Kociánka 93/2 , Brno 612 47, Brno
K-Dent MDDr. Jan Kopřiva

Umístění: K-Dent MDDr. Jan Kopřiva Jiný

Pan doktor naprosto mírní můj strach ze zubařů svým profesionálním přístupem. Je trpělivý a velmi empatický. Dá se s ním na všem domluvit a se vším poradí.

Umístění: K-Dent MDDr. Jan Kopřiva Oprava zubů

Pan doktor vše vysvětli, zodpoví dotazy, odborně a pečlivě provede zákrok, snaží se zmírnit či odstranit bolest. Domluva je skvělá, je to člověk na svém místě. Vřele doporučuji.

Umístění: K-Dent MDDr. Jan Kopřiva

Pana doktora si nemohu vynachválit. Pečlivý, příjemný a co hlavně profesionální a odborná úroveň naprosto špičková! Byla jsem na trhání osmičky. Pane doktore jste skvělý a DĚKUJI.

Příjemný a profesionální přístup. Na panu doktorovi je vidět, že mu na pacientech záleží. Hlavně ale oceňuji vysokou pečlivost a kvalitu provedené práce. Jinými slovy, s panem doktorem jsem na 100% spokojen.

Pana doktora velmi doporučuji - je pečlivý a příjemný, s osobním přístupem. Dělal mi mmj. rekonstrukci rozpadeného zubu a perfektní výsledek - zub nebolí a na pohled není oprava vůbec vidět - zub vypadá naprosto přirozeně.

Příjemný sympatický člověk. Perfektní domluva. Škoda jen, že jsem na lékaře se stejným přístupem nenarazila dřív. Kdo nemá rád zubaře, doporučuji, změníte názor. :-)

Pan doktor má velmi pečlivý a opatrný přístup, každý zákrok do detailu s pacientem probere. Doporučuji

P. doktor je při prohlídkách velice jemný a empatický. Má trpělivost a je pečlivý. Vše vysvětlí a na vše trpělivě odpoví. Zubaře se už nebojím:-)