MUDr. Ján Kolesár - HK, s.r.o.
Gebauerova 1690/18, Hradec Králové

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Umístění: MUDr. Ján Kolesár - HK, s.r.o. Jiný

Vyšetření GS jsem postoupil dvakrát. 2012 bez injekce a 2014 s injekcí. Obé bylo velice nepříjemné. Po zákroku probíhá komunikace už jen se sestrou. Předávací zprávy po dvou zákrocích byly totožné. První zpráva byla zkopírována do druhé zprávy. Telefonická komunikace dál probíhá jen se sestrou. Vyřešení problému nula. Po zákrocích mám dodnes veliký problém s polykáním a spolknutím stravy. Dodnes nevím, jestli je poškozen svěrač, jícen či žaludek následkem GS nebo nemoci. Absolvuji třetí GS 2023 v jiné ambulanci. Snad se dozvím příčinu mých problémů. Výsledky zveřejním do týdne.

Umístění: MUDr. Ján Kolesár - HK, s.r.o. Jiný

Po podání anestézie nečekal,až začne účinkovat a začal mi tam strkat kameru. Bylo mi to silné nepříjemné . Naznačila jsem mu ,že je mi to nepříjemné a on se na mě hrubě osopil,že už tam nemám nikdy chodit. Strašné jednání.

Umístění: MUDr. Ján Kolesár - HK, s.r.o. Jiný

Přístup pana doktora byl hrozny .. žádná empatie, výsledky z gastroskopie mi přišla mezi čekající lidi říct sestra.. takže jsem se vlastně nic nedozvěděla. Tam už opravdu nikdy nepůjdu

Umístění: MUDr. Ján Kolesár - HK, s.r.o. Jiný

Byla jsem už na 2x vyšetření žaludku a teď na vyšetření střev byla jsem spokojená se vším - s panem doktorem i sestrou a paní doktorkou opravdu přístup výborný. Doporučuji všem co se bojí.

K Mudr.Kolesárovi už nikdy více. Po gastroskopii, která proběhla v pohodě, pak už jen samá negativa. Výsledky vyšetření mi přečetla sestra, medikaci též, ale nějaká jiná další doporučení, opatření po zjištěné dg. nepadlo ani slovo. Když došlo po několika týdnech léčby k nežádoucím vlivům léků, tak jsem volala do ambulance okrasu, bylo mi panem doktorem řečeno, že o tom nikdy neslyšel a že si to mám "vyřídit" s praktickým lékařem. Takže odborník vás pošle pryč. Tak snad jen jedno plus návštěva měla, že jsem nečekala dlouho na vyšetření. Ale jednání doktora imsestry, tak . Už nikdy více

Umístění: MUDr. Ján Kolesár - HK, s.r.o. kolonoskopické vyšetření

Pan doktor Kolesár je zkušený profesionál s celým svým kolektivem spolupracovníků. Všem těm co se vyšetření báli, stejně jako já, doporučuji vyšetření na tomto pracovišti a nebát se víc než je potřebné.
Pití "čistícího" přípravku je sice ne úplně příjemné, ale skutečně potřebné pro zdárný průběh vyšetření. Určitě doporučuji si nechat aplikovat před vyšetřením uklidňující injekci.

Umístění: MUDr. Ján Kolesár - HK, s.r.o.

Návštěva tohoto lékaře byla opravdu hrozným zážitkem a určitě ho nemohu doporučit. Pan doktor se choval naprosto neprofesionalne a arogantne a bez jakékoli empatie.

Umístění: MUDr. Ján Kolesár - HK, s.r.o. gastroskopie

Velice vstricny personal. Pan doktor je opravdu profesional a svym pristupem dokaze uklidnit a zakrok jsem ani nevnimala a to jsem se hodne bala. DOPORUCUJI!!!!

Umístění: MUDr. Ján Kolesár - HK, s.r.o.

Jednoduše vynikající lékař! Na vyšetření jsem šel myslím s pochopitelnými obavami. Nicméně jak personál, tak naprosto skvělý a profesionální přístup pana doktora mé obavy kupodivu rozptýlil. S měsíčním odstupem mohu říci, že diagnóza stoprocentně sedla, předepsané léky zafungovaly a veškeré obtíže zmizely! (Když pominu dva dny po vlastní svatbě, kdy se člověk musí věnovat obžerství a alkoholu, což tomu žaludku asi úplně neprospělo:) ). Zbývá říci už jen "Děkuji" a přát si, aby bylo více takových lékařů.

Michal M.

Pan doktor je profesionál, příjemný přístup i sestřiček, vše ochotně vysvětlí a probere. Jen hadice by mohli dělat s nějakou příchutí. :-)