Mokropeská 2027, Černošice
Sanusdens s.r.o.

S panem doktorem nemám mnoho zkušeností a jsem za to vděčná. Po odjezdu mého zubaře do zahraničí jsem byla přeřazena k panu Havlíčkovi.
V ordinaci se projevuje podivná komunikace a přístup k pacientům. Sestřička je na tom podobně jako pan doktor. Sestřička požadovala zálohu na objednání. Nemusím podotýkat, že jsem si našla pořádného stomatologa a zálohu jsem neplatila.

Pan doktor se s vámi moc nebaví, ohodnotí jak špatně na tom váš chrup je a pustí se do práce. Zub mi vrtal bez anestezie a sdělil mi že: "Nic příjemného to nebude."
Po žádosti o anestezii mi injekci dal. Při ní ho však vyrušila sestřička a pan doktor s jehlou v dásni si musel poodjet a lehce injekcí "pokvedlat". Vrcholem bylo zjištění, že mi pan doktor dal výplň stříbrnou. Zub mě ještě dlouho po zásahu pana doktora bolel a pomohl mi až nový pan doktor.

Nevím jesti pana doktora Havlíčka pacienti obtěžují nebo je ošetření pro něj příležitostí jak někoho vyvést z míry a možná si trošku udělat dobře jak to někomu "nandal".
Každopádně, opravdu nikomu nedoporučuji. A docela mě zasmušilo zjištění, že opravdu nejsem jediná a pan doktor neměl špatný den, ale jen ukázal jak to u něj opravdu chodí.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,
    nejdříve s tím zajděte ke svému zubnímu lékaři. On, když bude třeba, Vás odešle na specializované pracoviště. (stomatochirurgii, ORL)

MUDr. Jan Havlíček