MUDr. Jan Kolář

České Budějovice 1 adresa

Stomatologická ordinace
Riegrova 2610, České Budějovice

Umístění: Stomatologická ordinace Jiný

Hrůza a děs. Plomba mi od něj pokaždé vypadla a s tím vždy i kousek zubu. S jedním kazem se mi ani neobtěžoval nic dělat a akorát čekal, až mě ten zub bude bolet. Aby mi ho mohl vytrhnout celý a udělat mi můstek a měl tak příležitost zničit mi i okolní zuby.
A když jsem zavolala, že bohužel nemohu dojít, tak mi sestřička s arogantním tónem řekla, že mám teda smůlu, že jsem tam nebyla 4 roky, (asi tím myslela, že teda už chodit nemusím nikdy) i když jsem tam byla měsíc předtím a pak se ani neomluví.
Zde je dost dobře vidět, že chtějí z lidí akorát tahat peníze a ne Vám pomoci.

Umístění: Stomatologická ordinace Jiný

Chodím k panu MUDr.Kolářovi od dětství a chodí k němu i moje dcera.Jsem naprosto spokojená.Akutní problém vždy rychle a efektivně vyřešen a sestřička má velmi dobrý přístup k dětem.Hlavně se v této ordinaci z lidí zbytečně netahají peníze.Kdo si pořádně čistí zuby,do 5minut je po prohlídce a za půl roku nashledanou.

Díky panu zubaři jsem přišla málem o zub, protože vždy jsem po jeho návštěvě měla zuby v pořádku, ale tak tomu bohužel nebylo, přišla jsem jinam a v puse jsem měla 5 kazů, z toho jeden zub natolik prohnilý, že o něj v budoucnu brzy přijdu.. takže já bych nedoporučovala určitě!

Jsem velice nespokojena s pristupem sestricka si hraje pri praci na pocitaci karty misto aby vycistila misu po predchozim pacientovi. K panu doktovi jsem zacala chodit kdyz sem prestoupila od zubarky kvuli ktere jsem behem 4 let prisla o 4 zuby kdyz uz mi chtela rvat 5 tak sem presla k panu doktorovi zub se mi pokousel 2 mesice zachranovat bouzel taky nezachranil to by nevadilo byl spatny pak jsem se objednala na rovnatka po pul roce sundani nasledovala kontrola zubu pan doktor vyvrtal jeden ktery me bolel a rekl ze je vse v poradku pote jsem sla se objednat na zubni implantaty k panu doktorovi vandasovi ktery napocital 5 kazu a veliky zanet dasne pote mi doporucil zmenu zubniho lekare