Sanusdens s.r.o.
Mokropeská 2027, Černošice

je škoda, že pan doktor ve Stomatologickém centru bez mála před rokem skončil. Měla jsem k němu důvěru, hodně mi pomohl a i když všechno nevyšlo podle mých představ, musím konstatovat, že jako zubař byl bezkonkurenční. Nedaří se mi sehnat podobného odborníka s tak praktickým, ale zároveň citlivým přístupem k pacientovi.

Pan doktor Havlíček mi prováděl ambulantně chirurgický zákrok, se kterým si mě v nemocnici chtěli nechat ležet na lůžkovém. Zákrok i veškeré další úkony, na které jsem ještě docházela, provedl precizně, přístup pana doktora i sestřičky byl skvělý, nálada vždy přátelská a uvolněná. Svou práci dělá pečlivě, je opravdu perfekcionista a profesionál na svém místě :) Patří mu můj dík a nemůžu jinak než pana doktora Havlíčka doporučit!

Chodím k panu doktorovi asi osm let a zdá se mi, že je čím dál lepší. :-) Při každé návštěvě je nutno ocenit jeho lidský přístup, každý zákrok vždy vysvětlí.

U MUDr. Havlíčka jsem byla na vytržení neprořezané osmičky. Zákroku jsem se velmi obávala, ale k mému překvapení proběhl zcela bezbolestně. Přístup pana doktora byl velmi citlivý a profesionální. S důvěrou a bez obav u něj ráda podstoupím další ošetření.

Iva Strnadová

Pan doktor mi zaváděl dva zubní implantáty, při prvním jsem se samozřejmě obávala bolesti, ale vše proběhlo naprosto v pohodě, v příjemné atmosféře, kde člověk cítí, že lékař i sestřička jsou sehraní a na pacientovi jim záleží.
Oba implantáty se mi bezvadně vhojily, přestože na jedné straně mám tenčí kost a pan doktor ji musel doplňovat.
Jsem moc ráda, že jsem se k zákroku odhodlala a panu doktorovi a sestřičce děkuji za vlídné zacházení a bezvadně odvedenou práci.
Alena Dušková

Pan MUDr. Havlíček mi trhal rozpadlou osmičku. Zákroku jsem se velmi obával. Pan doktor se ke mně choval velmi přívětivě, slušně a profesionálně. V ordinaci mi vše předem vysvětlil a zákrok provedl tak, že jsem nepocítil ani minimální bolest. K mému velkému údivu jsem ani žádnou bolest necítil v dalších dnech při hojení rány. Děkuji za perfektně odvedenou práci!!!

Perfektní práce a špičkový přístup k pacientům. Když si vzpomenu na bývalého zubního doktora, kde mi za 15 let neudělali ani jedenkrát rentgen chrupu a léčili co se dalo bez anestetik ... tak je to jako přesednutí z trabantu do Volva :).

Co se týče ošetřování malých pacientů - ještě jsem neviděl tak citlivý přístup. MUDr. Havlíček používá všechny možnosti, aby dětem s bolavými zuby pomohl s co nejmenší bolestí.

Proto celá rodina chodíme pouze k tomuto lékaři.

PS: Zálohu před ošetřením, jak uvádí pisatelka, jsem ještě nezažil. Při hledání email. kontaktu jsem ve vyhledávači narazil na jmenovce "MUDr. Havlíčka" ... tak věřím, že ten negativní názor je pouze nedorozumění a směřuje na jinou ordinaci.

/// M. Malušek

Souhlasím s paní Milenou Svorovou v tom, že nespokojená pacientka nejspíše navštívila jiného stomatologa. Já sama k panu doktorovi pravidelně docházím na kontroly a menší zákroky. Jsem z oboru a bylo pro mě tudíž těžké najít si podle mého DOBRÉHO stomatologa. Vždy se mi něco nezdálo...většinou to bylo spojení nepříliš pečlivé práce i s nevhodným chováním. U pana doktora jsem byla na praxi během školy. během několika týdnů jsem poznala, že je precizní a chápe obavy svých pacientů a nejde mu o to nabídnout tu nejdražší možnou variantu z nutných zákroků. Dělá svou práci opravdu skvěle a jde mu o pacienta! Proto jsem se stala jeho pacientkou a od té doby jsem konečně spokojena se stomatologickou péčí, která mi je poskytována.

Velice lidský a citlivý přístup pana doktora Havlíčka a navíc perfektně odvedená práce. Práce a jednání zdravotní sestry zcela v pořádku.

K panu doktoru Havlíčkovi chodím už několik let, přišla jsem s katastrofickým stavem. Nyní mám od něj dva implantáty, dvě korunky, několik plomb a několik kosmetických úprav. Vše stroprocentně drží a funguje. Přístup MUDr. Havlíčka je výjimečně výborný, profesionální a navíc citlivý. Pro příklad uvedu, že mi trhal zub (bylo to opravdu nutné a jiné řešení už nepřipadalo v úvahu) a vyrtžení proběhlo tak profesionálně a citlivě, že dáseň nekrvácela! Pan doktor mi věnoval dost času, tlačil tamponem na dáseň. Když jsem při vyplachování neviděla krev, myslela jsem, že zub ještě vytřen nebyl, že to byla nějaká příprava!!!
Pacientce, která dala nejhorší hodnocení nevěřím (detail jako záloha na objednání v této ordinaci neexistuje) a myslím si, že píše o někom jiném.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, na jazyku se mi udělali puchyrky, nevím co to je, mám i obrázky, jen nevim kam poslat, boli jen trosku kdyz polykam jidlo. Děkuji

nejdříve s tím zajděte ke svému zubnímu lékaři. On, když bude třeba, Vás odešle na specializované pracoviště. (stomatochirurgii, ORL)

MUDr. Jan Havlíček