Šrobárova 50, Praha
Fakultní nemocnice Královské Vinohrady - Oftalmologická klinika

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: jiné místo oční problém

Ochotný,profesionál!!!Můžem být rádi, že ordinuje v Rakovníku.Během několika minut vyšetření,zjistil,kde je problém a jak ho řešit.

Umístění: jiné místo Kompletní vyšetření zraku

Velice příjemný lékař, u kterého máte pocit, že své práci rozumí a vše podtrhne skvělou komunikací s pacientem.

Umístění: jiné místo

Pan doktor Hamouz je vynikající odborník, výborný lékař, který precizně vyšetřil oko mé maminky, vysvětlil nám vše potřebné, s milým, lidským přístupem. Obě jsme byly velice spokojené a ještě jednou touto cestou panu doktorovi velmi děkujeme.

U pana doktora Hamouze jsem byla na operaci očních víček. Moje zkušenost je vynikající. Pan doktor je perfekcionista s velmi citlivým přístupem k pacientovi. Zákrok provedl perfektně. Po deseti dnes není jizva skoro vidět. Vřele všem péči pana doktora doporučuji.

Velmi kvalitni lekar! Pan doktor Hamouz je precizni, klidny a urcite se snazi o nejlepsi vysledky svych pacientu. Urcite doporucuji! Tereza Tupá

O

Odborník, výborný lékař, který vysvětlí pacientovi - laikovi vše potřebné, s milým, lidským přístupem.

Ochotný, hodný, simpatický, pozitivní...takový je pan doktor Hamouz.Moc si ho za to vážím! A za přístup celého kolektivu. Kéž by bylo takových doktorů, sester a ostatních zaměstnanců nemocnice F.N.K.V. více! :)
Miroslav Wágner a jeho rodinka :)

Velice ochotný a milý lékař. Výborný operatér.

Skvělý a milý lékař, vynikající odborník

Nejlepší lékař jakého jsem poznala, příjemný, ochotný a není problém sám obtelefonovat a objednat na vyšetření, pro mě nejlepší jakého jsem potkala,Odborník, za jeho rady mu jsem vděčná a ráda na něho vzpomínám, co se týče čekací doby tak to je téměř všude a ne vždy se setkáte s tak příjemným lékařem a příjemnou sestřičkou.