Plzeňská 28, Stříbro
Ordinace praktického gynekologa

Zdravím, byla jsem poměrně dlouho pacientkou pana doktora a nikdy jsem si nemohla stěžovat, ale ono taky není na co dokud vám nic není. Zůstala jsem jeho pacientkou i přes přestěhování, ale protože plánuji dítě tak jsem se rozhodla změnit a najít si gynekologa v místě, dnes jsem u něj byla poprvé a nestačila se divit, běžné vyšetření trvalo daleko déle než u pana Havránka a dokonce jsem dostala i lékařskou zprávu!!! A hlavně si mám zavolat za 14 dní na zprávu z cytologie, to se mi u Havránka nikdy nestalo...takže začínám věřit, že pan Havránek není špatný, ale je to "flink".

Byla jsem u něj jen jednou a naposled. Byla jsem v pátém týdnu těhotenství a začala krvácet, mírně ale přece. Můj gynekolig měl dovolenou tak jsem šla k němu. On se ovšem ke mě choval víc než nepříjemně..bylo mi 17, mladá vyděšená holka. Zeptal se mě jestli mám svého gynekologa, načež jsem mu vysvětlila svou situaci a on mi oznámil že mě také nemusí vyšetřit. Nakonec mě vzal na ultrazvuk, štoural se ve mě , beze slova vstal odešel si sednout ke stolu. a Když jsem se ho zeptala co ted tak jen mi podal papír, že musím do nemocnice a nic víc...přišla jsem si zoufalá, pořádně nevěděla co se mnou a miminkem je....Naštěstí mi v nemocnici pomohli a uklidnili, že miminko je v pořádku. Vůbec tedy nechápu tu chválu co na něj slyším . Arogantní a neochotný!

Po delší době jsem opět zavítala. Ano byla jsem těhotná, antikoncepci jsem vysadila a těhotenství bylo plánované. I na toto jsem pana doktora upozornila, ale opravdu se mi nedostalo jiné péče, než si strkat bobule na zánět. Proč i mě nebylo dopřáno dojít si na krev. Snad to bere podle ksichtu, ale teď už je to jedno. Naštěstí se mě ani děcku nic nestalo, ale když už chce léčit lidi, ať každému měří stejně ksakru . A prevence a recepty si nepsal jenom na mě, na pojišťovně už ho znají. Ten den, co jsem rodila, měl na mě vykázanou preveci a to je vrchol drzosti. Jana