Sam. ordinace PL - gynekologa
Masarykovo náměstí 45, Náchod

Umístění: Sam. ordinace PL - gynekologa Jiný

Bohužel musím jen potvrdit nemyle názory ostatních dám. Vždy na preventivně jsem si připadala skvělé s přístupem panu doktorů, jak mladšího, tak i staršího pana doktora Kestranka. Bohužel se mi naskytl problém a 5 měsíců jsem trpěla bolestmi. Pan doktor Jan Kestranek mladší mi opakovaně tvrdil, že mi nic není a na 99,9% nemám endometriozu, jak si myslím já i na chirurgii. A dle jeho slov si mám jít na chirurgii znovu. Prý to není oblast jeho zájmu. Nicméně jsem už kvůli bolestem si vydupala laparoskopii, díky které mi odstranili ložiska endometriozu a již velkou cystu, vzniklou právě díky endometrioze. Na kontrolu po zákroku mne doktor take nechtěl vidět, i přes lékařskou zprávu, kde jsem to měla do 5 dnů podstoupit. Takže ted se mi teprv otevřeli oči, k jakému odborník i jsem chodila.
Takže, pane doktore Jane Kestranku mladší, měl byste si nejspíše nastudovat něco z lékařství, než se vrhnete do "léčení lidi".

Umístění: Sam. ordinace PL - gynekologa Jiný

Dokud se mi neobjevil zdravotní problém, tak jsem byla spokojená. Vše bylo v pořádku do této chvíle.. pak jsem zjistila, že pan doktor s pacientkou debatovat nebude natož něco vysvětlovat a komunikovat výsledky léčby. Na mé otázky neodpovídá a dělá, že je neslyší. Po tom co jsem přešla částečně s mým problémem na endokrinologii se urazil, ať si léčbu konzultuji tedy s nimi. Tak pane doktore takto ne :) sbohem

Umístění: Sam. ordinace PL - gynekologa Jiný

K panu doktorovi chodím již 20 let, staral se o všech mých pět těhotenství, i když start mého rodičovství nebyl šťastný. Dokázali jsme ho společně překonat. Vděčím mu za mnoho. Má úžasný lidský přístup, je odborník, nebojím se ho na cokoliv zeptat. To vše se potvrdilo i při probíhající onkol. léčbě. Jsem ráda, že můžu k takovému panu doktorovi choditl. Díky!

Musim souhlasit s nazorem pani Simony.Pan doktor nepripousti jakekoli jine nazory a u meho tehotenstvi,ktere bylo vysnene a komplikovane to neskoncilo dobre,protoze jsem potratila.Nemohla jsem zde v Nachode sehnat gynekologa,otehotnela jsem necekane asi 4 mesice po nastehovani.Byla jsem zde nova,nikoho neznala,bez rodiny,manzel stale v praci,velmi vystresovana.Pan doktor nic nikdy nevysvetlil,1. trimestralni screening,ktery mi pro krvaceni vsichni doporucili,dela narozdil od okolnich i meho predchoziho doktora sam.Na screeningu nesmel byt pritomen muj manzel,a to presto,ze v Sanusu i jinde je to bezne,a presto,ze jsem ho o to zadala.Pri ultrazvuku mi nic nevysvetlil,nemluvil o sijovem projasneni,na dotazy neodpovidal ci velmi neochotne.Dalsi vec,ktera mne zcela zaskocila,kdyz jsem chtela po potratu jet k rodine mimo Nachod,mel s tim velky problem,protoze pise po staru zpravu socialce na stroji a nejspise posila postou.Pritom se zcela zmeni a zacne najednou komunikovat zcela neprijemne.Toto mi prijde zcela neprifesionalni,pobyt doma u rodiny mi pritom doporucili i v nemocnici...Navic u obvodniho tento prevod bydliste v neschopnosti nebyl nikdy problem,vse uz se dela pres pocitac,staci prepsat adresu a odeslat...V nemocnici v Nachode pritom byli vsichni doktori mili,ochotni a profesionalni,nechapu...Take mne stresovalo,ze pan doktor Kestranek mnohdy nesouhlasil s doporucenim propousteciho lekare z nemocnice atd.Proste bych k nemu nikdy nesla,kdybych mela na vyber,ale k nekomu jsem chodit musela...1.screening mi uzavrel az triple testem,kdy mne ovsem nevysetril a o tyden pozdeji mi rekl teprve,ze je vse ok a vzapeti gynekologicky vysetril a uz bylo pozde...

Nejlepší lékař, jakého znám! Pečlivý, milý, laskavý, ... Jsem šťastná, že o celé mé těhotenství se "staral" na moje přání právě on! Pane doktore, děkuji Vám za vše. Šišková, Hradec Králové.

Pan doktor je bez pochyby vynikající specialista. Nicméně jen do doby, kdy se objeví nějaký problém. Konkrétně v době mého těhotenství, které bylo rizikové a komplikované se to potvrdilo. Nerad slyší názory jiných, s pacientkami nekomunikuje, pokud se ho nezeptáte, podrobné info se nedozvíte. Myslím, že přísloví "v nejlepším odejít" je na místě. Simona

Pro mě skvělý lékař, dobrý člověk. Zažila jsem jej v Kolíně, Havlíčkově Brodě a šla jsem za ním do Náchoda. Velmi mi pomohl, jsem vděčná, že mohu být pacientkou u tak skvělého lékaře, na kterého se mohu s důvěrou obracet. Navštěvuji jej již 18 let.

Mudr .Jan Kestřánek je vynikající gynekolog-porodník. Absolutní špička.

Skvělý přístup k pacientkám, žena má pocit, že je nejkrásnější ze všech...

je to jeden velice sikovny odbornik,privedl na svet meho syna,kteremu je 20 let,lecil mne a dopomohl mi k 17-ti lete dceri a odoperoval mou maminku,proto pane doktore,moc a moc diky!