Plzeňská 28, Stříbro
Ordinace praktického gynekologa (mapa)

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Jen mi vadí, že je u vyšetření sestra a vyšetření se neprovádí v intimnějším prostředí. Je to jak před padesáti lety. Jinak pan doktor fajn

Já si nemůžu na pana doktora stěžovat, vždy když jsem potřebovala, tak mi pomohl. Měla jsem i to štěstí, že jsem ho měla u porodu, i když jsem teď o miminko přišla, ale vím, že pan doktor nic nezanedbal. Moje péče byla nadstandartní a to se jen tak nevidí. Moc mu za to děkuji. Každý má právo na svůj názor, ať je kladný či záporný. Já si ale na nic stěžovat nemůžu, jsem velice spokojená a ráda, že můžu mít za doktora právě jeho.

misa

Po všech stránkách profesionál, příjemný čověk, dobré jednání

Je skvělej doktor a člověk. Když jsem odešla od Klicmana, protože mi tvrdil, že moje těhotenství na sonu pořádně nevidí, že je velká pravděpodobnost, že jsem mimoděložně, ať přijdu za týden.( To jsem na mimi čekala 2 roky!!!) Co to je za doktora???!!!! Tak jsem běžela ubrečená k doktoru Havránkovi. Doktor Havránek se sestřičkou mě uklidňovali, že to bude dobré. Bylo, pan doktor mi udělal sono a viděl, že je vše tak jak má být!!! Vystavil mi těhotenskou průkazku a já byla šťastná!!! Dnes mám skvělou, zdravou holčičku!!! Havránek je SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Já si teda stěžovat nemohu,je nejlepsí vždy mě vyšetřil jak se patří.Nechápu,toho kdo si stěžuje!!!!

Pan doktor je uzasnej clovek.rekne vzdy vse narovinu a uprime.

Pan doktor mi pomohl vždy rád a se vším...NIkdy mně neodbyl.Nechápu, na co si zde stěžujete:-)

Je to super lékař, ale hlavně podle mého názoru i báječný člověk! O své pacientky se stará opravdu skvěle.

Jano,samozrejme,ze kazdej ma svuj nazor na lidi ale stim co pisete o panu doktoru Havrankovi svami absolutne nesouhlasim,i ja byla v 8.tydnu tehotenstvi u prvniho ditete a poznal to sprehledem,u druheho jsem byla moc malo ale presto,ze si nebyl jisty tak me poslal na krev a zadne bobule mi nepredepisoval dokat si nebyl jisty a neviloucil tehotensvi.S krve mi vyslo,ze jsem tehotna teprve 3.tydny podle HCG v krvy.Take jsem mela se zanety ale kdyz mu povite vse,treba ze si myslite tom,ze jste tehotna tak vim uplne presne,ze zadne leky bez toho aby si byl jisty ze nejste tehotna nepredepise.Sice ruku do ohne za nikoho nedam ale tady nemuze vinit jen pana doktora,jestlize jste mu to nerekla,ze si myslite,ze jste tehotna.Ja jsem absolutne spokojena s timto gynekologem,k jinemu bych v zadnem pripade nepresla,muzu jen doporucit!!!!!!!!!!!!!!!!! Je to hodny gynekolog,porozumi ve vsem a nemuzu chvalit jen pana doktora ale mou pochvalu si zaslouzi i jeho zdravotni sestricka pani Zolotova.S pozdravem a pro delsi uspechy preje vase pacientka