Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

• neurochirurgie

AUTO RITTER JIRI (dodano 2oo9-18-O2 21HOD.)
Hluboce se sklánim před takovým lékařem jako je pan Mudr.Jan KLENER,je bez pochyb že má zlaté
ruce.Operoval mě páteř.Pane Dr.děkuji Vám že jste mě pomohl od bolesti,jsem rád že jste se
mě ujal.

skvělý přístup, perfektní komunikace, krásný a milý člověk, doporučuji všem pacientům.

Nejlepší

Skvělý a ochotný lékař,vynikající specialista.

Pan Mudr. Jan Klener je vynikající lékař i člověk...pro mě je to lékař i člověk nejvyšších kvalit.
Pane Dr.děkuji že jste , a že umíte a především vykonáváte výborně svou práci .

Máte pravdu.Je opravdu velice šikovný.Já u něho byla na dvou operacích páteře a má zlaté ruce.Obdivuji umění takových lékařů.Všechno dokáže vysvětlit tak,že tomu rozumí každý.Takových kdyby bylo víc.

Pravdepodobne jediny lekar v Ceske republice, ktery provadi operace(mikrovaskularni dekomprese), ktere az zazracne pomahaji odstranit uporne bolesti hlavy, zpusobene kompresi trojklanneho nervu, viz porad "Diagnoza" CT2 ze dne 2.10.2007 (http://www.ceskatelevize.cz/vysilani/1095946610-diagnoza/207562241500010-02.10.2007-17:40-neuralgie-trojklanneho-nervu.html?from=20). Myslim, ze se jedna skutecne o spickoveho lekare, o cemz svedci i skutecnost, ze z lekaru u kterych se lecil muj soused pan Toufar, ani jeden nevedel o moznosti teto operace. Az pan doktor Frantisek Havelka z brnenske "urazovky" vedel, na koho se obratit, aby panu Toufarovi bylo pomozeno. Jsem rad, ze mame takove doktory, jakymi jsou doktori Jan Klener a Frantisek Havelka.