Masarykovo náměstí 45, Náchod
Sam. ordinace PL - gynekologa

Umístění: Sam. ordinace PL - gynekologa Jiný

Dokud se mi neobjevil zdravotní problém, tak jsem byla spokojená. Vše bylo v pořádku do této chvíle.. pak jsem zjistila, že pan doktor s pacientkou debatovat nebude natož něco vysvětlovat a komunikovat výsledky léčby. Na mé otázky neodpovídá a dělá, že je neslyší. Po tom co jsem přešla částečně s mým problémem na endokrinologii se urazil, ať si léčbu konzultuji tedy s nimi. Tak pane doktore takto ne :) sbohem

Musim souhlasit s nazorem pani Simony.Pan doktor nepripousti jakekoli jine nazory a u meho tehotenstvi,ktere bylo vysnene a komplikovane to neskoncilo dobre,protoze jsem potratila.Nemohla jsem zde v Nachode sehnat gynekologa,otehotnela jsem necekane asi 4 mesice po nastehovani.Byla jsem zde nova,nikoho neznala,bez rodiny,manzel stale v praci,velmi vystresovana.Pan doktor nic nikdy nevysvetlil,1. trimestralni screening,ktery mi pro krvaceni vsichni doporucili,dela narozdil od okolnich i meho predchoziho doktora sam.Na screeningu nesmel byt pritomen muj manzel,a to presto,ze v Sanusu i jinde je to bezne,a presto,ze jsem ho o to zadala.Pri ultrazvuku mi nic nevysvetlil,nemluvil o sijovem projasneni,na dotazy neodpovidal ci velmi neochotne.Dalsi vec,ktera mne zcela zaskocila,kdyz jsem chtela po potratu jet k rodine mimo Nachod,mel s tim velky problem,protoze pise po staru zpravu socialce na stroji a nejspise posila postou.Pritom se zcela zmeni a zacne najednou komunikovat zcela neprijemne.Toto mi prijde zcela neprifesionalni,pobyt doma u rodiny mi pritom doporucili i v nemocnici...Navic u obvodniho tento prevod bydliste v neschopnosti nebyl nikdy problem,vse uz se dela pres pocitac,staci prepsat adresu a odeslat...V nemocnici v Nachode pritom byli vsichni doktori mili,ochotni a profesionalni,nechapu...Take mne stresovalo,ze pan doktor Kestranek mnohdy nesouhlasil s doporucenim propousteciho lekare z nemocnice atd.Proste bych k nemu nikdy nesla,kdybych mela na vyber,ale k nekomu jsem chodit musela...1.screening mi uzavrel az triple testem,kdy mne ovsem nevysetril a o tyden pozdeji mi rekl teprve,ze je vse ok a vzapeti gynekologicky vysetril a uz bylo pozde...

jak může být dobrý doktor,když odmítne konzultaci s pacientkou ve vysokém stupni těhotenství,která je oprávněně (bylo následně potvrzeno primářem z jiné nemocnice) na pochybách o správném postupu svého gynekologa,který tlačí na vyvolání porodu a tvrdí budoucí matce,jak jí i miminku jde o život !?!

Je sice usměvavý ale mě nepomohl.Sympaticky okouzluje ženské svými úsměvy ale jeho léčba je v některých případech k ničemu!!!