Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

• neurochirurgie

Pan doktor má zlaté ruce,je nejen skvělým lékařem,operatérem,ale i chápavým člověkem. Pan doktor mi zachránil mého brášku,když mu odstranil nádor v míše.Moc moc moc děkujeme.

Skvělý

Zachránil mi sestru... opravdu nejlepší... Děkuji pane Klenere

Dušan Šula

nesmírně lidský, obětavý a profesně - jednička!!! !

Pan doktor Klener je opravdu jeden z mála lékařů, kteří mají zájem i o pacienta. Je velmi lidský a velmi dobře vykonává svou práci. Více tchto lékařů !!!!

Pan doktor Klener me postavil na nohy! ..to doslova!! nikdy nebudu moct dostatecne podekovat za pomoc od bolesti. Doporucuji na milion procent!

MUDr.Klener je největší česká kapacita, co se týče operací mozku. Pokud bych se měla nechat operovat, tak pouze u něj. (pozn. sama jsem lékařka a na Homolce jsem byla na stáži, tudíž jsem viděla práci všech neurochirurgů)

Dne 30.4.1997,mě v Praze ve VN operoval MUDr Jan Klener když provedl mikrochir.odstranění výhřezů osterofytů a degenerovaných hmot plotének C3/4,C4/5aC5/6.Stabilizace byla provedená systémem Gotman.I když to byla jeho poslední operace ve Voj.nemocnici,byla provedená perfektně i když šlo o velmi složitou operaci.Jemu jsem vděčný za záchranu mého života.Moc mu děkují a přejí hodně úspěchu.

Pan doktor Klener je lékař se vším všudy. Hodný, citlivý a hlavně má zlaté ruce.
Zbavil mne ukrutných bolestí od trojklanného nervu. Velmi mu děkuji a jsem mu nadosmrti zavázána. Eva Krajčírová.

Opravdu nejlepší.Takový lékař má talent od přírody nejen vysokou školu.Nejlepší specialista.Díky