Náměstí Míru 336 VSTUPNÍ KONZULTACE NA PARODONTOLOGII, Litvínov
Stomatologická ordinace - parodontologie, (mapa)

Hotovost, Kreditní karta, Všeobecná zdravotní pojišťovna, + 5 Více
476 11.....

3d snímky

Běžný termín

Dentální hygiena +8 Více

Endodontické konzultace

Implantáty

Konzultace

Vstupní konzultace na parodontologii na doporučení lékaře se hradí poplatek 30kč,na vlastní žádost - 500 Kč. Pokud se chcete objednat na vstupní konzu...

• paradentóza

Protetika

Zubní chirurgie

Záchovná stomatologie

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Návštěva proběhla k mé plné spokojenosti. Příjemný personál, prostředí i přístup a zuby bez kazů, co víc si přát.

Velmi dobrý lékař, sestřičky DiS a moc šikovné. Škoda, že jsem jejich ordinaci neobjevil dříve. "Můj" stomatolog odkládal odstranění zubního kamene tak dlouho, až mi tento rozbil držku. :o)
PS. Stále přemýšlí, jak bych se jim odvděčil a nevypadal přitom jako idiot.

Nemůžu než pochválit. Lékař, personál, jejich přístup, prostředí... takhle si prostě představuji lékaře a jeho fungování. Díky.

Jako odborník je pan doktor velice dobrý,jen škoda,že moc nekomunikuje. Ještě, že je tam ochotná hygienička Eva,která vše vysvětlí a připraví k operaci a vrchní sestra pani Čapková při operaci. Bál jsem se,ale s ním jsem to zvládl. Po operaci žádný problém a musím pochválit za velice přijemný telefon po operaci a starost o mě jako pacienta. Vše zvládají s úsměvem což se dnes moc nevidí.Děkuji

Jsem velice spokojen. Kvalita práce, přístup, prostředí.

Mohu jen doporučit. Škoda, že jsem se se na tak špičkové pracoviště dostal pozdě. Pan doktor i vrchní sestřička moc hodní a šikovní a hygienička Evička taky,vše bezbolesté a s úsměvem. Ani objednání po pracovní době není problém. Moc všem děkuji.

Nejlepší odborník, příjemný personál.

Pan doktor i sestřiča jsou moc hodní a já se konečně po třech měsících dostal ke své hygieničce a byl jsem opět moc spokojený i opravu dlahy provedla i mimo ordinační dobu.Moc děkuji a všem doporučuji. pavel h

Velmi dobrý odborník, mohu všem doporučit. Šafránek

Moc hodný pan doktor,šikovný,ochotný a vše vysvětlí.I sestřička je hodná a snaží se pomoci.Jen doufám,že hygienička,ke které jsem rok chodil a byla moc hodná a šíkovná,tam ještě je.Ted jsem bohužel byl u jiné a její péče nic moc,byl jsem vyšetřen za 10 min.

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den chtěla bych se zeptat, kolik se platí za plombu a jestli se mohu objednat i když nejsem vaším pacientem.

Dobrý den, jsme parodontologická ordinace a běžnému ošetření (plomby, plnění kořenových kanálků apod.) se nevěnujeme.

MUDr. Jan Khel

• Dobrý den, marbě shíním zubního lékaře. Jsem z Ostravy, seniorka, chodící o franc. holích. Bydlím v Ostravě - Hrabové. Můžete mi, prosím poradit? Děkuji

Dobrý den, bohužel nemůžu. Píšete do ordinace, která se nachází v severočeském kraji a Ostravu a okolí neznáme. S pozdravem ordinace MUDr. Jana Khela

MUDr. Jan Khel

• paradentóza