Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Gebauerova 1690/18, Hradec Králové
MUDr. Ján Kolesár - HK, s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Umístění: MUDr. Ján Kolesár - HK, s.r.o. Jiný

Po podání anestézie nečekal,až začne účinkovat a začal mi tam strkat kameru. Bylo mi to silné nepříjemné . Naznačila jsem mu ,že je mi to nepříjemné a on se na mě hrubě osopil,že už tam nemám nikdy chodit. Strašné jednání.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

M
Umístění: MUDr. Ján Kolesár - HK, s.r.o. Jiný

Přístup pana doktora byl hrozny .. žádná empatie, výsledky z gastroskopie mi přišla mezi čekající lidi říct sestra.. takže jsem se vlastně nic nedozvěděla. Tam už opravdu nikdy nepůjdu

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

J
Umístění: MUDr. Ján Kolesár - HK, s.r.o. Jiný

Byla jsem už na 2x vyšetření žaludku a teď na vyšetření střev byla jsem spokojená se vším - s panem doktorem i sestrou a paní doktorkou opravdu přístup výborný. Doporučuji všem co se bojí.

P
Umístění: jiné místo Jiný

K Mudr.Kolesárovi už nikdy více. Po gastroskopii, která proběhla v pohodě, pak už jen samá negativa. Výsledky vyšetření mi přečetla sestra, medikaci též, ale nějaká jiná další doporučení, opatření po zjištěné dg. nepadlo ani slovo. Když došlo po několika týdnech léčby k nežádoucím vlivům léků, tak jsem volala do ambulance okrasu, bylo mi panem doktorem řečeno, že o tom nikdy neslyšel a že si to mám "vyřídit" s praktickým lékařem. Takže odborník vás pošle pryč. Tak snad jen jedno plus návštěva měla, že jsem nečekala dlouho na vyšetření. Ale jednání doktora imsestry, tak . Už nikdy více

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

S
Ověřeny pacient
Umístění: MUDr. Ján Kolesár - HK, s.r.o. kolonoskopické vyšetření

Pan doktor Kolesár je zkušený profesionál s celým svým kolektivem spolupracovníků. Všem těm co se vyšetření báli, stejně jako já, doporučuji vyšetření na tomto pracovišti a nebát se víc než je potřebné.
Pití "čistícího" přípravku je sice ne úplně příjemné, ale skutečně potřebné pro zdárný průběh vyšetření. Určitě doporučuji si nechat aplikovat před vyšetřením uklidňující injekci.

K
Ověřeny pacient
Umístění: MUDr. Ján Kolesár - HK, s.r.o.

Návštěva tohoto lékaře byla opravdu hrozným zážitkem a určitě ho nemohu doporučit. Pan doktor se choval naprosto neprofesionalne a arogantne a bez jakékoli empatie.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

L
Ověřeny pacient
Umístění: MUDr. Ján Kolesár - HK, s.r.o. gastroskopie

Velice vstricny personal. Pan doktor je opravdu profesional a svym pristupem dokaze uklidnit a zakrok jsem ani nevnimala a to jsem se hodne bala. DOPORUCUJI!!!!

Ověřeny pacient
Umístění: MUDr. Ján Kolesár - HK, s.r.o.

Jednoduše vynikající lékař! Na vyšetření jsem šel myslím s pochopitelnými obavami. Nicméně jak personál, tak naprosto skvělý a profesionální přístup pana doktora mé obavy kupodivu rozptýlil. S měsíčním odstupem mohu říci, že diagnóza stoprocentně sedla, předepsané léky zafungovaly a veškeré obtíže zmizely! (Když pominu dva dny po vlastní svatbě, kdy se člověk musí věnovat obžerství a alkoholu, což tomu žaludku asi úplně neprospělo:) ). Zbývá říci už jen "Děkuji" a přát si, aby bylo více takových lékařů.

Michal M.

D
Ověřeny pacient

Pan doktor je profesionál, příjemný přístup i sestřiček, vše ochotně vysvětlí a probere. Jen hadice by mohli dělat s nějakou příchutí. :-)

A
Ověřeny pacient

MUDR. Kolesár je velmi dobrý lékař. Při jeho vyšetření mi přišel na dvě jiné choroby a mohla jsem se následně léčit. Většina lékařů se soustředí jen na tu jeho specializaci. U pana doktora Kolesára je to však jinak. Jen chválím.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti