Jan Klein, ortoped Vyškov

Jan Klein

Ortoped

Purkyňova 36, Vyškov
Odborný lékař pro ortopedii

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Odborný lékař pro ortopedii Bolest ramenního kloubu

Arogance. Nezájem. Při vstupu do ordinace na mě i sestra koukali jako bych je vlastně šel obtěžovat. Když jsem sdělil své problémy, tak mi doktor arogantně řekl, že mám jít na neurologii. K němu jsem byl odeslán na obstřik, který samozřejmě neprovedl. Napsal rehabky a vylifrovali mě z ordinace. Opravdu velké zklamání. Naposledy!!!

byla jsem u pana doktora s problémem který diagnostikoval a na který mi napsal rehabilitaci ta ale nezabrala a při další návštěvě mi doporučil ať k němu nechodím dokud nebudu mít bolesti pořád ne jen nárazově (což trvá někdy i týden v kuse). sestřička i doktor na mě koukali způsobem co po nich chci. Hledám si tedy jiného lékař protože můj problém je dost nepříjemná bolest ruky a ráda bych se jí zbavila

V mládí jsem hrál hokej, a při zápase jsem při faulu spadl ve velké rychlosti na obě kolena, i přes chrániče mě v jednom prasklo, nemohl jsem se moc pohybovat, strašné bolesti.. šel jsem za panem doktorem, který mě řekl že mám mít půl roku klid. Po 3 letech jsem měl problémy se stejným kolenem, a po rtg mě úplně jiný lékař- traumatolog vyšetřil, a ptal se mě jestli jsem neprodělal dříve nějaký úraz, že jsem měl prasklou hlavičku tibie. Od té doby mám kalciopenii- ukládání vápníku v místě prasknutí. tímto pana doktora nedoporučuji.

Pan doktor svým laxním přístupem,neléčí,ale pouze se na mne díval jako na vopruz,kterému se nechce dělat.Ale skoro 2roky mám bolesti pravé ruky,včetně otoku.Nehledě na to,že pokaždé sedím minimálně 30-40minut v prázdné čekárně a sestra se ani nenamáhá podívat,zda někdo přišel.Když už po té šíleně dlouhé době vyleze,její neochotný výraz odrazuje všechny....A tváří se,jak ji šííleně obtěžuji.Při poslední návštěvě jsem odcházela se slzami v očích,šílené bolesti ruky,kterou samozřejmě potřebuji i v práci,pan doktor napsal další rehabku a řekl:"Musíte vydržet" Přála bych mu ty bolesti a ještě aby při nich vykonával fyzickou práci....

Mám pocit,že pan doktor řeší pouze problem,který je vidět(otok,modřina a pod.)Byla jsem u něj několikrát s bolestí nohy,která trvala asi 2 roky,nikdy mi neudělal RTG.Nemohla jsem ani chodit.Vždy jsem si připadala jako že si vymýšlím,jako blb který nemá nic jiného na práci než běhat po doktorech.