Gebauerova 1690/18, Hradec Králové
MUDr. Ján Kolesár - HK, s.r.o.

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Umístění: jiné místo Jiný

K Mudr.Kolesárovi už nikdy více. Po gastroskopii, která proběhla v pohodě, pak už jen samá negativa. Výsledky vyšetření mi přečetla sestra, medikaci též, ale nějaká jiná další doporučení, opatření po zjištěné dg. nepadlo ani slovo. Když došlo po několika týdnech léčby k nežádoucím vlivům léků, tak jsem volala do ambulance okrasu, bylo mi panem doktorem řečeno, že o tom nikdy neslyšel a že si to mám "vyřídit" s praktickým lékařem. Takže odborník vás pošle pryč. Tak snad jen jedno plus návštěva měla, že jsem nečekala dlouho na vyšetření. Ale jednání doktora imsestry, tak . Už nikdy více

Umístění: MUDr. Ján Kolesár - HK, s.r.o. kolonoskopické vyšetření

Pan doktor Kolesár je zkušený profesionál s celým svým kolektivem spolupracovníků. Všem těm co se vyšetření báli, stejně jako já, doporučuji vyšetření na tomto pracovišti a nebát se víc než je potřebné.
Pití "čistícího" přípravku je sice ne úplně příjemné, ale skutečně potřebné pro zdárný průběh vyšetření. Určitě doporučuji si nechat aplikovat před vyšetřením uklidňující injekci.

Umístění: MUDr. Ján Kolesár - HK, s.r.o.

Návštěva tohoto lékaře byla opravdu hrozným zážitkem a určitě ho nemohu doporučit. Pan doktor se choval naprosto neprofesionalne a arogantne a bez jakékoli empatie.

Umístění: MUDr. Ján Kolesár - HK, s.r.o. gastroskopie

Velice vstricny personal. Pan doktor je opravdu profesional a svym pristupem dokaze uklidnit a zakrok jsem ani nevnimala a to jsem se hodne bala. DOPORUCUJI!!!!

Umístění: MUDr. Ján Kolesár - HK, s.r.o.

Jednoduše vynikající lékař! Na vyšetření jsem šel myslím s pochopitelnými obavami. Nicméně jak personál, tak naprosto skvělý a profesionální přístup pana doktora mé obavy kupodivu rozptýlil. S měsíčním odstupem mohu říci, že diagnóza stoprocentně sedla, předepsané léky zafungovaly a veškeré obtíže zmizely! (Když pominu dva dny po vlastní svatbě, kdy se člověk musí věnovat obžerství a alkoholu, což tomu žaludku asi úplně neprospělo:) ). Zbývá říci už jen "Děkuji" a přát si, aby bylo více takových lékařů.

Michal M.

Pan doktor je profesionál, příjemný přístup i sestřiček, vše ochotně vysvětlí a probere. Jen hadice by mohli dělat s nějakou příchutí. :-)

MUDR. Kolesár je velmi dobrý lékař. Při jeho vyšetření mi přišel na dvě jiné choroby a mohla jsem se následně léčit. Většina lékařů se soustředí jen na tu jeho specializaci. U pana doktora Kolesára je to však jinak. Jen chválím.

Bohužel nedoporučuju. Při první návštěvě vstřícný, velmi hezky jednal, při vyšetřování pečlivý a jemný. Objevil mi nález na ultrazvuku s tím, že to bude Crohnova choroba. Následovala koloskopie u něj, která to vše obrátila. Z důvodu bolestivosti musela být předčasně ukončena (zdaleka se nedostala k místu nálezu na UZ), sestřička velmi nepříjemná, že se mám uklidnit, akorát prý děsím pacienty v čekárně (pravda, že jsem vyváděla, na druhou stranu při tom oblbováku jsem se nekontrolovala), byly odebrány tři vzorky pro histologii ze zdravé části střeva. Po dvou týdnech když jsem volala na výsledky, si mne doktor Kolesár nevzal ani na ucho, diktoval sestřičce do telefonu, co má říkat. Výsledky nebyly překvapující - vzorky byly v pořádku, tudíž mi nic není. Když jsem se dožadovala toho, že mám obtěžující příznaky a také jsem měla nález na UZ, sestřička mi zopakovala, že mi nic není a pokud mám potřebu mluvit OPĚT s panem doktorem, ať se objednám... Nevydržela jsem a přešla jinam, znovu jsem podstoupila všechna potřebná vyšetření, výsledek je Crohnova choroba v rozjetém stádiu se sténózou a pravděpodobně píštělí, budu v brzké době muset podstoupit operaci odstranění poškozeného kusu střeva... dost mě děsí, kam by to až došlo, kdybych dala na pana doktora Kolesára... upřímně doufám, že můj případ byl jen pouhé nedorozumění a výjimka... ostatní zkušenosti s ním na této stránce jsou pozitivní, jako byl můj první dojem z něho...

Byl jsem na vyšetření v pátek minulý týden.
Pan doktor je velice ochotný, zdílný,a hlavně pracovitý. Nesouhlasím s pomluvami, které někteří pacienti píší. Já osobně jsem byl na vyšetření 25.7.2014 bohužel nepodařilo se odstranit plip,
ale přístup lékaře i personálu velmi dobrý.

Z mnoha míst jsme slyšeli o panu MUDr. Kolesárovi chválu na jeho profesionalitu a lidský přístup k pacientům. Z výsledku preventivní prohlídky pro nás nastala nutnost podstupovat dané vyšetření. Ani na chvíli jsme neváhali na koho se obrátit. Pan doktor je dokonalý odborník a navíc vstřícný, laskavý a empatický člověk, s čímž se ne vždy pacienti setkávají.
Pane doktore, přijměte od nás ještě jednou srdečné díky s přáním hodně zdraví ve Vaší odpovědné práci a mnoho spokojených a vděčných pacientů jako jsme my.
Ing. Zdeněk Vašíček, CSc. s manželkou