Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

• neurochirurgie

Jsem spokojena s přístupem pana doktora k pacientovi a hodnotím jej jako specialistu.

o.k

Je to skvělý člověk a hlavně lékař, který své práci perfektně rozumí,
což se o některých lékařích říci nedá. Pacientům se věnuje bez jakého-koli
rozdílu. Má perfektní přístup k lidem a skvělé jednání. Takových lékařů bychom
potřebovali více, hlavně ne ty co mluví jen o sobě.

Super kvalitní a pohodový člověk, takových by bylo potřeba více ale kde je hledat?

tento lékař je prostě kapacita.

jsem s nim naprosto spokojena. Patri "do meho zivota", 3x me operoval hlavu. Je skvely profesional.

Děkuji panu doktorovi za jeho rychlou a hlavně přesnou operaci. Byl jsem s jeho přístupem navýsost spokojen a jsem rád, že jsem měl tu čest být operován jedním z největších kapacit u nás. Pane Mudr. Klenere, moc Vám děkuji za záchranu života, svou práci děláte na 1000 procent. Jsem Váš dlužník.

Pak MUDr.Klener Jan mě v nemocnici na Homolce operoval a zachránil mě život,
mohu říci, že patří do skupiny lékařů, kteří podle mého kritéria patří do elitní ! skupiny !!! této profese.
Je vysoko profesní, je lidský a velmi milý člověk.To člověk ocení,až když ví o čem je řeč a navíc je velmi skromný. Přála bych si,aby byli lékaři jako je pan
MUDr.Jan Klener. To by byl ve zdravotnictví ráj.
Pane doktore, moc Vám z celého srdce děkuji. Odvedl jste výbornou práci.
S úctou a pokorou vaše pacientka.Děkuji.
Mil.

Pan doktor mně operoval krční páteř v roce 2000, jednalo se o složitou operaci (několik obratlů), prakticky mne zachránil, byl jsem už v dost těžkém stavu. Operace se velmi zdařila a dokonce na krku není vidět ani šití! Oceňuji na něm lidský přístup, ochotu, vstřícnost a také podrobné podání informací o průběhu operace, postupu vč. rizik. Je to skutečně vynikající lékař.

velice milý člověk který má svou práci rád a to je zřejmě důvod proč jsem s ním spokojený jako pacient.po operaci páteře se mi moc ulevylo.dík.