví dotazy, odborně a pečlivě provede zákrok, snaží se zmírnit či odstranit bolest. Domluva je skvělá, je to člověk na svém místě. Vřele doporučuji.

Umístění: K-Dent MDDr. Jan Kopřiva

Pana doktora si nemohu vynachválit. Pečlivý, příjemný a co hlavně profesionální a odborná úroveň naprosto špičková! Byla jsem na trhání osmičky. Pane doktore jste skvělý a DĚKUJI.

Příjemný a profesionální přístup. Na panu doktorovi je vidět, že mu na pacientech záleží. Hlavně ale oceňuji vysokou pečlivost a kvalitu provedené práce. Jinými slovy, s panem doktorem jsem na 100% spokojen.

Pana doktora velmi doporučuji - je pečlivý a příjemný, s osobním přístupem. Dělal mi mmj. rekonstrukci rozpadeného zubu a perfektní výsledek - zub nebolí a na pohled není oprava vůbec vidět - zub vypadá naprosto přirozeně.

Příjemný sympatický člověk. Perfektní domluva. Škoda jen, že jsem na lékaře se stejným přístupem nenarazila dřív. Kdo nemá rád zubaře, doporučuji, změníte názor. :-)