Jan Klein, ortoped Vyškov

Jan Klein

Ortoped

Purkyňova 36, Vyškov
Odborný lékař pro ortopedii

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Já nevím,co proti panu doktorovi všichni máte,mě pomohl od bolesti kolena, vyléčil bolavý tenisový loket a ted mě operoval nohu,vždy byl ochotný a posílal mě na všemožná vyšetření,až zjistil původ problému,vždy byl ochotný a vstřícný a to se týká i sestřičky,znám rozhodně horší doktory,kteří nemají na pacienta čas a v ordinaci byl přístup příšerný v podobě,honem,honem nemám čas a to se u Mudr. Kleina nikdy nestalo.Jana.

nemyslim si ze by byl pan doktor tak spatny jak pisete, je to podle me prumerny doktor, byla jsem u nej vickrat s jednim problemem se kterym me jeden nejmenovany ortoped poslal.... pan doktor Klein mi s problemem pomohl sice po delsi době přišel na správnou diagózu, ale můj problém byl vyřešen a věřím že pomáhá i dalším pacientům, doporučuji ho

Pan doktor je úžasný lékař a moc ráda k němu chodím pokud mám nějaké trable.Všem vřele doporučuji.

Nevím, čím pacietům píšícím hodnocení předemnou ublížil.Chodím do jeho ambulace už nějaký ten rok. Nikdy nic nezpochybňoval, naopak nasadil účinnou léčbu. Že by pacienti předemnou svou nemoc jen předstírali a chtěli(jak je dnes zvykem)invalidní důchod?I to může být důvod k tak - HUSTÉMU - ohodnocení.Pánové, zamyslete se, třeba vás bude také někdo hodnotit za vaši práci.