Masarykovo náměstí 45, Náchod
Sam. ordinace PL - gynekologa

Umístění: Sam. ordinace PL - gynekologa Jiný

K panu doktorovi chodím již 20 let, staral se o všech mých pět těhotenství, i když start mého rodičovství nebyl šťastný. Dokázali jsme ho společně překonat. Vděčím mu za mnoho. Má úžasný lidský přístup, je odborník, nebojím se ho na cokoliv zeptat. To vše se potvrdilo i při probíhající onkol. léčbě. Jsem ráda, že můžu k takovému panu doktorovi choditl. Díky!

Nejlepší lékař, jakého znám! Pečlivý, milý, laskavý, ... Jsem šťastná, že o celé mé těhotenství se "staral" na moje přání právě on! Pane doktore, děkuji Vám za vše. Šišková, Hradec Králové.

Pro mě skvělý lékař, dobrý člověk. Zažila jsem jej v Kolíně, Havlíčkově Brodě a šla jsem za ním do Náchoda. Velmi mi pomohl, jsem vděčná, že mohu být pacientkou u tak skvělého lékaře, na kterého se mohu s důvěrou obracet. Navštěvuji jej již 18 let.

Skvělý přístup k pacientkám, žena má pocit, že je nejkrásnější ze všech...

je to jeden velice sikovny odbornik,privedl na svet meho syna,kteremu je 20 let,lecil mne a dopomohl mi k 17-ti lete dceri a odoperoval mou maminku,proto pane doktore,moc a moc diky!

nejlepší lékař !!! odborností i přístupem

K panu doktorvi jsem přešla od mé bývalé doktorky asi před půl rokem. A musím uznat,že je to vážně úžasnej doktor a i člověk. Díky němu jsme přišli na příčiny mých problémů a už se řeší. Jste zlatej pane doktore : ))

doporučuji

Nikdy na MUDr. Jana Kestřánka nemohu zapomenout. V době, kdy pracoval jako primář gynekologického oddělení v Pelhřimově, mi velmi pomohl. Zbavil mě dlouhodobých potíží, uvěřil mi, že si nevymýšlím, zjistil příčinu / prekancerozu / a bez jakýchkoli komplikací mně odoperoval. Díky němu už 21 let žiji normální život bez nekonečných stresů a nikam nevedoucích lékařských kontrol a zákroků. Takže MUDr. Kestřánkovi zůstanu navždycky vděčná.Marie Hajná

Vynikající lékař, jsem ráda že k němu mohu chodit
Lenka